USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У центрі Луцька декілька молодиків стріляли з пістолета. Відео з камер

28 Березня 2021 09:11
Ввечері 26 березня у центра Луцька компанія молодиків здійснила декілька пострілів у повітря.

Перехожі, які в той час були поруч, повідомили про це луцьким муніципалам, інформують на сторінці муніципальної варти Луцька.

Після цього чоловіки сіли в автомобіль Renault сірого кольору на транзитних номерах та поїхали вулицею Глушець.

Камери, встановлені у цьому місці, зафіксували вказані події.

Муніципали передали інформацію правоохоронцям з метою встановлення хуліганів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
АС Показати IP 28 Березня 2021 09:47
В АТО відправити! Стріляти люблять і вміють, нехай там себе покажуть. На памперси для них волиняки скинуться
Анекдот до АС Показати IP 28 Березня 2021 10:47
Так з АТО ту зброю і везуть сюди " патріоти"!
що ти мелеш? до Анекдот Показати IP 28 Березня 2021 15:58
Ну ти справжній анекдот. По перше, травмати і газовики ну аж ніяк не з АТО. По друге, не патріоти зброю возять, для того є організовані злочинні угрупування. По третє, от ці "мамкіні авторітєти" не те що в АТО, вони від строкової служби повідкошували, бо ж перед призивом у них раптові приступу енурезу, запаморочень, психічні розлади і нетримання калу. Ці всі "мамкіні аторітєти" типу хворі, їх в АТО не заженеш нічим.
Гоцул до АС Показати IP 28 Березня 2021 10:50
Ні в АТО таке гівно не потрібно - у СІЗО
12 до Гоцул Показати IP 29 Березня 2021 14:37
ага, всі атошники, осболиво з добробатів, всі святі, аж світяться...))
" Показати IP 28 Березня 2021 09:48
негайно потрібно легалізувати зброю! і тоді вулиці міст будуть порожніми!
Анижедети Показати IP 28 Березня 2021 10:00
Дети кого надо.
Анонім до Анижедети Показати IP 28 Березня 2021 19:05
Перекладається як "Діти яких не треба"?
Анонім Показати IP 28 Березня 2021 10:16
Знайти і відправити в ато, там вони зможуть постріляти!
Боб Показати IP 28 Березня 2021 11:21
Мамкіні бандіти, АУФ!
Радувець Ларіса Показати IP 28 Березня 2021 13:12
Ну і що влада?