USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ВІДЕОдоказ того, як «гуманітарний конвой» з Росії вирушив в Україну

12 Серпня 2014 16:26
Російські солдати, як завжди, не стрималися і похвалилися в мережі тим, що вантажили "гуманітарну допомогу" для Донбасу, - інформує ТВІ.

Як відзначає на своїй сторінці в "ВКонтакте" російський солдат Семен Борисов, було завантажено близько 300 фур.

"Усі КамАЗи військові за пару діб були перефарбовані в білий колір", – пише він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 16:34
Тій Росії в очі плюй, а вона каже, що це дощ іде. Просто лізе і ВСЕ! Хто її просить?!
КОБИЛА до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 17:30
Це не допомога-це Троянський(Російський) кінь!
гість Показати IP 12 Серпня 2014 16:37
а назад вони поїдуть перефарбованими в блакитно-жовтий колір:) кому нах треба ваша допомога, брехливі пси
своя в доску до гість Показати IP 12 Серпня 2014 16:41
коментар було видалено
петрович Показати IP 12 Серпня 2014 16:39
нам вашої допомоги не потрібно )) пішли нафіг з нашої території
Анонім до петрович Показати IP 13 Серпня 2014 23:45
А это и не тебе помощь. Ты печеньки кушай и прыгай.
Серж Показати IP 12 Серпня 2014 17:04
Хай собі допоможуть,під самою Москвою люди вмирають з голоду,живуть як бомжі.Алкоголіки ))
баба параска Показати IP 12 Серпня 2014 17:56
"...бойтесь данайцев дары приносящих..." Спочатку градами і буками обстрілюють наші міста і села, а тепер хуманітарку підсовують? ..цинізм у кацорилих аж зашкалює Рашисти!! Залиште нас у спокої!!!
у Показати IP 12 Серпня 2014 18:29
дякуємо братній Росії!!!
ххх до у Показати IP 12 Серпня 2014 18:32
коментар було видалено
ххх до у Показати IP 12 Серпня 2014 19:53
Якщо б ти був у збитому расією боїнгу, то б не було б кому дякувати
гiсть Показати IP 12 Серпня 2014 19:37
Це для людей,у яких нема навiть води.Ви iх за людей не вважате,але Рося iх не залишить, не сподiвайтеся.Але добре,що деякi не приховують своэ ненавистi.Справжнэ лице неонацистiв.
хазяїн до гiсть Показати IP 12 Серпня 2014 19:51
У них була вода ,їжа,світло, тепло, було житло...і тут раптом захотілось жити,як в рассєї,але на територіїї України...але вийшло, як у чечні 90-х
гiсть Показати IP 12 Серпня 2014 20:13
Чому мобiлзують ,а вiйськовий стан не об'явили?Чому використовують армiю проти свого народу, порушуючи Конституцiю Украiни?Один день вiйни -7 млн.Де беруть грошi?Чому бiженцi,солдати,прикордонники бiжать у РФ?Коли закiнчиться ця вiйна?
Анонім до гiсть Показати IP 12 Серпня 2014 20:45
ПУТЛЕРА питай. Чому Путлер віджав силою КРИМ? Чому путлеровці нищать Донбас? Чому прикриваються гуманітаркою? І т.д.
igorock до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 21:32
А хіба в Криму не було проведено всенародний референдум, за результатами якого він і увійшов до складу Росіі? І чому не провели референдум що до підписання асоціаціі з ЕС? Можливо тоді і майдану з усіма його наслідками не було?
Барон ПФ Показати IP 12 Серпня 2014 20:24
Всі продукти, щодо яких Росія наклала заборону(санкції) на її ввезення з території України, ЕС та інших країн мають бути заборонені на ввезення в Україну зі сторони Росїї як гуманітарний вантаж: вино, пиво, цукерки, сир, картопля, яловичина та консерви і ін. по списку. Інакше створиться санкційний прецедент.
Барон ПФ Показати IP 12 Серпня 2014 21:46
Усі можливості мають бути вжиті для того, щоб разом з гуманітарним вантажем в Україну не потрапили гроші на вербовку нових "ополченців" і на зарплату російським найманцям. Уся тара, і обладнання має бути доглянуте, щоб не проскочив жоден рубль, євро чи долар.
Барон ПФ Показати IP 12 Серпня 2014 22:55
Чи може стати таке, Троянський кінь по-російськи: Якщо Україна дозволить "білим" камазам перетнути кордон на українському пункті перетину в Харківській області, авто під контролем Червоного Хреста приїдуть в "ДНР" і "ЛНР", і роз'їдуться по місцях призначення, а десь біля Ізварино через день в Україну в'їжжає таємно прихованих і підготованих 280 фур камазів, викрашених в білий колір, але набитих військами та зброєю. Вони змішуються з точно такими авто "гуманітарки", і тепер вже в Україні стане 560(умовно) білих фур. Літаки не зможуть нанести удар, бо не знатимуть з чим фура, з гуманітаркою(Червоним Хрестом) чи зі зброєю. І ці білі фури будуть ганяти туди-сюди в першу чергу по "ЛНР". Потім Росія офіційно скаже: "вибачте, ви надали дозвіл, але "ополченці" захопили частину фур і використовують їх не за призначенням". Це один з варіантів подій. Україна не повинна завдавати собі шкоди "гуманітаркою" з Росії.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 23:47
петрович 12 Серпня 2014 16:39 відповісти + 27 - 19 нам вашої допомоги не потрібно )) пішли нафіг з нашої території А это не тебе помощь. Ты печеньки жуй и прыгай.