USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Москві поліцейські побили «бандерівців» із Волині та Львівщини

11 Березня 2014 09:57
Луцьким прикордонникам у пункті пропуску «Доманово» на Волині здалися двоє громадян України, яких відлупцювали у Москві. Про це повідомляє IA ZIK.

Двоє чоловіків самостійно підійшли до прикордонників неподалік пункту пропуску «Доманово» на Волині цими вихідними. Вони назвалися заробітчанами, які поверталися на Україну.

Як розповіли чоловіки, їх як «бандерівців» у Москві відлупцювали поліцейські.

Також стражі закону відібрали у них документи. Тож українці манівцями добиралися до Батьківщини через територію Білорусі. На тілі чоловіків справді виявили сліди побоїв.

Згодом їхні особи встановили. Один із чоловіків – мешканець Любешівського району Волині, інший – родом зі Львівщини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
111 Показати IP 11 Березня 2014 10:00
коментар було видалено
))))))))) до 111 Показати IP 11 Березня 2014 10:11
напевно послали заробляти в кохане ЕС
Очкун до 111 Показати IP 11 Березня 2014 11:19
Давай я з тобою так само зроблю.Скинь адресок.
rrr Показати IP 11 Березня 2014 10:40
взагалі то як не дивно правильно а то в полішуків улюблений город масквабад може після цього будуть батьківщину любити , а не до кацаба на панщину їздити
??? до rrr Показати IP 11 Березня 2014 11:16
В ЄС на панщину престижніше?
Ольга до ??? Показати IP 11 Березня 2014 11:21
Вам краще знати)))
знаючий до ??? Показати IP 11 Березня 2014 21:22
це роботящі люди яких не цінує своя влада я думаю, що ваші предки теж ПОЛІШУКИ
Олег Показати IP 11 Березня 2014 11:27
А на слідах побоїв є печатки московської поліції?
111 до Олег Показати IP 11 Березня 2014 12:20
Сябры накостиляли, а вони під шумок на рашу звалюють!:)
ффф Показати IP 11 Березня 2014 11:37
коментар було видалено
лучанка бо rrr Показати IP 11 Березня 2014 12:56
ти шо хворий шо ти говориш якшо людям в Украіні немає роботи а діти істи хочуть то шо робити..поліщукі хоррші люди..
НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Березня 2014 16:20
на це кацапські мєнти так по-братськи пообнімали у ведмежих обіймах
Рома Показати IP 11 Березня 2014 17:18
Брехня!
влад Показати IP 11 Березня 2014 20:49
кацапские уроды.