USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Луцьку посеред вулиці чоловік побив маленького сина

12 Липня 2016 21:16
Чоловік з явними ознаками алкогольного сп`яніння на вулиці побив свого маленького сина.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала Ніна Степанюк-Агафонова.

"Біля Приватбанку, що на Грушевського, неадекватний п`яний батько бив свого сина. Очевидці викликали поліцію, чоловік намагався втекти з дитиною, а коли його спіймали, став чинити опір, дуже агресивно себе поводив.

Дитина злякана і заплакана. Батька забрали у відділок, а малого - спеціальна служба.

Жодних документів, ні телефона у батька не було.

Можливо, хтось впізнає хлопчика та допоможе знайти маму або родичів", - повідомила лучанка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Anat Показати IP 12 Липня 2016 21:21
На мысцы батька подавби заяву на викрадення дитини....
555 до Anat Показати IP 12 Липня 2016 22:30
А як би батько неадекватний прибив би дитину?Добре що люди і міліция вмішалася!
ого до 555 Показати IP 13 Липня 2016 21:33
Там спочатку вмішалась ПОЛІЦІЯ, а люди, БИДЛО, заважало паліцейським працювати, поки жінка, яка викликала паліцію, не ПОЯСНИЛА ЧОГО ЧОЛОВІКА ЗАТРИМУЮТЬ!
Тора до Anat Показати IP 12 Липня 2016 22:51
Таке саме вiдгукнулося...
Анонім до Anat Показати IP 12 Липня 2016 23:15
Ти таке саме як той батько
Svit до Anat Показати IP 13 Липня 2016 08:55
На місці чиновника цивілізованої держави засадила б батька років на п"ять - щоб іншим не повадно було!! Стаємо схожі на цивілізованих людей, хоч поліцію хтось викликав, не стали тікати, ховаючи очі.
Юрій до Anat Показати IP 13 Липня 2016 11:13
То зв'яжись з поліцією Луцька, взнай координати "батька", та проконсультуй, як вірно все зробити з юридичного боку. А потім у м. Луцьку провести ВІДКРИТЕ судове засідання! Думаю "батько" буде в екстазі від такого...
@ до Anat Показати IP 14 Липня 2016 13:36
зміни останню букву ніка з t на l
м-да Показати IP 12 Липня 2016 22:05
жах... як таких батьків земля носить...
Мачо Показати IP 12 Липня 2016 22:52
А можна номер телефону тої тьоті, в червоному, що хлопчика тримає,.... Вот особисто мені, вона більше цікавіша.....
лучанин до Мачо Показати IP 13 Липня 2016 06:28
Ти не мачо,а чмо
аміго до Мачо Показати IP 13 Липня 2016 09:45
Для тебе краща тьотя дуня кулакОва
User Показати IP 12 Липня 2016 22:54
Батька к***, бо дітям такий батько ні до чого. Але рятувальники, блін, навіщо дитину вафлями пригощати? Ви ж не знаєте, а може у хлопчика діатез або діабет? Краще би фрукта якогось купили.
Тритон Показати IP 12 Липня 2016 22:57
Як тварйо могло бити цього маленького? Пропило собі мізки, нещастя ходяче
SS Показати IP 12 Липня 2016 23:08
Хлопця на бокс виросте сильним батька тоді вилікує
Давід Показати IP 12 Липня 2016 23:13
думаю ситуація перебільшана,бачив в МВ і горе батька побитого (з кровю на обличі)і горе палісменів!
Валя Показати IP 12 Липня 2016 23:24
А чому б тому батьку п*яним не бути???? Дві букмекерські контори, одна на одній, там завши гадюшнік, зборище алкоголіків та наркоманів! Батько гроші пропив, а ше в фавориті може ставку не було за шо поставити, а тут бац дитина винна оказалась ....
iralutsk Показати IP 12 Липня 2016 23:47
Ви**док! Люди моляться роками на те, щоб мати таких маленьких янголяток, а цей "батько", він не заслуговує на те, щоб його так називали!!!
Біль Показати IP 13 Липня 2016 00:21
Боже,бережи хлопчика,а батькові дай мудрості схаменутися!!!Діти-це Божий дар,і Його треба заслужити!!!
007 Показати IP 13 Липня 2016 12:54
В мене синок десь такого віку (2рочки), з жалем дивлюсь на це заплакане дитя, як так можна і як в нього може піднятися рука на таке миле маля. Просто в голові не вкладається! Можливо малюк був в чомусь і неслухняний, але бити це не метод, треба дитині пояснювати і правильно пояснювати і все буде добре, дитина зрозуміє, повірте бо я теж батько. Надіюсь батько зробить певні висновки і все налагодиться. Вірю в це!
Хрен собачий до 007 Показати IP 13 Липня 2016 20:12
В мене також малюк такого віку, 2роки і 4 місяці. У такому віці ще рано ремінцем його виховувати, все одно не зрозуміє. А от дочці вже 11, деколи таку шкоду зробить, що варто було би відлупцювати, та вже пізно і рука не піднімається. Висновок: приділяйте своїм дітям більше уваги і батьківської любові. Тоді вони будуть слухняними і лупцювати не прийдеться. :)
Однозначно Показати IP 13 Липня 2016 13:19
провчити того батька, щоб надовго запам"ятав, бо ж з одягу хлопчика видно, що сім"я для оточуючих є благополучною, а те що такі "татусі-хазяї-годувальники творять" за зачиненими "благополучними" дверями своїм жінкам і дітям у нашому суспільстві ніхто "не чує" і "не бачить", а по наших дебільних законах нічого їм заподіяти не можна, бо якщо нещасна дружина і напише заяву, то воно відбудеться сіхотворним штафом і бесідою дільничого, вся боротьба з насильством в сім"ї зводиться до "бла-бла-бла". Воно ж сволота сто відсотків вийшло з малим гуляти тверезе, а потім залило баньки. Тато моєї дочки теж кілька років тому мав забрати дитину з групи продовженого дня, коли вона була в другому класі - приперся туди п"яний і вдарив малу по обличчю при вчительці, бо вона не хотіла з ним п"яним іти, то вчителька обмежилась дзвінком мені на роботу, замісь того щоб викликати міліцію.
Данчік Майданчік Показати IP 13 Липня 2016 14:31
Як світ носить на землі таких пр*дурків. А дитину жалко(((