У центрі Луцька «Славута» протаранила «Опель»
У центрі Луцька трапилася дорожньо-транспортна пригода. На щастя, обійшлося блише механічними ушкодженнями автівок.
Про автопригоду у місті у Фейсбук написав Руслан Пилипчук і виклав в мережу фото з місця події.
ДТП трапилася близько 16 години. «Біля кафе «Базилік» «Славута» врізалась у «Опель». Через 5 хвилин з'явилися патрульні, яких, до речі, ніхто не викликав.Зі слів поліцейського, очевидно, що винний у зіткненні водій «Славути». Учасники інциденту вирішили владнати все між собою за «Європейським протоколом», - йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про автопригоду у місті у Фейсбук написав Руслан Пилипчук і виклав в мережу фото з місця події.
ДТП трапилася близько 16 години. «Біля кафе «Базилік» «Славута» врізалась у «Опель». Через 5 хвилин з'явилися патрульні, яких, до речі, ніхто не викликав.Зі слів поліцейського, очевидно, що винний у зіткненні водій «Славути». Учасники інциденту вирішили владнати все між собою за «Європейським протоколом», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 9
Анонім
Показати IP
29 Січня 2016 16:40
в форда двері міцніші за лоб славути....
Це опель...анонім...
Анонім до Igor_ka
Показати IP
29 Січня 2016 17:55
спочатку писали що то форд)
Ха-ха
Показати IP
29 Січня 2016 17:10
В славути зелена кров!
Ваня
Показати IP
29 Січня 2016 17:14
Взагаліто опел омега.а не форд
До Ха-ха
Показати IP
29 Січня 2016 18:11
То не кров, а з водія зелена рідина з переляку потекла.
Зима
Показати IP
29 Січня 2016 18:45
Слизька дорога ще довго буде !!! НЕ СПІШІТЬ , ШАНОВНІ. ДУМАЙТЕ ПРО ЖИТТЯ І СВОЄ І ПАСАЖИРІВ І ТИХ ХТО ЇДЕ НАЗУСТРІЧ ЧИ ЙДЕ !!! ГОЛОВА в людей НА ПЛЕЧАХ, щоб думати а не диня, щоб шапку чи хустку носити !!!
алд до Зима
Показати IP
29 Січня 2016 20:07
Та він завжди так їздить, то вже н-ий раз заїхав в зад комусь, попердні рази не навчили, і цей не змінить стилю його їзди...
аля
Показати IP
30 Січня 2016 08:27
Мождиво хтось став свідком дтп 19 січгя пл вул. Ветеранів21 . просимо відгукнутись. Жінка розмовляючи пл телефону вискочида на проізджу частину перед самим авто. Тепер вимагає гроші погрожуючи сестпрою депутатом
У волинянина, який полюбляв порушувати правила, забрали водійське на 19 років
14 Червня 2026 23:30
14 Червня 2026 23:30
Що відбувається з мозком, коли ми спимо під дією кави
14 Червня 2026 23:05
14 Червня 2026 23:05
На Волині виявили нелегала з Марокко
14 Червня 2026 22:36
14 Червня 2026 22:36
В Україні подвоїлася кількість вовків: зоолог пояснив, чи загрожують вони людям
14 Червня 2026 22:07
14 Червня 2026 22:07
2 тисячі на медичне обстеження: в які терміни слід використати гроші, бо згорять
14 Червня 2026 21:39
14 Червня 2026 21:39
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
14 Червня 2026 21:10
14 Червня 2026 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
14 Червня 2026 20:41
14 Червня 2026 20:41
Здорожчали хліб, олія та фрукти: на Волині зросли ціни на продукти
14 Червня 2026 20:12
14 Червня 2026 20:12




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.