USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку зі Стиру витягли двох потопельників. ФОТО 18+

30 Червня 2016 12:37
Тіла чоловіка та жінки виявили сьогодні 30 червня, у річці Стир у Луцьку в району вулиці Ковельської, поблизу моста.

Як повідомили в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новин у прес-службі волинської поліції, сьогодні близько 8 години ранку на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в річці Стир, на заплаві, знайшли два трупи - чоловіка і жінки.

Чоловікові приблизно 50 років, жінці - близько 35.

У поліції розповіли, що під час огдяду місця події жодних тілесних ушкоджень та слідів насильницької смерті не виявили. Трупи направлені на експертизу. Особи загиблих встановлюються.

Як повідомляє ВолиньPost, про жахливу знахідку повідомила жінка, місцева мешканка, яка купалася і побачила потопельників.

Чоловік був у плавках, а жінка одягнута у плаття. Поліцейські припускають, що чоловік втопився раніше за жінку, остання втопилася через те, що побачила труп чоловіка, і їй стало погано.

Припускають, судячи з їхнього зовнішнього вигляду, що це могли бути безхатьки.

Увага! Опубліковані нижче фото не рекомендують для перегляду дітям, вагітним жінкам та людям з нестійкою психікою! ФОТО 18+

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
V. Показати IP 30 Червня 2016 13:02
Це неправильно публіковати неприкриті тіла мерців.
Все до V. Показати IP 30 Червня 2016 14:15
правильно, тільки так їх зможуть опізнати
Лучанка Показати IP 30 Червня 2016 13:11
Дякую за фото потопельників. Більше ніколи не заходитиму на ваш сайт.
Іванка до Лучанка Показати IP 30 Червня 2016 14:17
не дивись поки не родиш
пф Показати IP 30 Червня 2016 13:13
ше так близко я трупів не бачила. ото ви даєте, такі фото викладати....ладно здалеку....а то ще й приблизили......
Лена Трикаш Показати IP 30 Червня 2016 13:22
Кашмар
ольга Показати IP 30 Червня 2016 13:48
Людей потрібно опізнати .
патруль Показати IP 30 Червня 2016 13:59
що за порушення прав людини без їх згоди публікувати фото?
Юра до патруль Показати IP 1 Липня 2016 01:56
А в покійників хто питає дозволу коли треба їх впізнати?
Громадянин до патруль Показати IP 1 Липня 2016 08:32
То чого ти не спитав їх прав.
Олег до патруль Показати IP 1 Липня 2016 09:04
))))))))))))))))
Лучанка Показати IP 30 Червня 2016 14:01
Ого!!! несхожі на бомжів...
окуліст Показати IP 30 Червня 2016 14:05
вас заставляли дивтись? теш о це неправильно то одна справа для чого заходити дитись і писати шо це хтось винен шо ви це диветесь
Лучанин Показати IP 30 Червня 2016 14:07
Вам же написали +18
Анонім Показати IP 30 Червня 2016 14:13
Люди, будьте обережними на воді... Ці фото не просто вражають, а заставляють бути уважними, не йти купатися в незнайомі місця, лізти у воду п'яними, та й просто не забувати про правила безпеки
здивована Показати IP 30 Червня 2016 14:24
Справді якось неетично, я ще не бачила, щоб такі фото публікували в статтях подібного типу
Макс Показати IP 30 Червня 2016 14:40
Шкода
я Показати IP 30 Червня 2016 16:23
А що тут такого ви мені скажіть?Фото опубліковані,ну і що?Можна подумати ви мерців не бачили.....Не мертвих боятись треба,а живих...Да мені теж шкода і мої співчуття рідним....
V. до я Показати IP 30 Червня 2016 21:41
В правовій державі за публікацію подібного матеріала на ресурсі без обмеження доступу наклали б штраф або закрили б ресурс. Цікаво, що редакція ніяк не реагує на таку кількість негативних коментарів. Це говорить про професіональний рівень, на мій погляд.
Олег до V. Показати IP 1 Липня 2016 09:06
ти про який штраф
Ігор Показати IP 30 Червня 2016 23:55
Там селюки пишуть ці пости!
Олег Показати IP 4 Липня 2016 17:23
Вона працює онко,любит гуляє різні мужчина.вона розвод чоловік.має дочка7клас