USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В автобусі, який розбився в Румунії, їхала сім'я з Луцька, - ЗМІ

11 Серпня 2015 09:04
Молода сім'я лучан: чоловік, дружина та їх шестирічний син, що поверталася з відпочинку з Болгарії, опинилася в злощасному автобусі, що потрапив у трагічну ДТП в Румунії. Про це повідомляє ВолиньPost.

Наразі вони перебувають в Румунії під наглядом лікарів і потребують додаткового обстеження та лікування.

Натомість деякі ЗМІ повідомляють про загибель лучанки.

Так, рівненський сайт ОГО пише, що серед загиблих - жінка з Луцька та дівчина з Рівного. Волинське агентство розслідувань теж інформує, що в аварії в Румунії загинула лучанка.

Нагадаємо, 9 серпня на трасі Констанца-Бухарест сталася ДТП з автобусом, що перевозив 51 громадянина України. ФОТО.

Згідно з попередньою версією, причиною аварії стало те, що водій заснув за кермом.

Загалом у салоні були 22 неповнолітніх дитини. Загинули двоє людей, серед них і 17-річна дівчина. Серед постраждалих – двоє дітей, один з них у комі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Я Показати IP 11 Серпня 2015 09:54
Загинула жінка з Луцька
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 11 Серпня 2015 10:54
Выбирая самый дешевый тур не стоит экономить несчастных 5евро чтобы сэкономить на проезде в Болгарию при наличии всего одного водителя.
Ліка до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 11 Серпня 2015 12:34
Не має значення самий дорогий тур чи самий дешевий, за безпеку туристів повинні відповідати турфірми не залежно від ціни путівки, аж до повернення їх додому, а держава має строго це контролювати. От після такого випадку припинити діяльність цієї фірми на кілька років, а то й взагалі заборонити, бо ніхто ніколи ні за що не відповідає, всі лише гроші гребуть.
Сергій Показати IP 11 Серпня 2015 11:32
Пишуть, що два водія було
--- Показати IP 11 Серпня 2015 11:33
Це неправда,що 2 загинуло в цій ДТП,вони не розголошують правди,оскільки великий наплив туристів в Болгарію на відпочинок.Загинуло вже 6 осіб це дані людини,яка знаходиться на реабілітації в Бухаресті,яка потрапила в це ДТП.
Яна Показати IP 11 Серпня 2015 11:34
ВН погано моніторять новини..те що постраждала сім'я це звичайно жах, але те що з двох загиблих одна жінка з Луцька, можна було б теж згадати та поспівчувати родичам.
Сергій Показати IP 11 Серпня 2015 12:01
Найбільше інформації тут Digi24.ro
НП Показати IP 11 Серпня 2015 12:21
Біда яка! Як шкода людей, особливо ту сімнадцятирічну дівчинку. Як задовбав цей чортів бардак!! Чому в біса той водій заснув, чому він не виспався перед тим, як вийти в рейс, чому кави міцної перед тим не випив, чому водії не змінювали один одного як належить?!
Олена Показати IP 11 Серпня 2015 13:09
Дуже шкода жінку яка загинула з Луцька. Це була чудова людина. Співчуваю
Нінель Показати IP 11 Серпня 2015 15:15
Відпочинок в Болгарії-претензій ніяких, але ці автобуси, десятому замовлю-не варто ризикувати життям!Фірми наші оформляють тури, а перевезення-болгарські або львівські.Ці водії не встигають відпочити, постійно запізнюються (ми на Болгаро-Румунській границі стояли 5 годин, а митники ходили і лузали насіння і пропускали по одному автобусу в годину). Потім наші водії почали заздоганяти, бо вибились з графіка і їхали постійно порушуючи швидкість. В Болгарію хочеться ще і ще, але як згадаєш той автобус... НЕБЕЗПЕКА!!!
оля Показати IP 19 Серпня 2015 16:19
Молода сімя. Альоші руку відірвало, Регіні і Оресту минулося