USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У вантажівки відірвало колеса: ДТП на виїзді з Луцька. Відео

27 Серпня 2018 17:38
ДТП сталася на виїзді з Луцька близько 17 години 27 серпня.

Про це у Фейсбук повідомив Андрій Дячук.

Так, поблизу АЗС у Зміїнці зіткнулися «Opel Vectra» на єврономерах та вантажівка «ГАЗ».

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі патрульних, «ГАЗ» повертав на АЗС, а у цей час водій «Опеля», не врахувавши дорожню обстановку, намагався його обігнати. Відтак, відбулося зіткнення. Внаслідок удару, у вантажівки відірвало передні колеса.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав. На місці працюють патрульні.

На відео присутня нецензурна лексика!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ой Показати IP 27 Серпня 2018 19:16
Це вже класика жанру...як раніше був запорожець і мерс...а тепер бляха і ще хтось
БЛЯХА-МУХА!!!!!!!!!! Показати IP 27 Серпня 2018 20:12
Це ж треба так нам ураїнця щоб якась стара бляха розламала майже новий, виготовленний в Україні, проданий і куплений зі сплатою всіх податків 100% технічно сравний з пройденим в поліції техооглядом автомобіль спеціально призначенний для перевезення якоїсь помаранчевої фігні!!!!!!!!!!!!!!
Аяяй. Показати IP 27 Серпня 2018 20:29
Блехі блехі....ну мужики прикалоли...ржу немагу...
Отакої... Показати IP 27 Серпня 2018 21:24
Цьому ГАЗону більше 40років,хто його випустив з гаража?
читач до Отакої... Показати IP 27 Серпня 2018 21:29
Та навіть і 100 років ГАЗону, винуватець бляхар!
Юрій Показати IP 27 Серпня 2018 21:43
Тут бляха не Бляха всі однакові учасники дороднього руху.....В селах повно дітей при дорозі.......Треба світлофори в кожному селі......сплошну лінію по усіх селах від Зміїнця до Копачівки....Камери і т.д. Поліцію на дорогах....... ВЛАДА Думайте як все це зробити........Маємо гарну дорогу і що з того????????
Житель с. Зміїнець Показати IP 27 Серпня 2018 22:02
Шановна Владо з цим щось треба робити.....На дорогах повно дітей, велосипедистів і т.д.....контролю за рухом транспортних засобів 0. Бачив тижні 2 тому Поліцію біля заправки поруч з Цекрвою... і толку. Галочка і пару нових знаків по селах все що є. Вони повинні жити в цих селах і пора вже наводити порядок. З таким рухом треба світлофори в кожному селі, хай краще постоять дві хвилини а ніж летіти...Дороги маємо, а бардак на ниж ще гірший як був.... Шановна Пані Голово....Пишіть звернення в Поліцію, Адміністрацію і т.д., доречі це Ваша компетенція і відповідальність в даний час. Стільки аварій за такий проміжок часу це просто жах....