USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У нічній ДТП під Луцьком загинуло двоє людей, ще четверо травмовані, - ЗМІ

24 Липня 2015 10:13
Дорожньо-транспортна пригода з трагічними наслідками сталася 24 липня близько 03 години ночі у селі Жидичин Ківерцівського району.

Про цеповідомляє ВолиньPost з посиланням на власні джерела.

У ДТП двоє людей загинуло та четверо отримали тяжкі тілесні ушкодження.

Так, водій легковика, рухаючись на шаленій швидкості, протаранив залізобетонну конструкцію «Загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни» у селі Жидичин, потім вилетів на зустрічну смугу.

Внаслідок цієї події водій автомобіля та пасажир загинули, а інші пасажири госпіталізовані до лікарні.

Деталі аварії повідомимо згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
апостроф Показати IP 24 Липня 2015 10:40
Дивні люди...намагаються їздити скоріше ніж літає їх ангел-охоронець
Лучанка до апостроф Показати IP 24 Липня 2015 10:58
100%
ZZ до апостроф Показати IP 24 Липня 2015 11:18
Та не дивні, а дурні, яким не те що кермо автомобіля, а тачку садову довірити не можна.
Галина Показати IP 24 Липня 2015 11:39
Не варто судити людей,не знаючи повністю правдивої інформації...Чомусь в таких ситуаціях люди завжди відразу осуджують дії потерпілих.Чому?
Люди до Галина Показати IP 24 Липня 2015 12:27
Люди судять на основі тієї інформації, яку їм надають, а тут чорним по білому написано "рухаючись на шаленній швидкості". Якого х..ра рухатись "на шаленній швидкості" ризикуючи своїм життям і саме головне життями інших? За останній час такі "рухачі шаленні" вже задовбали. Скільки трагедій сталось, а ніхто висновків з того не робить. Зараз на дорогах таке враження що "рулять" переважно мавпи з гранатами, а не адекватні люди.
Анонім до Люди Показати IP 24 Липня 2015 13:56
ой ти умнік іди погуля незнаєш нічього!
Анонім до Люди Показати IP 24 Липня 2015 14:27
100%!!!