USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В міліції прокоментували смертельну ДТП під Луцьком. ФОТО

24 Липня 2015 11:52
У ДТП поблизу Луцька двоє людей загинуло та четверо отримали тяжкі тілесні ушкодження.

Аварія, у якій загинули люди, трапилася сьогодні, 24-го липня, близько 3-ї години, в селі Жидичин, Ківерцівського району. Водій автомобіля «Фіат Фіоріно», рухаючись із села Клепачів, Ківерцівського району в напрямку села Жидичин, не впорався з керуванням та допустив зіткнення зі стелою «Воїнам Великої вітчизняної війни», - повідомляє прес-служба волинської міліції.

На момент зіткнення в автомобілі перебувало шестеро осіб. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди двоє волинян загинули на місці пригоди. Це - мешканці Любешівського та Ківерцівського району, 1979 року народження, 1961 року народження.

Ще четверо пасажирів автомобіля - 25-річна жителька села Прилуцьке Ківерцівського району, 21-річна жителька міста Рожище, 22-річна лучанка та 28-річний житель села Прилуцьке, Луцького району – отримали тілесні ушкодження. Один з потерпілих від госпіталізації відмовився, решту доправили в Луцьку міську клінічну лікарню.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.





Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
123 Показати IP 24 Липня 2015 12:14
Куплю запчастини салону, пиши
ярмоленко до 123 Показати IP 25 Липня 2015 18:19
деб1л ти закажи в ритуальних служб
Лучанка Показати IP 24 Липня 2015 14:04
6 людей в такій манюнькій машинці? дівчата з допослими мужчинами....да уж....гульки невесело закінчились..
Я Показати IP 24 Липня 2015 18:52
Прилуцьке в Ківерцівському районі.
Sashko Показати IP 24 Липня 2015 18:56
коментар було видалено
Смерть до Sashko Показати IP 24 Липня 2015 19:13
коментар було видалено
анонім до Смерть Показати IP 24 Липня 2015 22:27
що ви пишете?? у вас є хоч якесь співчуття до сімей загиблих?!!!Не судіть не знаючи ситуації. В людей горе, а ви дурниці пишете!!!!!!
Анонім Показати IP 25 Липня 2015 10:22
Я знала особисто одного із загиблих..він був власником машини але не сидів за кермом...ви собі навіть уявити не можете що це світла і добра людина була і як зараз тяжко його батькам і дружині...не пишіть дурниць будь-ласка..не маєте чого доброго сказати нічого не кажіть..
ярмоленко до Анонім Показати IP 25 Липня 2015 17:48
ми вас не забудим p.s.Света тримайся
віка до ярмоленко Показати IP 25 Липня 2015 23:25
Вічна пам'ять ім
ХХХ до Анонім Показати IP 25 Липня 2015 22:17
Співчуваю.Що вони там Робили в три часа ночі з дівчатами якщо у нього є дружина???Хто сидів за кермом якщо це його машина???
Лучанка Показати IP 25 Липня 2015 10:44
Уважаемая редакция! Почему вы пропускаете грубые бесчеловечные комментарии о смерти людей?
ВН до Лучанка Показати IP 25 Липня 2015 13:14
Дякую, видалили.
Лучанка Показати IP 25 Липня 2015 10:46
Шановні!Чому ви не модеруєте грубі коменти про смерть людей?
ВН до Лучанка Показати IP 25 Липня 2015 13:15
Дякую, видалили.
коля до Лучанка Показати IP 25 Липня 2015 17:46
бо їм нема коли, підтирають неугодне палиці і фонду
Лучанка Показати IP 25 Липня 2015 14:31
Дякую, ВН
бездільність Показати IP 28 Липня 2015 09:18
одгосельчани кажуть що водій уник від слідства заплативши немаленьку суму. і зробили так що водієм був покійник.
Анонім до бездільність Показати IP 28 Липня 2015 15:02
Односельчани багато що можуть говорити, тільки треба мати здоровий глузд. Чи ви думаєте, що той хто сидів за кермом міг залишитись не тільки живим, а й відмовитись від госпіталізації?
((((( Показати IP 28 Липня 2015 20:26
Односельчани вже такий брєд несуть, що й не хочеться слухати...Нібито вони там були і все бачили на власні очі.В родині біда, а Ви тут таке пишете. Царство Небесне. Вічний спокій померлим((((