USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку замінували податкову? Інформацію перевіряють

4 Листопада 2014 12:52
Інформацію про замінування податкової у Луцьку перевіряють правоохоронці. Про це інформуюють у прес-службі волинської міліції.

До луцьких правоохоронців надійшло повідомлення про закладення вибухівки у приміщенні державної податкової інспекції у місті.

– Правоохоронці проводять комплекс заходів із метою перевірки інформації. Головне наше завдання – безпека громадян, а у випадку виявлення небезпечного предмета – його знешкодження. Тому експерти-вибухотехнікита кінологи перевіряють адмінбудівлю та автомобілі, – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

Відомості внесені до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень Луцького МВ УМВС України у Волинській області. Зусилля оперативних підрозділів спрямовані на встановлення особи, яка зробила телефонний дзвінок.

ФОТО ВолиньPost:



Відео: Під Прицілом

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
ВОНО Показати IP 4 Листопада 2014 12:53
ось вона справедливість з великої букви, а то все - як не лікарню то школу
він до ВОНО Показати IP 4 Листопада 2014 14:10
судячи зі змісту твого написаного ти - точно воно. А там працюють звичайними простими інспекторами люди для того, щоб твої батьки отримували пенсію, вчителі зарплату і т.д..
ВОНО до він Показати IP 4 Листопада 2014 14:44
ага, і їздять на лексусах та бехах Х5. Аж сльози від жалю за бідолах на очах виступили
зе бест до вонодовін до ВОНО Показати IP 4 Листопада 2014 14:50
...а ти, Ч *О, не врахував, шо там 99% сидить на зрпл.2 тис? І сидять, часом, по 11-12 год? Хочеш там працювати-приходь, Ч М О..., до речі є вакансії, на які негусто бажаючих)))
трикаш лена Показати IP 4 Листопада 2014 13:29
ужас
вася Показати IP 4 Листопада 2014 13:35
може це так люстрацію проводять? або знак -чому не проводять? чому не виганяють тих "хапуг" хто зна?
ого Показати IP 4 Листопада 2014 13:44
всі та стоять і ждуть -коли ж то зірветься! і як не дивно немає джипів біля податкової
лучанин Показати IP 4 Листопада 2014 13:50
Дійсно ,може то попередження про люстрацію справжню.Якщо не будуть люструвати по-справжню,то буде по їхньому.Кінець терпінню людському, видимо приходит.Не схаменуться самі ,так видно будуть зупиняти
Анонім Показати IP 4 Листопада 2014 13:57
І,що не зірвалася, а жаль? Ох,як жаль?
лучанка до Анонім Показати IP 4 Листопада 2014 14:14
Ти, "ананіст", гріха не боїшся?
давид Показати IP 4 Листопада 2014 14:05
а їх нічого не стримує і далі жирувати! і ні кров ні смерть ні війна. На люстрацію їх !!! і оприлюдніть доходи їх і членів сімей і рівень життя
людина до давид Показати IP 4 Листопада 2014 14:12
треба було тобі вчитись років так 10 після закінчення з відзнакою школи, а потім попрацювати за 2000 грн. в місяць. І ти б жирував, жид!
Опанас Показати IP 4 Листопада 2014 14:27
І ніби розумом розумієш, що там люди, що то всього лиш служба..... А серце хоче щоб знесло ту податкову до бісової матері... чи то лише в мене так?
маша до Опанас Показати IP 4 Листопада 2014 14:30
жаль податочки в державу? Ех, Україно...
Опанас до маша Показати IP 4 Листопада 2014 16:22
якби ж то на державу....
роман Показати IP 4 Листопада 2014 14:38
Треба було навчитись красти і брехати . Багато чиновників два слова не зліплять і не грамотні зовсім і на державну зарплату так не проживеш як вони -"море їм по коліна"
до маші Показати IP 4 Листопада 2014 14:42
Це податочки не на Україну а в кишеньку чиновникам напевне, бо чомусь таке законодавство, що краще дати чиновникам -так дешевше, ніж сплатити податки. Одні корупціонери і боряться з корупцією.
юлія Показати IP 4 Листопада 2014 14:46
то що там ? знайшли міну?чи як завжди шутка?
слава Україні Показати IP 4 Листопада 2014 15:49
Не треба всіх хто працює в цій службі під одну лінію рівняти. 80 % там звичайні люди, які пашуть як НІГЕРИ за 1800 -2000 тис. ще з 2005 р (порахуйте наскільки зросла з/п ). А от якщо почати з начальнічків ср*них, які дійсно і на тачках їздять і квартири "бідолашні" отримують, то це "шо*ло" вже давно в тюрму треба. А ще є така оооооооооособлива категорія шобла як "податкови мент", коли приходить 23-ох річне засопливляне камінь-кашмарське полішучьйо і не просто приходить, а приїзджає на x5 і тд і тп., і починає "крутити" підприємців і фірми за схемою в нас є на вас те те і те, але заплатиш мені стілкі-то і до тебе ніхто з перевіркою не прийде. А саме головне, що це всюди, лікарні, менти, різноманітні служби. Так що повторюсь, будь-ласка не рівняйте нормальних людей з "отим" вище описаним лайном Слава Україні!
Аня до слава Україні Показати IP 4 Листопада 2014 16:01
Ох,як ти правий,стопроцентно.Оце полішучьйо і править всім. Подивись,що коїться в школах,луцькі випускники не можуть знайти роботи в школі.Стоять по 10 років в черзі на місце викладача, а вони всі разу після інституту в луцьких школах.Не їдуть до себе на Полісся його піднімати,вчити своїх полушучинят, а тут їм потрібно бути, в городі.І так в кожній організації.У нас всі пости обласних начальників займають полішуки.Самим потрібнео цю навлоч гнати в три шиї,як паршивих собак.Вони повинні нас боятися, а не ми їх.Нас багато, а воно т*пе,миршаве одне.
До Ані Показати IP 4 Листопада 2014 16:07
а ти явно полішка бо пишеш розлючено! Напевно в нас Україна розпадеться якщо вже і поліщуків не сприймають і російськомовних людей. То які люди мають бути в Україні . Ми ж самі з міста в тому числі і я їздимо до тих полішуків на озера, зо крема і Світязь і Пісочне. Можливо вони теж нас там не хочуть бачити? Перш за все треба бути людиною, а не лайном і не такими як наші чиновники -зажралиь вони і все -треба їх люструвати і чесно а не за гроші
анонім до Аня Показати IP 4 Листопада 2014 16:23
Про яку війну говорити, якщо тут один одного в межах області ненавидить! В когось розуму не хватає, а заздрощі хоч відбавляй...
до Ані Показати IP 4 Листопада 2014 16:31
коментар було видалено
віктор Показати IP 4 Листопада 2014 16:32
на люстрацію геть! тільки в нашій державі та держчиновники живуть! Але головна тема- замінування і хто так пожартував?
славік Показати IP 4 Листопада 2014 16:34
тут вже стільки агресії. Один одного готовий бити. Поважайте кожного і вислоавлюватись кожен мае право ми живемо в Незалежній Україні. Усім гарного вечора
віта Показати IP 4 Листопада 2014 16:39
люди бачу такі агресивні всі!!!! мабуть такий стан як зараз в державі ще більше зробив людей по-звірячому злими. Аж страшно. всі аж забули про тему аха-ха
Коля Показати IP 4 Листопада 2014 17:04
ну і що там з податковою? хто знае? пролюстрували їх?
анонім Показати IP 4 Листопада 2014 17:12
Таке враження, що в когось розуму працювати немає, а писати та заздрити десь навчився
до аноніма Показати IP 4 Листопада 2014 17:24
красти ти хотів сказати . Ти бачу теж читаеш значить цікаво ))))
петро Показати IP 4 Листопада 2014 17:37
як завжди дурники граються
вітя Показати IP 4 Листопада 2014 17:42
знайшли того хто подзвонив ?