USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Як горів будинок у центрі Луцька. ФОТО. ВІДЕО

13 Березня 2014 19:19
Пожежа виникла у будинку №37, що по вулиці Лесі Українки.

Зайнялося приміщення художньої майстерні, що належить Володимиру Галькуну сьогодні, 13 березня, приблизно о 16.30. Причини займання невідомі. Хоча під час пожежі у будівлі працювали люди, проте ніхто не постраждав.

Рятувати речі, які мають цінність, із приміщення, зголосилися активісти Автомайдану та «Правого сектора». Як розповів координатор Автомайдану Сергій Поха, пожежу він зауважив із вікна Центру надання адміністративних послуг, після чого зателефонував у штаб, звідки автомайданівці та представники «Правого сектора» виїхали, щоб допомогти виносити меблі з будинку. Рятували комп’ютери, принтери, документи, усе, що мало цінність. Також активісти обгородили територію задля безпеки лучан, та щоб перехожі не заважали працювати рятівникам.
)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
поха Показати IP 13 Березня 2014 20:02
ай Поха, ай маладєц наркот
Джулія Показати IP 13 Березня 2014 21:18
Причина пожежі?
Z до Джулія Показати IP 13 Березня 2014 21:25
Оренда )))))
Ром до Джулія Показати IP 13 Березня 2014 21:40
Сорокопуд липу палить
Малиш Показати IP 13 Березня 2014 21:18
Тепер карлсону нема де ночувати...
ЯЯЯЯЯЯ Показати IP 13 Березня 2014 21:28
А хотыли ГРОШЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!
а2кат Показати IP 13 Березня 2014 22:37
А я місяць назад звідти з"їхав! Як відчував! ))))
полковник Зорін Показати IP 13 Березня 2014 23:31
А це часом не Чорнуха площадочку під чергового небошкряба для Луцьсантехмонтаж придивився?))) Місце-то козирне.
від погорільців Показати IP 14 Березня 2014 10:44
Дякуємо хлопцям з Автомайдану і Правого сектора, які реально допомогли. Усі б так...
Оля Показати IP 14 Березня 2014 11:46
Я згідна з попереднім коментарем; хлопці допомогли, а інакше б все було б знищено, вся документація, механіка та інше цінне, завжди б так.
Проти Показати IP 14 Березня 2014 11:56
Очередной пиар правого сектора.
Лучанин Показати IP 14 Березня 2014 12:41
Самі підпалили, самі допомагали! Клоуни!
юрист Показати IP 14 Березня 2014 17:09
Сорокопуд знов приховує свої "рішалки" із суддями. Думаю скоро і в Жимелі буде крадіжка.