USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку ВАЗ збив двох дівчат

23 Травня 2018 22:40
Автомобіль ВАЗ 2106 збив двох дівчат на пішохідному переході у Луцьку.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Огієнка близько 22 години 23 травня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

За кермом перебував чоловік віком приблизно 60 років, явних ознак алкогольного сп'яніння не мав.

Він скоїв наїзд на двох дівчат: одну з них госпіталізували до лікарні, друга відбулася подряпаним коліном. Наразі водія доправили на освідування, яка визначить, чи був він тверезим.

До слова, перед пішохідним переходом помітно сліди гальмівного шляху, вочевидь, водій намагався зупинитися, проте не встиг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
555 Показати IP 23 Травня 2018 22:52
Дуже небезпечний перехід, неправильне розташування, плюс пішоходи які виходять не дивлячись на проїзджаючі авто.
Урбаніст до 555 Показати IP 23 Травня 2018 23:43
Шановні редактори. Коли ви виклали статтю про гарну, яскраву розмітку, яку тоді там тільки нанесли, я відразу написав коментар, що кольорова розмітка в місті - це зло. Перехід видно добре, а ось пішохода на ньому - ні, бо він надто яскравий. В результаті ви видалили мій коментар, і тим самим маніпулюєте людьми, вихваляючи неправильні урбаністичні рішення. І я не здивуюсь, якщо і цей коментар видалите.
Анонім Показати IP 23 Травня 2018 23:19
В цьому випадку дівчатам треба було подивитись чи не їде машина,бо надіятись на водіїв не варто,по правилам треба зупинитись і подивитись...,а тоді переходити,впевнений що йшли не дивлячись по сторонам,часто такі випадки бачив,як переходять повільно,ще й по телефону розмовляють,таке враження що люди безсмертні.П.С.Водія не захищаю...Люди це ваше життя,здоров'я,бережіть себе і будьте уважні,за вас ніхто цього не зробить.
таксі до Анонім Показати IP 24 Травня 2018 00:07
Згідний на всі 100%. Дівчатам - скоріше одужати, водієві - удачі!!!
Вася до Анонім Показати IP 24 Травня 2018 09:13
сьогодні по переходу переходу переходила мамаша з візком, інстинкти самозбереження відсутні!! Візок пхала по переду не озираючись на автівки...
ПДД Украины до Анонім Показати IP 24 Травня 2018 13:52
4.14. Пешеходам запрещается: а) выходить на проезжую часть, не убедившись в отсутствии опасности для себя и других участников движения; б) внезапно выходить, выбегать на проезжую часть, в том числе на пешеходный переход;
Анонім до ПДД Украины Показати IP 24 Травня 2018 17:30
Ці правила потрібно повісити великими літерами і червоним кольором на кожному переході!!!!
Е Показати IP 24 Травня 2018 05:58
Коли почнуть пішоходів карати? Вони порушують більше, ніж водії. Чи вони не учасники руху?
Анон до Е Показати IP 24 Травня 2018 08:45
На всі 100%. Був свідком як молода сім'я з каляскою переходили дорогу за 10м від перехода. Час пік, машини їдуть, а вони в розвалочку йдуть. Через них пробка створилася. Ось таких би штрафувати.
Сергій Показати IP 25 Травня 2018 13:42
Хтось знає хто це постраждав?