USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

16-річного лучанина, який після ДТП перебуває в комі, прооперували

12 Грудня 2016 18:45
Стан Влада Андрушківа, який наразі бореться за життя під наглядом лікарів – важкий та не стабільний. Станом на 12 грудня хлопця прооперували, проте він досі залишається у комі.

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор одного із приватних підприємств Володимир Мігас,перебуваючи за кермом автомобіля "Мерседес" у стані алкогольного сп’яніння (3,5 проміле) допустив наїзд на 16-річного хлопця на пішохідному на вулиці Дубнівській. ФОТО. ВІДЕО. Після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й зачепив 2 транспортних засоби. Володимиру Мігасу суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не більше як на 60 діб - доки чоловік не внесе заставу в 275 тисяч гривень.

Постраждалий, шістнадцятирічний Владислав, учень правознавчого коледжу, перебуває в реанімації Волинської обласної дитячої лікарні, де лікарі борються за його життя.

Як стало відомо журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини з власних джерел, 10 грудня стан Влада різко погіршився, тому о 22 вечора лікарі зважилися провести операцію попри те, що пацієнт в комі.

За словами родичів Влада Андрушківа, у нього розірвалася селезінка, тому на селезінці та печінці встановили дренаж, аби запобігти втраті крові. Також, під час операції лікарі виявили у хлопця гематому на підшлунковій залозі.

«Його стан залишається тяжким і нестабільним та може змінитися в будь-який момент» - додають родичі.

Друзі та знайомі просять допомогти родині Влада Андрушківа та збирають кошти на його лікування. Так, у Луцьку відбудеться благодійний акустичний вечір, організований однокласниками та друзями в підтримку ініціативи збору коштів на лікування Влада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанка Показати IP 12 Грудня 2016 18:57
Швидкого одужання. А мігасу як найбільший срок хай буде-с*ука!
34 до Лучанка Показати IP 13 Грудня 2016 06:50
Так винуватець казав що все оплатить
Гас до 34 Показати IP 13 Грудня 2016 10:58
Винуватець на волі вже заставу вніс і пє пивко.
Біль Показати IP 12 Грудня 2016 19:20
Дай Боже йому здоров'я та сили!
Роман Показати IP 12 Грудня 2016 19:24
Я впевнений що Владик одужає. Тримайтесь рідні.
Наталия Показати IP 12 Грудня 2016 19:34
Господи, помоги ребёнку!
Рідним Показати IP 12 Грудня 2016 20:21
У Мігаса грошей купа! Незайманок за все платить!
Андрій Показати IP 12 Грудня 2016 20:43
Одужання бистрішого, батькам терпіння, а тій сволоті по заслугам.
Настя Показати IP 12 Грудня 2016 22:37
Скорішого одужання хлопчику
Aero Показати IP 12 Грудня 2016 22:45
Хлопцю бажаю якнайшвидшого і повного одужання. А любитель мінетів на швидкості нехай зустріне свій 60-й (і 70-й) ювілей на нарах, падло!
Юра Показати IP 12 Грудня 2016 23:12
Бог і наші молитви з тобою!Рідним терпіння і душевної сили!!!
Анонім Показати IP 13 Грудня 2016 10:43
Одужання Владику. Просити Боженьки, молитися.Мігаса не захищаю, бо на швидкості летів та ще й не зовсім тверезий, але шановні, будьте завжди пильні, обережні на дорогах! Сама водій і не раз звертаю увагу, коли люди на переході, даже голову не повернуть чи машина зупинилася. Ідуть з телефоном біля вуха повільним темпом та ще й дзьоба задерають вище хмар. Майте повагу до водіїв, тим більш, взимку, коли при ожеледиці неможливо машину зупинити
Луцьк Показати IP 13 Грудня 2016 12:27
коментар було видалено
Жанін Показати IP 13 Грудня 2016 13:22
Чому сімя відмовляється від допомоги? Дитина не дай Бог помре, але зато гордість залишиться? Копійки на благодійності збираєте йому, і втрачаєте дорогоцінний час!