USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У МВС визнали, що застосовували вогнепальну зброю

20 Лютого 2014 21:15
Вранці на Майдані Незалежності міліціонери застосували зброю, щоб дати можливість відійти беззбройним колегам.

Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці МВС.

У відомстві знову нагадали, що працівників органів внутрішніх справ нібито обстрілювали снайпери та радикали

"Для того, аби дати беззбройним міліціонерам можливість вийти з-під обстрілу, згодом на місце події прибули озброєні правоохоронці. Вони застосували зброю в рамках вимог Закону України "Про міліцію"", - зазначається у повідомленні.

Як відомо, голова МВС Віталій Захарченко заявляв, що на Майдані "міліція несла службу з охорони громадського порядку без вогнепальної зброї".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 21:23
Бандюга, знов хоче оправдатися, постріляли людей,а тепер намагаються пояснити свої злочини народу. Захарченка під трибунал!
Не звикати Показати IP 20 Лютого 2014 21:23
В яника буде третій срок. Сподіваюсь він більше ніколи
читаючий Показати IP 20 Лютого 2014 21:41
типове пояснення ментів, прокурорів та інншої силової (ні в якому разі не правоохоронної, її майже й не було в Україні) наволочі. Бачиш но, вони захищали побратимів ... падли!
ййй Показати IP 20 Лютого 2014 22:20
Тварі
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 22:20
Не звинувачуйте всіх міліціонерів, багато з них ніколи не поважали захарченка,розуміли ,що те що відбувалося в міліції останні роки є злочинним, але це все насаджувалося зверху і протистояти цьому було неможливо.Усіх, хто мав свою думку відкрито зливали. Я не оправдовую начальство,яке могло щось змінити, але продалося. Я оправдовую рядових міліціонерів, які за малу зарплату щоденно несуть службу. Зараз багато з них у шоці, від того, що вичворяє яник і захарченко останні місяці. яника і все його кодло під суд.
Це Показати IP 20 Лютого 2014 23:49
Мразі захищають яника бабло
ГПЗ Показати IP 21 Лютого 2014 00:39
Звірі!!! Навіщо проти мирних грощадян?????
34 Показати IP 21 Лютого 2014 07:03
Захарченка судити
Высоцкий Показати IP 21 Лютого 2014 09:11
Никто поделать ничего не | смог. Нет, смог один, который не стрелял!!!