У Луцьку вантажівка, оминаючи фуру, зачепила маршрутку. Фото
Дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки та маршрутки трапилася сьогодні, 28 листопада, на вулиці Конякіна близько 9 години ранку.
Як повідомляє Район.Луцьк, вантажівка FOTON знесла дзеркало маршрутки №28.
Водій вантажного авто, яких їхав у лівому ряду, розповів, що намагався уникнути зіткнення з фурою, яка їхала назустріч. В цей час маршрутне таксі якраз підбирало пасажирів на зупинці.Як наслідок – у автобуса розбите дзеркало, а у людей – зіпсований настрій. Водій маршрутки повернув гроші пасажирам і зійшов з маршруту через несправність.
Чоловіки вирішили не викликати поліцію і самі розібралися на місці пригоди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомляє Район.Луцьк, вантажівка FOTON знесла дзеркало маршрутки №28.
Водій вантажного авто, яких їхав у лівому ряду, розповів, що намагався уникнути зіткнення з фурою, яка їхала назустріч. В цей час маршрутне таксі якраз підбирало пасажирів на зупинці.Як наслідок – у автобуса розбите дзеркало, а у людей – зіпсований настрій. Водій маршрутки повернув гроші пасажирам і зійшов з маршруту через несправність.
Чоловіки вирішили не викликати поліцію і самі розібралися на місці пригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Анонім
Показати IP
28 Листопада 2016 14:40
А навіщо маршрутчикам дзеркала? Вони і так ганяють як умолишонні.
Читач
Показати IP
28 Листопада 2016 15:08
Піз...Ц новина
С Конякина
Показати IP
28 Листопада 2016 15:20
Не странно, если маршрутка останавливается не на остановке, а на полосе движения
петя до С Конякина
Показати IP
28 Листопада 2016 16:55
біля старого ринку стають в ТРИ ряди і стоять, приростають до асфальту. Якби дорогу полити укорінювачем для вазонів, мали б "Парк громадського транспорту"
Green
Показати IP
28 Листопада 2016 17:18
Як на мене то фурам взагалі не місце на вулицях міста,і дороги ціліші будуть
А2А
Показати IP
28 Листопада 2016 21:36
А водій автобуса не пробував в "карман" заїхати, чи ПДР не для нього писані. на перездачу!!! і не "за сало", а на екзамен, без шпаргалок!!!
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34
Діяли на замовлення російських спецслужб: двоє 19-річних мешканців Рівненщини у Луцьку підпалили банк і суд
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
У Луцьку на вулиці Федорова знайшли тіло чоловіка
Сьогодні 15:48
Сьогодні 15:48





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.