USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку спалили авто активіста «Самооборони Волині»

17 Квітня 2015 09:05
Близько 4 ранку в центрі Луцька поблизу міської ради спалили автомобіль «Фольксваген» члена виконкому міської ради та активіста «Самооборони Волині» Богдана Климчука.

Інцидент трапився 17 квітня.

На місці вилучили пляшку із бензином, які підклали під колеса автомобіля, адже одна із них так і не загорілася. Транспортний засіб стояв біля офісу туристичного агентства «Патріот», яке очолює Климчук.

Він розповів Волинському Агентству Розслідувань, що має 3 основних версії щодо замовників підпалу.

Перша: його публічний виступ щодо необхідності люструвати начальника міліції Києва Олександра Терещука, який під час Євромайдану, мовляв, був причетний до репресій проти активістів.

Друга: словесна перепалка із заступником міського голови Тарасом Яковлевим, який вимагав прибрати залізні конструкції намету «Самооборони Волині» із центру Луцька, адже посадовцю, мовляв, дуже заважав цей намет.

Третя: розслідування справи щодо приватизації «Західною теплоенергетичною групою, яку пов’язують із групою компаній «Континіум», котельні на вулиці Карбишева у Луцьку.

Нагадаємо, депутат Луцької міськради Андрій Осіповрозповів, у 2011 році «Східно-Європейська енергетична компанія» продала котельню 4-го теплового району на Карбишева товариству з обмеженою відповідальністю «Західна теплоенергетична група». Угода збіглась у часі із призначенням «людини Єремеєва» Олександра Киричука.

Новий керівник «Луцьктепла» швидко переуклав угоди про постачання давальницької сировини на нове підприємство, які фактично діють і досі.

Цікаво, що «Західна теплоенергетична група» належить одному із офшорів групи компаній «Континіум» ДЕВОНІЯ ЕНТЕРПРАЙЗЕС ЛІМІТЕД (АЛЕМАН, КОРДЕРО, ГАЛІНДО І ЛІ ТРАСТ (БВІ) ЛІМІТЕД, А/С 3175, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, БРИТАНСЬКІ ВІРГІНСЬКІ ОСТРОВИ). Розмір внеску до статутного фонду: 4,046,274,45 гривні.

Також на цей офшор, свого час, зареєстрували інше підприємство «Континіуму» – ЗАТ «Фондова агентство «Схід-Інвест».



Як інформують у прес-службі волинської міліції, встановлено, що автомобіль «Фольксваген Кадді» належить місцевому жителю, 1983 року народження. Нині правоохоронці отримали від працівників ДСНС акт про пожежу, у якому зазначено: імовірна причина загоряння – навмисний підпал.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статі 194 (Умисне пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Призначено ряд експертиз. Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення осіб, причетних до вчинення правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Знаю Показати IP 17 Квітня 2015 09:27
А може за мутки з бурштином Данильчук спалив? А може спалили через те, що Самооборона половину зібраних грошей собі залишає? А може спалили через те, що Самооборона втратила грунт під ногами і бикує до всіх без розбору?
Патріот до Знаю Показати IP 17 Квітня 2015 09:42
Це точно.Це помста ДУКу за смерть кіборга на Відродження та вибіленя злочинця за рахунокгрошей партії "бурштину".
Адольф Показати IP 17 Квітня 2015 09:30
Что посеешь - то пожнешь!
луцьк Показати IP 17 Квітня 2015 09:31
довийо.... думали їм все з рук зійде
І я знаю Показати IP 17 Квітня 2015 09:32
Ні, це могутній Путін помстився Богдану за те, що він справжній патріот своєї неньки України, відстоює права бідних та знедолених.
Справедливість Показати IP 17 Квітня 2015 09:34
Винних він шукає. За всі діяння рано чи пізно треба платити. Борець х*енов.
Народна довіра Показати IP 17 Квітня 2015 09:35
Треба мати КАСКО
Еріка Показати IP 17 Квітня 2015 09:38
Думаю, що це робота Тараса Яковлева. Зараз він має стати першим заступником Романюка, і Климчук може йому помішати, бо трохи знає про його мутки і ліві гроші! Тарас просто сказав Богдану, що треба закрити рота і все.
Патріот до Еріка Показати IP 17 Квітня 2015 09:48
Можна подумати Тарас не знає, де діваються волонтерські кошти,те що Самооборона копає бурштин тещо вибиває гроші з бізнесу!!???)))Не захищайте тих мародерів та бантидів, які під масками партіотів ведеть себе гірше кримінальних авторитетів.Хоча них давно вже треба позаписувати в цей ранг.
Хлоп до Еріка Показати IP 17 Квітня 2015 10:31
То ви вважаєте, що зараз всі МАФи Яковлєв попалить? Невже він таємний піроман?
100% до Еріка Показати IP 17 Квітня 2015 12:19
Точно!Я навіть бачила вночі Яковлєва з каністрою і в масці!
my_gift Показати IP 17 Квітня 2015 09:45
Яке Луцьк все-таки село...
Колян Показати IP 17 Квітня 2015 09:47
Спалили - значить так вирішила громада. А до громади треба дослухатись
Лучанка Показати IP 17 Квітня 2015 09:59
Бандитам - бандитські "розборки". Отримав ще далеко не те на що заслужив. Патріот дов*аний.
Анонім до Лучанка Показати IP 17 Квітня 2015 10:05
А что, сейчас на теренах Неньки понятия Патріот и Бандит различаются между собой?
Анонім до Анонім Показати IP 17 Квітня 2015 10:51
Патриотизм – это любовь к Родине, а ксенофобия – ненависть к другим нациям и народам. Абсолютно разные вещи. Я бы не путал божий дар с яичницей.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Квітня 2015 11:55
Я же в своем вопросе уточнил "СЕЙЧАС на теренах Неньки". А в остальном я с тобой полностью согласен.
Лучанка Показати IP 17 Квітня 2015 10:00
Ще до другана Гуся доберуться, це все одна шайка-банда
Хвілолуг до Лучанка Показати IP 17 Квітня 2015 10:36
Шановна, не шайка-банда, а шайка-лєйка. Не перекручуйте народну фразеологію, будь ласка.
Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 10:15
Звертаюсь до всіх, хто ховається за оригінально мертвими ніками. Хлопцеві спалили авто, на яке він ЗАРОБИВ, працюючи не один рік в туризмі. Ваші недолугі коментарі, сповнені байдужості і містечкової заздрості плебса, тримайте при собі. І наостанок, шановне панство! Красномоство через хромосоми не передається.
Анонім до Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 10:18
Хлопець заработал на вышку как от своих побратимів, так и от нормальных людей.
Дмитро до Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 10:21
ти тут мать терезу з нього нероби позаслугах получив і на цьому все ...
луцьк до Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 10:27
ти клоун, що ти мелеш? а людей ставити на коліна і наручниками приковувати він має право? а трощити безнаказано будівлі в місті і наводити хаос на вулиці теж має право? получив по заслугах
політгенетик до Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 10:39
А через ДНК хіба ні? Ану-ка загугли Кльосова, мудрагель.
Андрій іванчук,33 кв до Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 11:59
Пане Андрій люди ховаються тому що бояться бандитів Климчука які прийдуть до них за майном та життям. А на автомат, безпредел, бандитизм копання бурштину це він також заробив!!??якщо люди таке зробили.значить є за що. Чомусь машини палили бандитам та злочинцям а ще бондарукам та іншим крадіям,а всі чесні люди ставлять авто біля дому і небояться,бо в них перед іншими людьми чиста совість.Спалили авто, яке куплене раніше,тому що на крадені та зараблені з продажу бурштину він ще нічого не купив.Але таких бандитів.як він треба ставити на місце,навіть якщо для цього знадобиться,і щей квартиру спалити.За все настає розплата,в когось раніше а в когось пізніше.
Невідомий до Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 19:52
Повністю згідний з тобою.Як можна лити бруд на людину , яку ви абсолютно не знаєте . Який буштин?Які відкати?Наші реалії життя:не знаючи нічого правдивого вірити грязним чуткам,оббріхувати.
СВЯТОСЛАВ до Редькович Андрій Показати IP 17 Квітня 2015 21:05
АГА!! ЗАРОБИВ ВЖЕ. НАЗБИВАВ!
Справедливо Показати IP 17 Квітня 2015 10:17
Треба час щоб ці бандито-патрвотри одинодного перестріляли і держава почала думати і надавати допомогу учасникам АТО та їх сімям а не цим піарникам-бандитам,які хочуть від держави грошей для боротьби з самими собою.
Людина Показати IP 17 Квітня 2015 10:26
А хто тобі (Климчук) давав право бити людей, обливати їх брудом та оббрехувати, нищити державне майно (підрахуй суму збитків), правильно зробили, ще посадити його треба було б.
778899 Показати IP 17 Квітня 2015 10:40
бодя то тобі привіт від хлопців які загинули на МАЙДАНІ як швидко ви все забули один мєнт вам хароший другий паганий ВИ ГРОШІ з людей збираєте а потім на відбудову УМВС віддаєте КИМ ВИ ЧОРТИКИ СЕБЕ БАЧИТЕ? ХТО ВИ ТАКІ? Ви гірше беркута бо ті хоть поглядів своїх незмінювали а ви як папа скаже - борці за свободу народу хрєнові? Місто вони патрулюють - а ти людей спитав чи ти комусь треба КЛОУН? Влізло в міськраду і всьо ... нєзаменимий чєловєк для города! А може то і беркут спали? А чому ні ви ж не одну справу до кінця довести неможете вони ваших хлопців валили а ви допомогу міліції ... Коли до влади прийдуть справжні патріоти - люди які народилися з почуттям гідності свободи відповідальностті чого вам ніколи незрозуміти ви всі будете на одній мусорці разом з вашими кришо-корєшами з мєнтовкі!!!
Хлоп до 778899 Показати IP 17 Квітня 2015 10:49
Ну коли вже прийдуть саме такі патріоти, то вони будуть мати чергових щоб тримати вогнище в криївках для смаження собак та кішок...
Патріот до 778899 Показати IP 17 Квітня 2015 11:48
Новому начальнику міліції стояла завдання покарати виних за пошкодження приміщення МВС.І слідаки назбирали томи на Климука Тимощука Данильчука та іїніх "своїх".Однак коли стало питаня них притягнути до відповідальності почались грошові компроміси.Сабооборона і ПС вирішили підтримати Шпигуна посаду начальника та відремонтувати приміщення взамін закриття справ.Проте справи не закрит,і а лише зупиненні, Ккиїв не дає доброі прокурори з цього також хочуть мати користь.
та все ж Показати IP 17 Квітня 2015 10:45
Закон бумеранга працює: зло породжує зло. Ще на коліна колись поставлять. Аякже.
Дмитро Показати IP 17 Квітня 2015 10:54
це не той Климчук, який хотів в ЛНТУ люструвати викладачів?
І не тільки до Дмитро Показати IP 17 Квітня 2015 10:59
І не тільки викладачів, цей клоун подумав, що він всемогутній. Нарешті знайшлися нормальні люди і почали трохи роги обламувати.
ВОНО до І не тільки Показати IP 17 Квітня 2015 11:08
мафія бесмертна,і ніякі Климчуки їй не указ. Буде і далі бикувати проти місцевих олігархів ще й посадять як злодія, або взагалі убють. Ну а винний у всіх бідах нас з подачі Геращенка вже назначений
СВЯТОСЛАВ до Дмитро Показати IP 17 Квітня 2015 21:06
ДА!! це він!
Терещук Показати IP 17 Квітня 2015 12:22
Так це ж авто, з якого Бузину грохнули!
Здоровий глузд Показати IP 17 Квітня 2015 18:00
Що це за, даруйте, квиління моральних імпотентів як то "держава повинна думати", "а чому ви жодну справу не можете до кінця довести". Люди, прокиньтеся! Ви і є держава. Ви і повинні думати. І доводити справи до кінця теж ви. Чи хоча би починати справи. Але ж ні, правда? Ваше - козиряти згадками про Майдан і давати цивільні вказівки. В одному ви всі праві: все повертається, і кожен відповість за свої слова і дії. Тож чекайте.
Екстрасенс Показати IP 18 Квітня 2015 01:04
Найти тих хто спалив раз пдюнути .