USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку жінка «збожеволіла» під час кіносеансу

19 Січня 2017 21:28
У торгово-розважальному центрі «ПортCity» під час кіносеансу жінка почала оголюватися, лягла посеред рядів та просила «добити» її, а згодом намагалася себе душити. Через такі дії її госпіталізували.

Подія трапилася у кінотеатрі центру 19 січня, пише ВолиньPost.

Під час перегляду фільму одна із відвідувачок кінозали раптом підвелася на ноги та почала викрикувати незрозуміла речі. Жінка, яка прийшла у кіно із своєю маленькою дочкою, раптом почала роздягатися, вигукувати та просила "добити її". Відвідувачі кінотеатру повідомили адміністратора та охорону, які викликали фельдшера та поліцію.

Фельдшер каже, що жінка поводилася неадекватно – вигукувала «не вбили мене, то я сама себе вб’ю», «мене переслідують», згадувала і про Порошенка та Путіна і венеричні хвороби. Згодом жінка почала вигукувати, що у неї шизофренія, та взялася сама себе душити. Працівники центру завадили жінці та тримали її руки до приїзду правоохоронців.

Представники адміністрації намагалися заспокоїти жінку та поспілкуватися із нею, проте вона не хотіла нічого слухати, натомість продовжуючи кричати.

«По мобільному телефону жінки ми зв’язалися із її мамою, яка сказала, що дочка страждає на психічні розлади, і проходила лікування», - прокоментували в адмінстрації.

Згодом на місце пригоди приїхала й карета швидкої допомоги. За попереднім діагнозом, який озвучили лікарі швидкої, у жінки - гострий психосоматичний розлад. Жінку медики відвезли до психоневрологічного диспансера у Липини.

У час, коли мама поводилася неадекватно, дитину відвели до дитячої розважальної частини у «ПортСity», де її розважали аніматори. Там дівчинка очікувала, поки її приїде забрати бабуся. Глядачів, які прийшли на кіноперегляд, пересадили на інший сеанс чи, за бажанням, повернули кошти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
А Показати IP 19 Січня 2017 21:46
Знову "ПортCity"...
Перехожий Показати IP 19 Січня 2017 21:56
Шось дуже дивно. За останні два тиждні стільки поганих новин про порт сіті. Складається враження, що хтось має намір віджати або задавити цей бізнес.
ну ё до Перехожий Показати IP 19 Січня 2017 23:33
приват можно а порт не
Анонім до Перехожий Показати IP 20 Січня 2017 10:41
просто це свинарник
Анонім Показати IP 19 Січня 2017 21:58
шо за фільм?
Кіноман до Анонім Показати IP 20 Січня 2017 00:04
Підозрюю, що Кредо вбивці.
Зайчик Показати IP 19 Січня 2017 21:59
Проведіть вже в тому порт сіті обряд екзорцизма))))
Старожил до Зайчик Показати IP 19 Січня 2017 22:28
Не допоможе, так як порт-сіті збудований на місці старого цвинтаря
Анонім до Старожил Показати IP 19 Січня 2017 22:45
Весь Луцьк збудований на цвинтарі
фокс до Старожил Показати IP 19 Січня 2017 23:04
Аеродром там був а не цвинтар.
Старожил до фокс Показати IP 19 Січня 2017 23:28
Аеродром був дальше, де 55 квартал зараз, а там де порт-сіті, там-там і кусок дороги проспекту Соборності та був цвинтар.
Воля до Старожил Показати IP 20 Січня 2017 10:14
Та ні, на місці ПортСіті все ж був аеродром
бував до Воля Показати IP 22 Січня 2017 09:18
центр адмінбудівель бувшого аеродрому - сьогоднішний порт сіті та рядом СТО, жив там з 1980 року, ще коли моста не було, ніяког там цвинтаря не було.......
Ті-Рекс Показати IP 19 Січня 2017 22:12
Багато поганих новин про портсіті а саме дивне чому непроводять провірок незапланованих?
Сашко Показати IP 19 Січня 2017 22:24
Перейнялась "подруга" сюжетом...
Анонім до Сашко Показати IP 20 Січня 2017 14:36
та мабуть хлопця дуже захотіла...
Кастрюлька Показати IP 19 Січня 2017 22:24
Вже в людей криша iде вiд постiйних перемог....
Анонім Показати IP 19 Січня 2017 22:43
Не пішить про чужи хвороби в новинах.собі балів не заробите а людині гірше зробите.
Nncvb Показати IP 19 Січня 2017 22:54
Це що порт сіті винне що у жінки психічні розлади...
Прикол Показати IP 20 Січня 2017 01:06
а хто ж тут все робить Порт Сіті хіба ви не знаєте? В Луцьку що в.......Адреналін ходити?
Лучанка Показати IP 20 Січня 2017 11:46
Не ПортСіті, а обійстя зла)