USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волинський журналіст зник під час відрядження на Донеччині

27 Квітня 2014 13:17
У суботу в Слов'янську зник волинський журналіст Сергій Шаповал.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на інформацію "Телекритики".

Сестра Шаповала, яка також працює у мас-медіа, повідомила, що Сергій вирушив висвітлювати ситуацію в Харкові, а вже звідти вирішив поїхати до "гарячої точки" на Донбас.

Однак близько 15:00 у суботу 26 квітня журналіст перестав відповідати на телефонні дзвінки. А в 21:00 зв'язок із ним зник узагалі.

Про долю журналіста наразі нічого не відомо. За даними Інституту масової інформації, протягом квітня на Сході України сепаратисти захопили вже 18 журналістів. Виконавчий директор ІМІ Оксана Романюк закликала журналістів не ризикувати життям і стриматися від поїздок у регіони, де є ситуація не є контрольованою силовиками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Квітня 2014 13:38
шкода хлопця. навіщо було їхати у той гадючник ?
читач Показати IP 27 Квітня 2014 13:39
Сподіваюсь, що з Сергієм нічого не трапилось, але який резон посилати журналіста в "гарячі" точки? Очевидно, він не виявив бажання їхати сам і за свої кошти? Та й ще з "ВолиньПосту", якого читає півсотні тролів? Що це - The Australian, Daily Telegraph, Herald Sun, чи, хоч би, "Українська правда", "Дзеркало тижня", "ZIK"? Є гостра потреба ризикувати життям людини? Можна не відповідати, бо такої потреби немає, а інформації з приводу цих "гарячих" точок - голова розвалюється на шматки.
оля Показати IP 27 Квітня 2014 15:06
А для чого він взагалі туди поїхав?Волиняни можуть прочитати все про схід із загальних укр і рос .сайтів чи можливо він по інших питаннях там???!!!!
Похерчук Показати IP 27 Квітня 2014 17:00
коментар було видалено
Іван Показати IP 27 Квітня 2014 19:38
Тю, прочитавши заголовок сподівався чи то пак побоювався що може Мірик Ватащук здуру поїхав туди. Ех не оно...
Всезнайко Показати IP 27 Квітня 2014 20:55
коментар було видалено
1+1 Показати IP 27 Квітня 2014 21:06
коментар було видалено
Я Показати IP 27 Квітня 2014 21:44
У нас в правому секторі всі журналісти і всі недоторкані.
ОППА Показати IP 27 Квітня 2014 22:52
Дивно,що до цієї публікації багато коментарів,які були видалені! Цьому є якесь пояснення, але я його не скажу, бо видалять. Сподіваюсь, що не сам Шаповал їх відсіює.
Ирина Показати IP 27 Квітня 2014 23:37
Журналистом нужно родиться. Деньгами здесь не пахнет
До Ірини Показати IP 28 Квітня 2014 05:40
Якби ви шановна знали як ще пахне!
Камрад Показати IP 28 Квітня 2014 07:21
коментар було видалено
КОЛЕГА Показати IP 28 Квітня 2014 11:16
ПРОСИЛИ Ж ФОТО НЕ ПУБЛІКУВАТИ!!!! "поширювати таку інформацію, а ОСОБЛИВО ФОТО Сергія - не треба"!
Сергію Показати IP 2 Травня 2014 19:28
Навіщо кіпіш? Піар?