USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вибух у Луганській ОДА: загинуло 5 мирних мешканців

2 Червня 2014 16:56
В центрі Луганська біля будівлі обласної державної адміністрації (ОДА), захопленої терористами, пролунав вибух.

Як повідомляє «УНІАН», Луганські терористи намагались збити український літак, а влучили в будівлю ОДА.


Від вибуху постраждали мирні мешканці, щонайменше 5 осіб загинуло, - повідомляє «УНН».

Зі слів очевидця внаслідок вибуху постраждали мирні громадяни, які на той час випадково перебували поблизу будівлі ОДА. Зокрема медики госпіталізували жінку, якій вибухом відірвало ноги.

Крім того, за неофіційними даними, загинуло щонайменше 5 осіб. Зараз на місці події працюють медики та пожежники.



«Стріляли з ПЗРК по літакові, а попали в так звану «теплову пастку», - пише один з очевидців в соцмережі Facebook.

Згідно з даними очевидців, снаряд влучив в 4-й поверх Луганської держадміністрації. Як повідомив «Східному варіанту» очевидець, снаряд влучив або в кабінет голови Луганської облради, або в приймальню. Що це був за снаряд, наразі невідомо.

На думку прес-секретаря антитерористичної операції Владислава Селезньова, "вибух в Луганській ОДА стався через невміле поводження з вогнепальною зброєю і вибуховими речовинами".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 17:17
зброю то сепаратам дали а інструкцію із методичкою додати забули : ракета пішла на тепло в кондиціонері а цілились напевне в вертоліт :-результат на картинці
Анонім до лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 18:56
рикошет с ПЗРК на растоянии 100м не отрывает ноги людям в парке через площадь
Дончанин до лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 19:02
"зброю то сепаратам дали" - Кассетные боеголовки? Неразорвавшиеся боеголовки валяются по парку.
Сепаратист алкаш до лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 19:26
А що ви хотіли від приматів?Вони й читати мабуть не вміють
ага, до лпдмуа а простише и Показати IP 2 Червня 2014 21:43
Не повезло Селезневу - не было под тем окном кондиционера.
))) Показати IP 2 Червня 2014 17:38
обстрел с самолета был.
Кисельов до ))) Показати IP 2 Червня 2014 19:52
Да не з НЛО
титушко Показати IP 2 Червня 2014 17:42
судя по разрушению-ракета шла по нисходящей .
ага, до титушко Показати IP 2 Червня 2014 21:48
Ракеты - их десятка три в кассете. Появилось много видео, два из них зафиксировалии момент пуска, причем СУ на фоне Луганской телевышки, монтаж заподозрить трудно.
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 18:23
адекватні мирні мешканці тримаються подалі від таких місць, а найбільш мудрі вже давно звідси виїхали (що може бути дорожчим за життя)
титушко до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 18:49
дзеркальна ситуація-беркут повністю розчищає майдан: у західних областях протест переходить в Збройні стичкі.захват зброї в частях.яник проводить мобілізацію і використовує армію і авіацію проти Львова і Луцька-і куди всi пiдуть.ладно у нас тут все місто це колишнє село-понаехавшіе.а там промислові регіони.
думка до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 19:06
адекватные держаться подальше от украины...
Анонім до думка Показати IP 2 Червня 2014 21:39
подалі від України - тільки пристосуванці хитрожопі
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 18:49
коментар було видалено
))) до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 19:04
И без Шария понятно было. Но он молодец. а видео полетов "ракеты" тут. очень красивое. украина, поздравляю. ты точная копия московии, только еще абсурднее. и всего-то за полгода. https://www.youtube.com/watch?v=FBHNuAziLdM#t=18
Patrik до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 19:44
Респект А. Шарию! Киселев отдыхает! Только пропутинские журналисты всегда несут полнейшую ахинею или полную х....ю... Вдумайтесь те, кто может думать, что он мелет этот убогий писака: "Это все один снаряд, который влетел в ОГА, разнес там все, потом вернулся, полетал по парку, везде осколки оставляя, людям руки отрывая..." Больное воображение у человека... Как это еще Шарий не продолжил свою придурковатую мысль следующей информацией, типа: "А потом этот же снаряд полетел в сторону Кремля, но был своевременно сбит современнейшим оружием доблестными российскими войсками или... рогаткой самим Путиным, вышедшим покурить на балкон... Побойтесь Бога... Горе у людей то какое... Имейте уважение и сочувствие.
Анонім до Patrik Показати IP 2 Червня 2014 20:11
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 20:26
Расхлебаем! Инфа к размышлению: У нас зарплатные проекты, т.е. перечисление зарплаты на карточки, уже переводятся ВО ВСЕХ организация в российские либо местные банки.
троли вон! до Дончанин Показати IP 3 Червня 2014 08:39
чемодан-вокзал-магадан, троль
Patrik до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 20:58
Да вы, я вижу, не успокоитесь... Конечно не восток ... Да всему миру понятно, кто заварил эту кашу и всем адекватным людям известно, что конечно это не майдан... И не россияне... И Вы прекрасно понимаете, кто стоит за всем этим горем... Не надо лукавить... И не надо называть майдан вонючим, там пролилась кровь свободных людей... Кровь людей, борющихся за свободу... Это гордость Украины и Всемирная История о них еще не раз вспомнит, вспомнит, как о Героях ... Там были не только украинцы, там были русские и люди других национальностей... Не имеют права даже вспоминать об этих Героях особи, у которых в жилах течет кровь раба... Не сметь холуям жалеть ни восток, ни запад Украины... Восток и Запад сам расставит все точки над "и", без помощи жалких шакалов...Позор вам убогие людишки... Позор вам иуды.
Дончанин до Patrik Показати IP 2 Червня 2014 21:16
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 2 Червня 2014 18:51
коментар було видалено
33 Показати IP 2 Червня 2014 19:12
Якби ви знала укра влада, як ви вже надоїли. Невже дійсно людей за олухів маєте? Скільки можна брехати? Беркут сам себе вбивав, в Одессі люди самі себе спалили, в Маріуполі жителі вбивали самі себе, в Слов"янську терористи також вбивають себе та знищують школи, в Луганську терористи підпалили ними ж захопленне ОДА. Невже хтось вірить в ці байки. Скільки ще потрібно смертей щоб ви сіли за стіл переговорів та почули один одного. Невже вам так потрібна війна? Ненавиджу вас...
Випю до 33 Показати IP 2 Червня 2014 19:28
коментар було видалено
Ольга до Випю Показати IP 2 Червня 2014 19:46
Ага аж каска з нерозумноъ голови злетыла
хакер до 33 Показати IP 3 Червня 2014 08:47
як би ви знали тролі, як ви надоїли. невже ти думаєш, що тобі хтось вірить? під різними ніками з однієї IP адреси писати, заходити та виходити з нета десятки разів, роблячи вигляд, що "вас багато". діти в дитячому садочку і ті над такими як ти сміються.
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 19:30
коментар було видалено
Правдоруб до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 19:34
Ви троль тому і ваші коменти недоречні
Лучанин Показати IP 2 Червня 2014 19:31
Та як завжди мабуть понап**ались і рішили вгору постриляти
Телесик до Лучанин Показати IP 2 Червня 2014 19:37
Та не кондиціонер був бандеровец, тож і рішили знищити, а він гад відстрелюється))))))
Дончанин до Лучанин Показати IP 2 Червня 2014 19:38
Ты это об украинских летчиках? Ведь они не полезли в зону боевых действий, а полезли в мирную гражданскую зону.
Шкода до Дончанин Показати IP 2 Червня 2014 19:43
Ха ха мирну гражданську зону.Розсмішили.Я б гордився нашими літунами якщо це вони дійсно випустили ракету по терористам.Але схоже , що мавпи самі підірвались.
Дончанин до Шкода Показати IP 2 Червня 2014 19:49
Кассетные боеголовки. А знаешь, как это оценивается, когда используется в жилой зоне?
Не смішіть до Дончанин Показати IP 2 Червня 2014 19:51
Ну да касетние.Ви казкар.А може це були ядерні боєголовки)))))
Дончанин до Не смішіть Показати IP 2 Червня 2014 19:51
Неразорвавшиеся боеголовки валяются по парку.
Не смішіть до Дончанин Показати IP 2 Червня 2014 19:53
А візіткі Яроша біля них)))))
Дончанин до Шкода Показати IP 2 Червня 2014 21:29
коментар було видалено
титушко Показати IP 2 Червня 2014 20:28
перший офіційний візит Порошенко здійснить до Гааги-карла дель понте в нетерпінні
Депутатка Показати IP 2 Червня 2014 20:29
А що вони хотіли, голосували - Яника, а тепер бомби на голови падають, голосували за порошенка- буде те саме. Дивуюся, коли нарешті в Україні розумних побільшає, а дурних поменшає?!
Дончанин до Депутатка Показати IP 2 Червня 2014 20:51