USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку – знову ДТП на Набережній. Відео зіткнення

22 Березня 2017 23:31
Невдалий маневр водія іномарки спричинив ДТП на злощасному роз’їзді, що на вулиці Набережній.

Як повідомляє видання 0332, 21 березня, близько 19.00 у Луцьку на вулиці Набережній трапилася ДТП за участю двох автомобілів.

Водій іномарки намагався повернути і виїхав на зустрічну смугу, де його протаранив ВАЗ 2108.

Деталі - у відео з камер спостереження.

До слова, це далеко не перша ДТП на цьому місці. Зокрема, в грудні 2016 року водій «БМВ» не впорався з керуванням. Машину занесло і «викинуло» у дерево. До того на цьому ж місці водій буса збив пішохода.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Alex Показати IP 23 Березня 2017 06:46
От люблять в нас на двойних сплошних повертати, ой як люблять :)
мот Показати IP 23 Березня 2017 08:01
Мот до Alex. Де там подвійна розмітка?
... до мот Показати IP 23 Березня 2017 08:33
Відкрий баньки вся набережна має подвійну смугу!!!!***от накупляють прав а їздити не можуть купити!!!
Активіст Показати IP 23 Березня 2017 08:43
Там якісь хитрозроблені пробували затерти подвійну, бо ліньки круг робити, щоб заїхати в "бідні" будинки. Дозатирались....
Б Показати IP 23 Березня 2017 09:50
То все преславуте +20.
Вікінг Показати IP 23 Березня 2017 10:59
Олень.
Шерлок Показати IP 24 Березня 2017 14:06
Той шо пер міг махнути праворуч і уникнув би зіткнення. Але сцикнув, ну ж як там ше хтось ззаду пре... Можна було об'їхати. Майже всі аварії від сцикунів, що не правильно реагують на неуважних.
Вікінг до Шерлок Показати IP 24 Березня 2017 16:31
Яке ж ти тупе. А вбивства тоді через те, що жертви неправильно реагують на злочинців?