USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Росія не дозволила сканувати «гуманітарний вантаж»

16 Серпня 2014 09:38
Росія відмовилася доставити так званий "гуманітарний вантаж" через контрольовані Україною пропускні пункти, оснащені спеціальним обладнанням для сканування вантажу.

Про це повідомив заступник голови Служби безпеки України Віктор Ягунов в ефірі "5 каналу", - пише ТСН.

"Вантажівки обігнули всю Україну і зайшли на пропускний пункт "Донецьк-Ізварине", де Україна не контролює ситуацію. Вони погодилися на наших прикордонників і митників", - говорить Ягунов.

Однак, як зазначив він, прикордонники та митники без спеціального обладнання можуть лише візуально оглянути вантаж.

Нагадаємо, що раніше журналістка Financial Times Кортні Вівер, якій дозволили відкрити брезент і зазирнути в будь-який білий КамАЗ, повідомила, що вантажівки з російською "гуманітаркою" їдуть напівпорожніми.

Пізніше в Росії викрутилися, чому вантажівки з "гуманітаркою" їдуть в Україну напівпорожні. Перевізник пояснив це запобіганням "надмірному зносу" авто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 10:33
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 16 Серпня 2014 11:46
вже так як замінували ваші терористи всі дороги і міста ніхто не замінує більше! і взагалі звідки в тебе чмо така інфа сикретна!може це ти мінуєш і на Айдар все хочеш повісити,треба щоб вже вирахували тебе СБУ і надерли тобі твій зад!
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:49
Це теж я :)
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 11:51
та вкурсі!
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:55
і половина анонімів, ой це вже я сам з собою виходить переписуюсь. Ідіотизм у вищій степені
Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 10:35
На рахунок напівпорожності: 1. У випадку виходу з ладу вантажівки, вантаж перекидають в сусідню вантажівку. 2. Вантажопідйомність камазу обмежена. Однаковий об'єм, наприклад мішків з крупою, та ящиків зі згущеним молоком, мають суттєво різну вагу. 3. Я дивився це відео в попередній новині, там прекрасно видно, що вантажівки з легким грузом завантажені повністю. 4. Бензинові генератори не будуть везти в одному кузові з гречкою На рахунок точки перетину: Де вчора домовились з нашою стороною, там і пересікли кордон, наші прикордонники були присутні і мали змогу перевірити вантаж. Все інше домисли
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 11:41
ну не ну що це за бред такий,ніхто не повірить придумай щось краще ,втрачаєш свої навички це вже зовсіпм белеберда,дивись виженуть з роботи!!!
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 12:05
ВН І ЦЕ ТЕЖ DELETE
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:26
обойдешься
бачив Показати IP 16 Серпня 2014 10:37
Ну так а чому всю правду не розказують? Вчора до цієї Кортні Вівер і інших західних журналістів підходили журналісти і питали, чи знайшли вони те що шукали і що начебто може бути у ціх вантажівках як вони описували у своїх виданнях - вони відразу розвертались і тікали, а більшість відразу сідали у авто і дьору! Невже ви думаєте, що якщо щось було б у тіх автівках, то Росія дозволила б щоб там були американські журналісти? На кого це розраховане? Ось така вона "правда" від "чесних" американських журналістів!
Майже повірив Показати IP 16 Серпня 2014 10:51
О , як москалюки викручуються, зрзу три виправдальні коменти фсбшних тролів.
Андрей Воронов до Майже повірив Показати IP 16 Серпня 2014 10:55
Здоровий глузд увімкни
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 11:53
це хто тут говорить про здоровий глузд! Шизік з явними психічними розладами,не сміши людей!
komsomol до Майже повірив Показати IP 16 Серпня 2014 11:16
коментар було видалено
Анонім до komsomol Показати IP 16 Серпня 2014 11:36
Макс ,ти створив собі новий нік ! уродец ти паршивий!
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:42
Чому всі так вперто хочуть вірити, що за всіма людьми, які мають іншу думку, стоїть один фсбшнопутінськомуністичний троль, і сидить цілими днями, строчить погані коментарі. Розуйте очі, не всі люди зомбі і мають іншу думку
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 12:03
на початку всієї цієї заварухи всі виправдовували людей зі сходу і росіян тим що вони мають іншу думку і це їхня позиція що їх треба почути,і що ми бачимо зараз схі україни почав визнавати що їх обдурили і вони не хочуть ніякої расеї,а що до москалів і таких писак як ти .Ви просто не хочете визнати що ви не праві як і вш путін він заявляє з екрану всяку белеберду ви ж пишете її у своїх відгуках.Так що всі ваші прагнення довести що ви свідомі ,а весь СВІТ зомбі і те що винна Америка це вже не має ніякого сенсу!Виправдає вас може тільки самогубство путіна і записка з визнанням його вини!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:12
Ты, дятел, губу-то закатай. А то кто-нибудь подскользнется.
Дончанин до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:12
коментар було видалено
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:13
коментар було видалено
Андрій76 до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:58
Да он такой. Он какой-то...ГОЛУБОЙ.
Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:08
коментар було видалено
Сергій Показати IP 16 Серпня 2014 11:15
Я думаю, що пора закінчувати цей цирк під назвою АТО.
Андрей Воронов до Сергій Показати IP 16 Серпня 2014 11:22
Його і починати не потрібно було. А винних, різних *-шенків, *-юків, *-їв, *-шів, та решту гальорки чекає Нюрнбергский процес
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 11:51
як що цих чекає суд,то таких як путін медведев лавров жиреновскій ІТД.,зразу розстріляти або кроще розірвати камазами з гуманітаркою! а краще їх знищити в пепіл і таких писак як Макс Дончанин !
Анонім до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:07
Говорят, когда порося Петра посадят, Жириновский будет президентом Украины. Готовьтесь.
Дончанин до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:15
коментар було видалено
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:15
вброс засчитан :)
Nazar Показати IP 16 Серпня 2014 11:29
Або народу віддати, хоча тоді їхню безпеку та життя ніхто не зможе гарантувати
Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:29
дааа ще я такого не зустрічав що б два пі...са (Дончанин Макс) на одній сторінці! ще більшого маразму ніж це виправдання москалів я не чув,ну це просто повна мудь,не хочеться коментувати але дуже мене вже харять ці два писаки смердописци!вам би казки якісь писати або сценарії фантастики ,але напевно за цю хрень більше платять,ну але як що ви інтузіасти і це ви самі до такого доперли ну то ви прасто ДАЛ.......ОБИ унікали,вас треба обов"язково виловити для дослідів наукових!!!!!! як що їх так турбувало ізнос машин то ми їм пропунували свої,а як що їм важко перегружати було б то нехай би взагалі бусами везли а не перефорбованими військовими камазами,ну і звичайно ці не зрозумілі маневри з розділеннями колони і перетину кордону не там де домовлялися!
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:34
Може пора б вже представитись, а то складається враження, що всі аноніми пустобрехи.
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 16 Серпня 2014 11:37
максік су..ка ти недобита це тобі вже пора "ПРИСТАВИТИСЬ" а то за...ав вже !
Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 11:33
ВН не спіть підчистіть трошкі цю бредятіну!
Анонім до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 12:08