USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку школярі влаштували «кулачні бої»

17 Грудня 2016 09:41
Поблизу пішохідного переходу на проспекті Соборності, що навпроти гіпермаркету Там-Там, вчора ввечері, 16 грудня, побилися юнаки, пише сайт «0332».

Як стверджує видання, учасники бійки - хлопці віком від 15 до 18 років. Вони влаштували «розбірки» просто на тротуарі. Юнаків було близько 30.

Перехожі спокійно спостерігали за тим, як діти «товчуть одне одного». Поліцію ніхто не викликав.

Згодом приїхали невідомі - люди старшого віку, які представилися родичами потерпілих, та забрали «лежачих» в машину. До слова, «швидку» теж ніхто не викликав.

Видання пише, що ця бійка – це «розбірки» між учнями шкіл Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Папа района Показати IP 17 Грудня 2016 09:51
Сурові будні
Аташе Показати IP 17 Грудня 2016 11:41
Люди не вмішались бо розуміють що дітлахи так бавляться. Вот в Німеччині постійно звонять в поліцію то це гидко, якась тотальна недовіра. А в нас люди довіряють що юнаки граються. Швидку ж не викликали. Значить правильно що і поліцію не викликали. Не треба брати приклад з країн стукачів. Дякую.
ss Показати IP 17 Грудня 2016 11:44
Добре що мужики залишились молодці хоть здатні руками махати. Це їх право між собою відносини виясняти і без поліції. так гартуються хлопці і за себе і за сімю і за Батьківщину зможуть постояти а синяки і переломи заживуть
до СС Показати IP 17 Грудня 2016 12:01
Курнуть нормально да тіпа бються.А народу тепер стало пох.....й і до піз.........и
до до СС Показати IP 17 Грудня 2016 12:25
народ поступово перетворюється в БИДЛО якому всерівно хто і кого б"є чи вбиває і страшно. що це становиться . системою і дійсно противно та.бридко дивитись на байдужість натовпу
Дьодік Показати IP 17 Грудня 2016 12:42
Це обряд ініціації: таким чином юнаки стають чоловіками і готові бути воїнами. Так було споконвіку - особливо це добре відомо сільським мешканцям, коли йшла "вулиця на вулицю" або село на село". Я цілком серйозно.
Andrij до Дьодік Показати IP 17 Грудня 2016 16:56
Ты в каком веке до нашей эры живёшь? Это тогда на мамонта с палкой ходили а сейчас, в цевилизованном мире, проблемы решают словесно..... а в такой способ как "село на село" ставать мужчиной это разбой и криминальная ответственность.....
Дьодік до Andrij Показати IP 17 Грудня 2016 17:16
Я живу у 21 сторіччі, яке нічим не відрізняється від 11: так само двоногі кацапські тварини вбивають дітей і жінок в Алеппо, чи на Сході України... А усілякі п\дерські розмови:"ах, в 21 веке такое невозможно" засунь собі і своєму Хйлу в анус. Ми живемо в жорстокому світі, і або нас знищать "брати" або ми НХ анігілюємо цих "братів"
Andrij до Дьодік Показати IP 17 Грудня 2016 23:08
Ну вот ещё одно доказательство того что дебилов хватает на Украине. Досадно что таких обозлённых и глупых интернет-диванных писателей стаёт всё больше и больше. Хочешь изменить страну на лутшее - начни с себя и извенись за свой словарный понос который ты здесь выложил!!! Слава Украине и НАСТОЯЩИМ Героям Слава !!!
а-а-а.... Показати IP 17 Грудня 2016 13:24
воно й видно де черги в воєнкоматі чи в пив барі! А серйозно це те що " дьодікам"одинаково . що твориться навколо-.б"ють. ріжуть. калічать. тягне людину маршрутка бо водій прагне схватити наступні 3 гр ! А дьодіки до цього часу живуть навіть не в селі і не знають проте що на дворі вже 21 ст і продовжують залишатись дьо-ді-ка-ми! СУМНО.
мені 25 Показати IP 17 Грудня 2016 13:45
ну і що помахались трошкі краще так як до мами бігти під юбку зі сльозками на очах або стояти зализаним біля Порт Сіті і тіпа модний тусуєшся і фоткатись по парашам
ку-ку до мені 25 Показати IP 17 Грудня 2016 14:38
"помахатись"? ( це як?) а в трензалі чи хоч у дворі в футбол- в голову не приходить в 25 років?
Мама Показати IP 17 Грудня 2016 15:24
Страшно від байдужості очевидців цієі бійки-моя хата скраю! добре що так закінчилось і .що сильно ніхто не постраждав! Лякає - НЕ РОЗУМІННЯ деяких дописувачів .що проблема навіть не в самій бійці А В ПОЗИЦІІ . яку займають дописувачі виправдовуючи байдужість притйти на допомогу. старому. дитині тварині .птаху.визвати поліцію.швидку.пожежну!Нація не ставши нацією ДЕ-ГРА-ДУЄ!
Марія Показати IP 17 Грудня 2016 16:24
Результати майдано бандерівськоі вседозволеності, де поліція де славні активісти,самооборонівці?Бардель розвели ,учням по 100 год виправних робіт,як нема де енергії діти, а тіпа старших оштрафувати на пару тисяч(бл...ть розвели буремні 90)
Анонім Показати IP 17 Грудня 2016 17:27
країна впевнено поступово скочується до бидломаси. нецензурщина в публічних місцях, хамська нагла бидляча поведінка, прагнення вирішити будь-які питання кулаками та ще й на пяну голову - стійкий тренд сучасної молоді. ПРИ ПОВНОМУ МОВЧАННІ ОТОЧУЮЧИХ. і ця нація хоче в цивілізовану Європу ?!!!!!!!!!!!
до дьодик до Андрий Показати IP 17 Грудня 2016 18:33
ты обкуреный или в самом деле полный" дедик" почему ты хамиш даже на сайте? можно только представить какой ты в жизни! И кто такой "МИ"? и что в Донецке только русские живут? И в колонну пленных наших солдат плевали русские? а где в это время был ты со своим "ми"? И запомни Украину уничтожают сами украинцы в лице таких дьодиков как ты ! я украинец и розмовляю украинскою.но после твоих памфлетов и хочется перейти на русский!
Andrew до до дьодик до Андрий Показати IP 18 Грудня 2016 13:39
Перейдіть краще на Англійську мову. Дурні не зрозуміють, а розумні підтримають.
Просто Показати IP 19 Грудня 2016 07:59