USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Нічна ДТП у Луцьку: постраждало 8 людей. ОНОВЛЕНО

16 Червня 2014 12:05
Аварія з вісьмома постраждалими трапилися сьогодні вночі у Луцьку. Про це повідомили в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Винуватець ДТП місце аварії залишив.

Так, два автомобілі зіткнулися 16 червня близько 00:15 на вулиці Рівненській біля автозаводу. Інформацію підтвердили у прес-службі УДАІ УМВС України у Волинській області.

В результаті аварії травмувалося 8 людей. Шістьох забрала карета «швидкої», двоє самі звернулися до лікарні.

ДТП коментують і в міліції. Так, зі слів правоохоронців, невстановлений водій, керуючи автомобілем «Опель Омега», виконуючи маневр повороту ліворуч на вулицю Авторемонтну, не надав перевагу в русі автомобілю «Фольксваген Пасат» під керуванням 24-річного водія, який рухався в зустрічному напрямку. У результаті відбулося зіткнення транспортних засобів.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди тілесні ушкодження отримали водій «Фольксваген Пасат» та шість пасажирок транспортних засобів віком від 26-ти до 35-ти років. Усі постраждалі доставлені у Луцьку міську клінічну лікарню. До слова, водій автомобіля «Опель Омега» місце ДТП залишив.

За фактом аварії розпочали кримінальне провадження за статею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
віта Показати IP 16 Червня 2014 12:47
треба менше гуляти поночах
Анонім до віта Показати IP 16 Червня 2014 19:41
дура,постав себе на її місце
Анонім до віта Показати IP 16 Червня 2014 19:45
від цьго ніхто не застрахований,согодні вона,а завтра не дай бог можеш бути ти.І не важливо ніч це чи день.....
Прокоментують Показати IP 16 Червня 2014 13:19
коли знайдуть зниклого винуватця автопригоди. Як він відмажеться так і прокоментують.
андрій Показати IP 17 Червня 2014 03:50
пацани- це ж тасісти їхали і не розминулися. О дин з їх на службі Максім їздив.
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 06:53
Так, опель 222.. На ньому п'яний водій завжди їздить , він колишній гаїшник Маренчук, йому взагалі на правила начхати
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 11:38
напишіть точніші дані водія дівчата в важкому стані одна серед них в дуже важкому!!!Будьласка це мої знайомі.
Лучанин Показати IP 17 Червня 2014 22:19
Одна дівчини лежить в комі ...
Лучанин Показати IP 17 Червня 2014 22:26
http://udai-volyn.gov.ua/newsView/613/
Анонім до Лучанин Показати IP 19 Червня 2014 16:49
Це- жах!!! Постраждали мої знайомі. Дуже їм співчуваю і надіюсь, що винуватець отримає по заслугам!!!!
коля Показати IP 19 Червня 2014 22:53
Віта ти подумай що ти написала, тебе підтримав анонім - д**а, який баран в даному випадку надавши відгук, мозгами не подумав. Задумайтесь що писати, Якщо пишете то думайте, що ?