USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку згорів стенд Героїв Небесної Сотні. ОНОВЛЕНО

24 Листопада 2016 08:06
Вогонь знищив частину стенду Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО у Луцьку.

Це трапилося сьогодні вночі. А вранці перехожі побачили вже обгорілий стенд. Частина фотографій знищена полум'ям, частина - закопчена димом. Люди шоковані видовищем, деякі жінки ридають.

На землі помічені масляні сліди, що може свідчити про підпал. Розглядаються дві причини загоряння: умисний підпал або самозаймання від лампадок.

Згоріли фото посередині стенду - учасників АТО, які загинули в перші дні війни на Донбасі. Фото Героїв Небесної Сотні вціліли.

За станом на 9:30 ранку правоохоронці повідомили попередню причину займання. Згідно з попередніми даними, це був не підпал, пожежа сталася внаслідок того, що порив вітру перекинув вінок на лампадку й роздув полум'я.

Попри те, що для лампадок відведене спеціальне місце, люди ставлять їх у різних місцях, забуваючи про техніку пожежної безпеки.

Як інформує ТСН з посиланням на ВолиньPost, - пожежники приїхали на місце події оперативно, тому від вогню вдалося врятувати понад 2/3 стели

Таксисти, які стоять в центрі, розповіли, що на місці події, яка трапилася приблизно о 4:00 відпрацювала поліція. Назвали дві причини загоряння: умисний підпал або самозаймання від лампадок. За станом на 6:37 біля стели були технічні працівники, які прибирали результати пожежі.

Відомості за даним фактом поліція внесла до Журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, - інформують у прес-службі поліції області.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Перехожий Показати IP 24 Листопада 2016 08:30
Чергове підтвердження тому, що в центрі їй не місце.
Сергій до Перехожий Показати IP 24 Листопада 2016 08:49
таким як Ви в центрі не місце. Вам би все прибрати з очей, що нагадує про війну, яка знищує цвіт нашої нації.
Перехожий до Сергій Показати IP 24 Листопада 2016 14:11
Гав-гав-гав! Є в уцьку місце, яке зветься - МЕМОРІАЛ (від латинського "memoria" - ПАМ'ЯТЬ)! Саме там і повинні бути розташовані подібні речі. Якщо ж говорити про центр міста, то треба було споруджувати не ламінований стенд, а пам'ятник! Що? Тупим мізків не вистачило? Чи жлобам - грошей? Чого ви тут гавкаєте? Скиньтесь по зарплаті, і поставте пам'ятник нормальний, який вночі від лампадки не згорить чи через 2 роки від дощу не перетвориться на пап'є-маше. Агресивні м*впи, які тільки вміють, що гавкати і кидатись на людей. Ваша демократія вам на загибель!
вільна смерека до Перехожий Показати IP 24 Листопада 2016 15:56
Такі, як ти до людей не відносяться. Але почав ти наречно - гав гав гав. Не зупиняйся і буде тобі чергова миска з кісткою
злий до Перехожий Показати IP 24 Листопада 2016 09:13
Таким,як ти взагалі не місце у Луцьку
життя до Перехожий Показати IP 24 Листопада 2016 09:18
Тобі в Луцьку не місце!
Анонім до Перехожий Показати IP 24 Листопада 2016 09:36
От і знайшлись ті хто пожежу влаштував.
1 до Анонім Показати IP 24 Листопада 2016 12:05
Заспокойтесь клоуни, повідкривали вже свої рти. Тільки вмієте гризтись. Відновлять, погоди не робить.
ВН до Перехожий Показати IP 26 Листопада 2016 18:34
коментар було видалено
Дмитро Показати IP 24 Листопада 2016 08:45
Їй місце саме в центрі, але не варто на ніч залишати лампади. Вогонь не жартує.
волинянка Показати IP 24 Листопада 2016 08:46
1. Пожежники приїхали на місце події дуже оперативно!!!! 2. Начальник поліції іди в туалет і ***, будь мужиком.
ввк Показати IP 24 Листопада 2016 08:46
В центрі багато камер відеоспостереження, не проблема встановити причину.
пп до ввк Показати IP 24 Листопада 2016 09:54
на що поспоримо, що вони випадково були відключені?
Любі свині Показати IP 24 Листопада 2016 09:30
Нічого навіть казати не хочеться.... Д*більна міська влада не додумалась засклити паперові портрети. Їм вигідніше щоб раз в місяць списувати великі кошти на ремонт стели. Не вміщається в скудних мізках , що вітер може перекинути вогонь з лампадок на стелу, дощі та сонце теж роблять свою справу..... Я б не шукав міфічних диверсантів а провів-би слухання дійсно щодо місця, виду та захисту стели. Наприклад - на місці де типу фонтан стоїть біля "Бім-Бома" можна встановити капличку з портретами Героїв, або щось на кшалт як зробили в центрах міст Західної України. Але ума нема - вони краще розтеребанять землю преред "відходом" комуняцко-комсомольського п*ца.
пп Показати IP 24 Листопада 2016 09:53
о, це мало статися. вони ж планують вже якийсь черговий супер-пам'ятник втулити, а для цього треба було якось прибрати цю стелу. які передбачувані.
Активіст Показати IP 24 Листопада 2016 10:46
Чому дурні - бо бідні. А чому бідні - бо дурні.
Джек Показати IP 24 Листопада 2016 11:42
За шо вобще сварка?ну згоріли фотки,повісять нові,заспокойтесь.
Смл Показати IP 24 Листопада 2016 12:11
Треба ставити біля маморіал. А не центр
розкол Показати IP 24 Листопада 2016 12:41
ще одна причина робити розкол і ненависть між нами
Вся Показати IP 25 Листопада 2016 10:50
Театральна площа проглядається на відеокамерах в поліції, як на долоні, все по секундах можна побачити в деталях, для чого створювати "інтригу" з тим хто підпалив, як підпалив, чого підпалив, коли напевно вже все відомо, хіба що ви скажете що всі відеокамери на той час "вирубились" тоді так - інтрига!
упоротый комуняка Показати IP 25 Листопада 2016 11:28
а ленин стоял 70 лет и не из папье-маше