USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У нічній ДТП на Волині загинув чоловік. Фото

10 Липня 2018 10:59
Автомобіль Volvo v40 злетів з дороги поблизу села Холопичі Локачинського району. Внаслідок ДТП 24-річний житель Локачинського району від отриманих травм загинув на місці пригоди. 25-річного жителя цього ж району із тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні.

Про це повідомили у секторі комунікації ГУНП у Волинській області.

Дорожньо-транспгортна пригода сталася 10 липня близько 5 ранку.

Вочевидь, водій не впорався з керуванням та злетів з дороги.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
1 Показати IP 10 Липня 2018 11:21
21 : 4. +1 аварія на львівській сьогодні
456 до 1 Показати IP 10 Липня 2018 12:10
рахуйко, веди ще рахунок загиблих в дтп з блохарями і ти все сам поймеш. хоча, такі як ти ніколи нічого не поймуть. та й так як ти рахуєш вибірково... то тобі просто порахуй
1 до 456 Показати IP 10 Липня 2018 12:26
Тобі ніхто не заважає вести подібний рахунок з веденням статистики хоть по розміру ноги водія. Всю зміну рахунку я додатково коментую так як не всі дтп відображаються на цьому сайті. Інформацію про ДТП можна перевірити промоніторивши інші місцеві сайти. Надаль, рівень твого інтелекту не дозволяє нам адекватно спілкуватись, так як ти недалеко відійшов від апельсина, і нінащо більше ніж на образи не здатний, тому я немаю бажання з тобою дискутувати. Більш точний рахунок можеш запросити у відділі статистики. Він на Шопена вроді як. Можливо там тобі таку інформацію нададуть.
456 до 1 Показати IP 10 Липня 2018 12:50
"нінащо" пишеться трохи не так, дискутуючий інтелектуале) ок, буду вести свою статистику. з початку року ДТП по луцьку на бляхах - 284, на укрномерах - 202. або майже 60% від усіх були на бляхах. і це враховуючи той факт що блях менше ніж укрномерів. рахуєм далі...
2 до 456 Показати IP 10 Липня 2018 13:10
Слинки витри, бідняжка. 284 проти 202 це 71 відсоток. Чим закріпиш ці цифри?
456 до 2 Показати IP 10 Липня 2018 14:10
тим самим чим і ти свої......
2 до 456 Показати IP 10 Липня 2018 14:35
Всі мої підрахунки по можливості ведуться в коментарях до новин про дтп + в коментарях вказую які новини про дтп є на інших новинних сайтах но немає на цьому. які претензії? тяжко осознати цифру в 21:4?
Сем Показати IP 10 Липня 2018 11:31
Те, що я і казав. Відсутність розмітки. Невже вапном тимчасову не можна нанести?
Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 11:38
Я давно казав, що нашим полішукам не можна давати турбіну і хороші дороги.
456 до Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 12:55
з кількості мінусів бачу що рахуйлик навчився мінусувати за десятьох. видно після того як побачив що народ в більшості мінусує його пости.. автоєвроБОТ, тебе це від шроту не спасе
1 до 456 Показати IP 10 Липня 2018 13:20
А шрот при чому?) В мене немає авто на бляхах якщо ти на це намікаєш. На блясі я катаюсь по роботі пару раз в місяць. Насправді в мене авто на укр блясі))) Що стосується слова "БОТ" спочатку вивчи вікіпедію на предмет що це таке. Твій народ нічого крім мінусів чи плюсів, матів і образ, по хорошому нічим більше і аргументувати не може.
456 до 1 Показати IP 10 Липня 2018 14:14
мій народ?) ти не відносишся до нашого народу? в тебе то раз є авто, раз нема авто, а раз авто на еврономерах. а насправді, як тобі маршруточкою катається?)) "вивчи вікіпедію" - розкажеш як це, геній?
12 до 456 Показати IP 10 Липня 2018 13:22
А мінуси, зайчику, від образ в його коментарі. Давай я тебе м*даком називати буду просто через те, що в тебе укрбляха? Мінус не поставиш?)
БОС до 12 Показати IP 10 Липня 2018 16:03
Ти 12 молодчина, класно рубанув Д*БІЛА 456. Я з тобою згідний на 100%.
1 Показати IP 10 Липня 2018 12:16
вони були пяні. цілу ніч машину "мочили"
Євробидло до 1 Показати IP 10 Липня 2018 12:20
А потім на похоронах, мама водія який вбив товариша буде плакати і кричати що її синок самий кращий, ніколи раніше не пив і пяний не їздив, і шо це все ментовська підстава.
Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 12:17
Ще питання до захисників блях - сайт поліс.веб не пробиває цей номер, значить їздив без страховки. Не порушував закон? все чисто? все по правилах?
2 до Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 12:28
Порушував. Укр бляхи всі на страховках?
Євробидло до 2 Показати IP 10 Липня 2018 12:33
Не узагальнюй. Говоримо про конкретний випадорк.
3 до Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 12:38
Можливо порушував. Це вияснить слідство. Що дальше?
Євробидло до 3 Показати IP 10 Липня 2018 12:44
Не "можливо" - а порушував. Що буде далі - одному слідству відомо. Але факт залишається фактом, що дешевизна автомобіля і відсутність покарання в разі чого (водій тікає - шукайте поляка чи верблюда) призводить до затьмарення мізків у бляхариків і відчуття безкарності. І Я впевнений, що якби дана ДТП була без летального випадку - то і звідси би теж втікли.
ф до Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 13:15
Я не сильний в законах, то думаю відсутність страховки це не саме страшне, що тут відбулося. Ти знову узагальнюєш декількох д*білів до всіх, хто їздить на бляхах. Своє імхо і впевненість скрути в трубочку)) Я вот думаю, що у всіх у кого в ніке використовується слово "бидло", є пасивними геями. А якщо в такої людини ще і авто на укр бляхах, то він ще й в гаражі своє авто в вихлопну кохає.
456 до ф Показати IP 10 Липня 2018 14:21
ти взагалі ні в чому не сильний, але говориш про все як експерт. через таких як ти і в країні бардак. відсутність страховки - це взагалі не страшне, і так більшість бляхарів і думає, а потім гроші збирають на лікування після дтп
11 до 456 Показати IP 10 Липня 2018 14:42
Ой дякую. Про експерта приємно. Я навіть не старався таким показатися. Страховка діло кожного. Меншість авто на укр бляхах тоже напевно без страховки їздить. Це їх вибір і проблеми.
Alexskelya Показати IP 10 Липня 2018 16:17
Шкода Вас...!!! Стільки суперечок, а в чому правда? Нікому не відомо про стан і ситуацію, що склалася із водієм, але маємо наслідок-смерть! Про що тут говорити інтелектуали і знавці ситуації...? Аморальні р*гулі! Сором вам...
Олександр Р. Показати IP 11 Липня 2018 01:08
Попав в ДТП мій товариш та його знайомий. Мій друг залишився живий він спав на задньому сидінні, його викинуло з авто. Водій загинув, був тверезий, непрестібнутий паском безбеки, заснув, зловив узбіччя, коли проснувся закрепко крунув руля і авто посуноло боком по трасі, розгубився. Так як асфальт на днях поклали, узбіччя незроблене і норм зазор. Водій без досвіду так як немав власного авто. Авто приземлилось на дах авто, водія придушило між панелю та дахом, доки прибула допомога водій посинів та задихнувся. Мій друг ще деякий час був в свідомості після ДТП, він намагався дістати товариша, але незміг той ще був живий. Зі слів мого друга: - Повз нас їхало декілька авто, і ніхто незупинився!!! Після чого він втратив свідомість і лежав біля авто в траві до приїзду швидкої. Прибіг дідусь та його внучка які гнали корови на пашу, вони і викликали швидку. Можливо якби декілька авто вчасно зупинилось та перекинулиб авто на колеса водій бувби живий. І тут немає різниці, які бляхі на авто, а які люди за кермом. Всім байдуже.
Олександр Р. Показати IP 11 Липня 2018 01:21
Добавлю ще таку річ. Водій 08.07.18 вдень придбав авто на території pl. в цюж ніч з 08.07.18 на 09.07.18 авто вїхало на територію України, а в ніч з 09.07.18 на 10.07.18 о 05-00 ранку трапилось ДТП. Страхового полюсу невспів зробити. Водій був стомлений, заснув і тверезий.
Просто Показати IP 11 Липня 2018 13:53
з вигляду гальмівного шляху - він намагався уникнути чогось - можливо навіть пішохода.