USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Вбили журналіста Олеся Бузину

16 Квітня 2015 14:19
У четвер, 16 квітня, на вулиці Дегтярівська, в Києві, вбили журналіста Олеся Бузину.

Про це з посиланням на очевидців повідомила УП журналіст "Громадського" Христина Бондаренко.

З її слів, Бузину застрелили чотирма пострілами.

Деталі уточнюються.

Вбивство також підтвердив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Номери на машині були або латвійські або білоруські. Точно не українські. Прохання терміново до всіх водіїв Києва дзвонити в міліцію, якщо побачите на вулиці машину з аналогічними прикметами. Схоже, що відстріл свідків у справі антиМайдану триває. Всім, хто мав відношення до організації та фінансування антиМайдану або іншим протиправним діям проти Майдану і відчуває загрозу життю, прохання звертатися в правоохоронні органи, щоб не наслідувати шляхом Калашникова і Бузини", - йдеться в повідомленні Геращенка в мережі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
Українець Показати IP 16 Квітня 2015 14:23
На жаль, в Україні почалася боротьба з інакомислієм. Україна успадковує найкращі традиції того, з ким бореться - Росії. Там теж убивають журналістів, за те, що думають і пишуть не так.
Анонім до Українець Показати IP 16 Квітня 2015 14:26
Перечисли российский журналистов, убитых в России. А вот на Украине их убивают каждый день, а за иностранными, объективно освещающими события в Новороссии, идет прямая открытая охота.
Українець до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 14:31
Тимофеев, Дубов, Листьев, Юдина, Батуев, Сухомлин, Политковская, Попов...
Анонім до Українець Показати IP 16 Квітня 2015 19:26
Первый живой. Листьева и Политковскую убили при Ельцине, развалившем страну. Про остальных и не слышал, дай ссылочку по поводу их смерти.
українець! до Українець Показати IP 16 Квітня 2015 20:19
СОБАЦІ - СОБАЧА СМЕРТЬ !!!
галина до українець! Показати IP 17 Квітня 2015 07:54
а собака - це хто? Олесь Бузина - це собака. Якщо ви, шановний. так вважаете - то я, вибачте собак б1льше поважаю 1 жалкую, н1ж вас. А ви в такому раз1 просто н1що!
Черный юмор Показати IP 16 Квітня 2015 14:31
Чечетов, Калашников, Бузына.....это прям праздник какой-то)
Анонім до Черный юмор Показати IP 16 Квітня 2015 19:26
і україна поступово перетворюється у зімбабве, як в плані економіки так і в плані законності.
галина до Черный юмор Показати IP 17 Квітня 2015 08:25
Смотри не чокнись от празднований.
Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 14:33
Не хочу жить в такой стране...
Анонімус до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 15:19
Чємодан -- Вокзал -- Країна на ваш вибір
дістали до Анонімус Показати IP 16 Квітня 2015 17:38
Прапор державним вже зробіть нарешті червоно-чорний і буде вам щастя!!!
Колік до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 20:13
Прапор в руки вітер в спину! Якщо людина не хоче жити в цій країні то і користі від неї ноль.
Вовік до Колік Показати IP 16 Квітня 2015 20:25
А яка користь від вас з таким мисленням?!
Толя Показати IP 16 Квітня 2015 14:47
Страшно що робиться. А що ж міліція робить і де камери щоб ловити таких. В такий час камери мають стояти скрізь і все фіксувати
Анонім до Толя Показати IP 16 Квітня 2015 19:21
коментар було видалено
Анонім до Толя Показати IP 16 Квітня 2015 20:48
Камери мають ловити, таких як цей дурень Бузина
Тук-Тук Показати IP 16 Квітня 2015 14:58
И вы думаете такую Украину ждут в Евросоюзе. Через день кто-то из оппозиционеров или имеющий другое мнение, то повесится, то с окна вывалится, то застрелится, то застрелят. Через день." Всім, хто мав відношення до організації та фінансування антиМайдану або іншим протиправним діям проти Майдану"... Цинизм высказывания поражает. Те кто противодействовал нынешнему наступившему беспределу приходите в камеры, там спокойней. Кто следующий? Руслан Коцаба в камере на шнурке повесится?
Ys до Тук-Тук Показати IP 16 Квітня 2015 15:59
Ну просто дитяча мила дитяча безпосередність: значить робити так, як робили (і продовжують втиху) "антимайданівці" можна, тобто вбивати "имеющих другое мнение" (небесною сотнею кількість жертв не обмежилась, ще багатьох вбили не у відкритому бою , а тихцем підло і підступно), фізично знущатись ( жертви -журналістка Чорновіл , по звірячому побиті майданівці в Харкові, полонений хлопець, якому відрубали руку з витатуйованим тризубом, вбитий і викинутий в річку депутат ( дике середньвіччя) і т.д., принижувати ( жертва горезвісний козак Гаврилюк, позорні паради полонених в лугандоні), рвати прапори, палити книги, обливати брудом людей лише за те, що вони українці, знущатись з мови,культури, плести нісенітниці про "розп"ятих мальчікав і ізнасілаваних дєвачєк" що з "упоєнієм" роблять офіційні російські,проросійські ЗМІ та тролі на всіх сайтах і т.д., а коли самих починають давити, як гадів,подібними методами, то починається "караул, нє па єврапейски єта, не демакратічна, нє законна". Та давно вже треба було не нянькатись зі всяким г..ном, а провести жорстку санобробку. А Евросоюз, якщо нічим крім струрбованості другий рік допомогти не може, то і вказувати що і як робити не буде. В себе вдома у Франціі, вони чомусь з терористами, які вбили всього навсього 15 людей, а не сотні як в Україні, не панькались і не сідали за стіл переговорів, а миттєво покришили на вінегрет.
Анонім до Ys Показати IP 16 Квітня 2015 19:29
Допустим, что ты не цитируешь фейки. Тогда ты утверждаешь то, что имеешь право творить что угодно по той простой причине, что у соседа не все нормально.
Колік Показати IP 16 Квітня 2015 15:05
Ця істота була українофобом №1.Як можна жити в країні яку ненавидиш? Ось і результат.
свидомий до Колік Показати IP 16 Квітня 2015 19:19
коментар було видалено
Люба Показати IP 16 Квітня 2015 15:23
Злочинців кара настигає
свидомий до Люба Показати IP 16 Квітня 2015 19:24
вин никого не вбив ниукого ничого не забрав за що тоди його так жорстоко вбивати Чи для майдаунив злочинци вси хто прагне миру и мае видминну вид ихньои думку и за це потрибно по ихньому вбивати Чи не боитесь захлебнутися
Олег до свидомий Показати IP 16 Квітня 2015 20:22
Троль мову вивчи
Анонім до Люба Показати IP 16 Квітня 2015 19:27
вбивці поки що не затримані та не покарані.
злий Показати IP 16 Квітня 2015 16:49
Не можна жити в країні,яку ненавидиш. І Бог це бачить. Надіюсь на його остроту зору на рахунок інших українофобів.
Анонім до злий Показати IP 16 Квітня 2015 17:09
Свою Країну, чи те, що в ній твориться?
злий Показати IP 16 Квітня 2015 17:24
Хай пробачить мені Бог, але небезсмертністю риговських шавок задоволений. Надіюсь НЕБЕСНА СОТНЯ і УКРАЇНСЬКІ ГЕРОЇ, які загинули на сході були б зі мною згодні.
Анонім до злий Показати IP 16 Квітня 2015 20:29
небесну сотню розстріляли снайпери під керівництвом парубія та пашинського.
галина до злий Показати IP 17 Квітня 2015 08:06
Вибачте, злий, ви 1 справд1 злий та ще й ненормальний. Олег Бузина був д1йсно укра1нцем, справжн1м, не гал1цейським переб1жчиком - без мови, без нац11, без в1ри. Його родина бере початок ще з час1в Богдана Хмельницького. 1 в1н справжн1й укра1нець,дуже грамотна 1 вчена людина. Не недоумок майданутий.
бузина ублюдок до галина Показати IP 18 Квітня 2015 19:23
Молодці що завалили такого ублюдка по-більше таких новин.
Слава Показати IP 16 Квітня 2015 17:48
ИЩИТЕ ЧЕЧЕНСКИЙ СЛЕД...
Юрій Показати IP 16 Квітня 2015 18:08
Хоч про мертвих погано не говорять, але Бузина був конкретним г***... за вурдалаку Тараса Шевченка я б його і сам ***
свидомий до Юрій Показати IP 16 Квітня 2015 19:35
У вурдалаци Бузина просто показав иншу сторону медали життя Шевченка я думаю вин мав право провести таке дослидження и опубликувати результати за таке в цивилизованих суспильствах нагороджують а не вбивають Нажаль идеальних людей не иснуе не був ним и Шевченко мени особисто було цикаво прочитати и точку зору Бузини хоча можливо я з дечим и не згоден Помилка нашого народу у тому що вин спочатку сам творить соби кумирив а коли вони набридають втоптуе их в грязь за ти ж заслуги за яки нещодавно пиднис на пядестал Таки ж люди як Бузина допомагають сприймати дийснисть бильш багатосторонньо та адекватно и в подальшому менш розчаровуватись
ковельчанин Показати IP 16 Квітня 2015 19:31
Якби не ''хрюсская весна'', то у нас в країні давно був би мир, спокій та порядок.
Анонім до ковельчанин Показати IP 16 Квітня 2015 21:12
проблеми в україні почались із майдану, організованого і профінансованого штатами.
Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 19:54
Тепер Тарас Шевченко зможе на тому світі натовкти пику цьому лисому кренделю
мутний Показати IP 16 Квітня 2015 19:57
волинські новини кацапський сайт ? руцкіх коментаторів - шавок. Бузина собака а собаці собача ....
Мутний Показати IP 16 Квітня 2015 20:13
Одні кацапскі тролі. Мабудь хренові справи параши раз вони приперли на місцеві новини. Путін ху.ло.
100 до Мутний Показати IP 16 Квітня 2015 20:19
Не звертай увагу на троля.З ким я сьогодні в Луцьку не спілкувався, то всі в захваті від новин на рахунок Калашнікова і мудака Бузини
Мутний до 100 Показати IP 16 Квітня 2015 20:27
Забагато тролів на сайті. Складається враження що наші "Волинські новини" продалися сракші або звільнили модератора.
місцевий до 100 Показати IP 16 Квітня 2015 20:29
Спілкування з собі подібними ще зовсім не говорить про те, що більшість так думає і мислить! В першу чергу вбили людину!!! Якщо є якісь мотиви, звинувачення - у суд! А в нас все почали самосудами вирішувати!!! І цьому радіти? Повна деградація суспільства, а ті що цьому радіють - то взагалі...!!!
100 до місцевий Показати IP 16 Квітня 2015 20:34
А хто радіє.Це бузина має радіти, що йому живота невспороли, як це роблять славні ополченці.Швидко і майже без мук загинув
вільна смерека до 100 Показати IP 16 Квітня 2015 21:23
Не славні опущенці,а безславні виродки
свій до 100 Показати IP 17 Квітня 2015 00:25
От справжній вислів бандерівця! Про що ще говорити з такими?!
Калабуз Показати IP 16 Квітня 2015 20:27
Цікаво чи зустрів вже Калашніков Бузину?)))Мабуть чорти їх вже на сковорідку несуть)
Американка до Калабуз Показати IP 16 Квітня 2015 20:44
Скоріш всього, що його лисою головою киї для більярда натирають
Горохів Показати IP 16 Квітня 2015 20:49
Катюзі по заслузі
Лесь Показати IP 16 Квітня 2015 20:56
Яка паскуда завтра наступна?
злий Показати IP 16 Квітня 2015 21:01
Один думав, що вміє літати, другий рахував себе Шумахером, інші, що безсмертні. Висновок- всі помилялись. рОбимо ставки панове.
Інна Показати IP 16 Квітня 2015 21:40
прикро читати такі коменти, які ще раз засвідчують про повне зубожіння народу, На мою думку О.Бузина володів словом так. що кожен його виступ був цікавим, правдивим, і привертав увагу навіть його противників, він швидко реагував на будь-які питання і кожна відповідь була непередбачувана, але справжня без лукавства, ні кого не дурив, говорив так як думав. можливо через те що казав правду яка інколи була досить жорсткою мав і багато ворогів. Краще чути таких журналістів ні ж тих які справляють оди депутатам-олігархам чи владі, що з кожним днем погіршує і знищує країну. Вічна память О.Бузині. Спочивай з миром.
Колік до Інна Показати IP 16 Квітня 2015 22:11
Ви (з усіма троляками) посміли прирівняти якогось шизанутого писаку до Шевченка? Інший вважає, що непотріб який самознищуться в Україні можна зрівняти з убивствами Нємцова,Лістьєва,Політковської.... в Росії. Гітлер,Ленін,Сталін і ваш трольський вождь путлер і інші пустодзвони теж володіли і володіють словом , а толку . Нехай горять в пеклі.
бузина ублюдок Показати IP 18 Квітня 2015 19:27
Молодці по-більше таких уродів треба вирізати.Україна була, є і буде і такі як бузина її не розвалять. Любіть України як сонце любіть...