USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька побилися декілька чоловіків. Відео

11 Січня 2021 17:10
Бійка між декількома чоловіками сталася пообіді 11 січня у центрі Луцька.

Про це повідомили на сторінці луцьких муніципалів у фейсбуці.

Так, о 16:21 год. на Театральному майдані, на стоянці таксистів, диспетчер відділу «Центр безпеки міста Луцьк» помітив на камерах відеоспостереження бійку між чоловіками. Які, ймовірно є водіями таксі.

Як пише Конкурент, за попередньою інформацією, двоє нетверезих чоловіків підійшли до водія, що стояв припаркований поруч і попросили їх підвезти. Чоловік відмовився і сказав, що він не таксист. Вони почали з'ясовувати стосунки, і в результаті двоє чоловіків розбили заднє скло авто. Всі деталі правоохоронці обіцяють повідомити згодом.

На місце події викликали патрульну поліцію та швидку допомогу, для з’ясування обставин та надання допомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Андрій Показати IP 11 Січня 2021 17:38
РАніше про бійки ми чули а тепер можемо і бачити будемо важати це фільмами з бютжетом в 4 мільйони наших податкових коштів...
лучанин до Андрій Показати IP 11 Січня 2021 18:10
Так говорите, ніби камери - це шось погане. Ця бійка - один з прикладів того для чого ця камера стоїть. Якшо ця камера зможе дати інформація або навіть просто лише тим, що стоїть, не дати статьись якомусь порушенню закону: від крадіжки і бійки до згвалтування і вбивста, то вона повністю окупить свої гроші.
Ірина до лучанин Показати IP 11 Січня 2021 19:00
Камери такої якості в 21-му столітті-це позор і гроші на вітер. Я думаю, хтось гарно заробив
1 до Ірина Показати IP 11 Січня 2021 19:15
Ви що, думаєте що то кінотеатр ? І якщо маєте докази про "заробив" то надайте їх куди потрібно. А ні, то не ведіть себе як баба базарна.
Ірина до 1 Показати IP 11 Січня 2021 21:24
Я в курсі,як показують нормальні камери. А ставити камери,а потім в ФБ питати,чи ніхто не знає,хто це на відео-це бред. Хоча я згодна,таким полішукам,як ви,і так піде.
Андрій до Андрій Показати IP 11 Січня 2021 19:44
ПОЛІЦІЮ ВИКЛИКАЛИ НЕ МУНВАТА А ТІ ХТО БУВ НА МІСЦІ ПОДІЇ... тобто ті камери це кінозал....
Иван Показати IP 11 Січня 2021 17:41
Сейчас у нас у всех - нервы ни к ч@рту
ВІРУС Показати IP 11 Січня 2021 18:34
Камера погана зображення низької якості.
! до ВІРУС Показати IP 11 Січня 2021 19:13
Ну актори і сюжет хоч вам сподобались ?
sirav89249 до ! Показати IP 11 Січня 2021 19:55
Літом на цьому майдані у автобусі виступав кращий актор, більш підготовлений, а ці дилетанти!
! до sirav89249 Показати IP 11 Січня 2021 21:49
Ну так то був СПЄЦ з групою підтримки.
Не так і погано ! Показати IP 11 Січня 2021 19:53
Ну і шо, шо камера погана і зображення низької якості ! Зато відхватив пацик добре і бланш поставили високої якості !
007 Показати IP 11 Січня 2021 23:11
Таксисти з люксів не поділили стоянку з 579 ))))) а й справді чого їм тут робити ні 579 , ні 828 , 838 ітд ітп це все пінгвіни , від них в місцевий бюджет кошти не надходять на відміну від люксів , морячків , елит та офіційно визнані таксі Луцька . Я звичайно проти насилля , бійок .Раніше таксисти були дружніші , а зараз понабирали молодняк ,ось і лізе на чужі накатані стоянкі бикуе . Хлопці з люксів показали де його стойло
член кориспондент Показати IP 11 Січня 2021 23:33
обійшлось без бтр
Пилип Орлик Показати IP 12 Січня 2021 08:40
А я чув, що в Україні немає алкоголіків, п'яниць та вуличних бійок. Чув, що це все відбувається тільки в Росії. А якби не було камер відеоспостереження, мабуть і далі нам брехали, що у нас толерантна держава, і народ терплячий та чуйний один до одного. Чи можливо це не українці влаштували бійку???
К. лучанин до Пилип Орлик Показати IP 12 Січня 2021 14:35
То вас напевно лікар заспокоював, в Олиці. Ви головне лікування не припиняйте, а то ще багато чого почуєте.
Пасажир Показати IP 12 Січня 2021 09:25
Судячи по рухах - хлопці добряче вмазані
Саша Показати IP 12 Січня 2021 09:30
Якість картинки як з 90-х, в 2020 є трохи кращі камери
Павлик Морозов Показати IP 12 Січня 2021 09:34
Такі п'яні, що на ногах не стоять, от воно дурне одне з одним.