USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька маршрутка №16 «наздогнала» Volkswagen

18 Березня 2016 13:17
ДТП за участю маршрутного таксі № 16 марки «Еталон» та мікроавтобуса Volkswagen LT 45 трапилось сьогодні, 18 березня, близько 10 години прямісінько у центрі міста.

Так, зіткнення між двома транспортними засобами відбулось навпроти Центрального універмагу «Луцьк».

Зі слів очевидців аварії, ймовірно, ДТП трапилась через те, що водій маршрутки не дотримався безпечної дистанції й через це «наздогнав» Volkswagen.

Обидві автівки отримали легкі механічні ушкодження. За станом на 10 годину представників поліції на місці автопригоди не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Фарм Показати IP 18 Березня 2016 14:14
ЦЕ помста за новобудову, від якої тріщини в сусідньому будинку! Водій - житель тієї поверхівки ))
Фанька до Фарм Показати IP 18 Березня 2016 17:23
З відки ти знаєш де живе водій і причом там взагалі місце його проживання?
Анонім до Фанька Показати IP 19 Березня 2016 10:43
Мсье не розуміє сарказму?
Вова Показати IP 18 Березня 2016 16:04
Встиг!
Хрен собачий до Вова Показати IP 18 Березня 2016 17:39
Водій маршрутки спішив заробити, ось і ВСТИГ і ЗАРОБИВ. :)
Хрен собачий до Вова Показати IP 18 Березня 2016 17:41
Водій маршрутки спішив заробити. Ось і ВСТИГ і ЗАРОБИВ. :)
Юрій до Хрен собачий Показати IP 21 Березня 2016 12:44
Погоджуюсь цілком. І хочу добавти, що скоріш за все ще і червоне проскакував! Неодноразово це бачу, коли перехожу дорогу біля Універмагу!
Свідок Показати IP 18 Березня 2016 16:22
Поліція в момент зіткнення саме повз проіжала))))) не побачили.....
водій маршрутки Показати IP 18 Березня 2016 17:59
там 2 гривні стояли а ви про що подумали?