USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У центрі Луцька - пожежа. ФОТО

13 Березня 2014 17:42
У центрі Луцька - пожежа. Горить приміщення художньої майстерні Володимира Галькуна. Це горище будинку, де розташований заклад відпочинку "Гільдія". Всі дерев’яні конструкції вже згоріли. Три бригади вогнеборців намагаються загасити полум’я.

За станом на 18.04 пожежу загасили.
За станом на 17.40 вогонь не вщухає, пожежа триває вже годину. Працівники офісів, які працюють поблизу місця загорання, розповіли, що пожежа розпочалася миттєво і за лічені секунди приміщення наповнилося їдучим густим димом.

Також на місці трагедії перебувають медики. Вони підтвердили журналісту Інформаційного агентства Волинські Новини, що постраждалих, на щастя, немає.

Самі ж вогнеборці кажуть, що для повної ліквідації пожежі їм ще знадобиться півгодини. А, власне, причини загоряння - невідомі.

На місці події також присутні й допомагають пожежникам активісти "Правого сектора" й Автомайдану Волині. Вони виносять з приміщення вцілілі картини, апаратуру, меблі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
ОТО Показати IP 13 Березня 2014 18:03
готують місце під новий супермаркет
!!!!! Показати IP 13 Березня 2014 19:01
вже стоїть на аукціоні тож ціну потрібно збити!!!
лучанин Показати IP 13 Березня 2014 19:05
невиносять а радуються
Очевидець до лучанин Показати IP 13 Березня 2014 19:16
Хлопці як раз виносили, а такі як ви соплежуї знімали на телефони.
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 19:26
Це кара за фашизм в Луцьку.
аноніму Показати IP 13 Березня 2014 19:37
ти знову тут!В тебе прогресуюча шезофринія здайся лікарям" они тебя вылечат"може?:)
Ім'я не заповнено (А до аноніму Показати IP 13 Березня 2014 20:36
Ти дійсно хворий чи просто безграмотний? Ім'я Анонім призначається всім в кого не заповнене поле для імені коментатора. Це може бути будь-яка людина. В кожній темі шукаєш коментарі з ім'ям Анонім. Тож не треба свій діагноз приписувати всім підряд! Можливо тебе вони теж ще можуть вилікувати, хоча ...
Я Показати IP 13 Березня 2014 20:05
А нам хотіли здати в оренду. Зі встановленням вікон та дверей. А вийшло......
Я Показати IP 13 Березня 2014 20:07
Взагалі дорого............. А тепер, ЗГОРІЛО,,,,,,,,,,,
Я Показати IP 13 Березня 2014 20:11
Дорога оренда
Корінний лучанин Показати IP 13 Березня 2014 20:43
Як же це Галкун В. недогледів? Щось тут нечисто із пожежею, скоріше змахує на ПІДПАЛ! Будинок ще давній, колись кажуть там був готель і показували його фото на сайті.
Mukola Показати IP 13 Березня 2014 21:43
Ce Putin pidpaluv !!!!!
Лондон Показати IP 13 Березня 2014 21:48
цікаво Олег знає що його офіс згорів?
вася Показати IP 13 Березня 2014 22:16
фотка з дартсом просто супер.....автору спасибі...
віктор Показати IP 13 Березня 2014 22:21
таке враження,що всі волинські фотографи були тут....Не за дякую мабуть
Анна По Показати IP 13 Березня 2014 22:42
Не знаю,що там горіло але туди відразу ж прибув Романюк,Грушувінчук, правий сектор,автомайдан та багато адвокатів
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 22:57
кажуть шо це масонська ложа горіла
від Автомайдана Показати IP 14 Березня 2014 08:40
Автомайдан та Правий сектор швидко прибули через те, що штаб знаходиться поблизі в Просвіті, а також нам по рації повідомили 102.
Олег Показати IP 14 Березня 2014 15:06
Військові та пожежні дві силові структури які за мізерні зарплати завжди з людьми. Молодці хлопці.
Юра Показати IP 14 Березня 2014 15:47
Це путін ПІДІРвал