USD 25.7 25.89
  • USD 25.7 25.89
  • EUR 28.75 29
  • PLN 6.72 6.8

Як не потрапити на гачок аферистів, шукаючи роботу в Луцьку

Зручний офіс, нескладні обов’язки, висока зарплата, премії, перспектива кар’єрного росту, дружній колектив - хто не мріє про таку роботу? Але не поспішайте радіти, коли отримаєте подібну пропозицію - в Луцьку вже кілька років поспіль діє команда шахраїв.

Наразі їхній офіс знаходиться за адресою вулиця Рівненська, 48, 4 поверх, кабінет 417, пише на своїй сторінці у Фейсбуці Тетяна Здунчук.

Діють аферисти за простою схемою: клеять оголошення на стовпах і біля під’їздів, або знаходять вас самі через сайти з пошуку роботи. Пропонують прийти на співбесіду, а потім пройти підготовчий курс навчання. Після цього вам «світить» посада керівника, помічника керівника, адміністратора, економіста, офіційне працевлаштування і зарплата, яку ви бажаєте. Заманливо? Однак насправді все виявляється зовсім не так.

Співбесіди, як правило, призначають на 10:30 або 17:00. Вас запросять до невеликого кабінету зі стільцями і телевізором, на стіні висить папірець з списком працівників, які формують офісну команду з футболу (пізніше вам ще продемонструють грамоти і кубки за участь у спортивних змаганнях). Привітний адміністратор дасть заповнити анкету. В цей час сюди ж приходять інші кандидати і, що цікаво, зустріч їм призначають різні люди. Складається враження, що фірма сформована з одних лише керівників, яким вкрай необхідні помічники. При цьому ні таблички з назвою компанії, ні звичної робочої активності - телефонних переговорів, клієнтів, роботи за компьютером, та й самих так званих керівників ви не помітите.

Потім вас покличуть на співбесіду, де першим ділом запитають: "Як настрій?". Детально розпитають про попередній досвід, розмито розкажуть про майбутні обов’язки, похваляться походами до боулінг-клубів і футбольними турнірами, зроблять вам комплімент і повідомлять, що кандидатів відбирають у два тури - за співбесідою і після кількох днів стажування. При цьому назва компанії не згадується ні разу, а напрямки її діяльності за останніх два роки оголошувались найрізноманітнішими - і текстиль, і медична продукція, і побутова хімія, і продукти. Перетелефонувати обіцяють з 19:00 до 21:00. Можете не сумніватись - зателефонують обов’язково.

Стажування призначають на 11:30, попросять взяти із собою зошит, ручку, фото, бейджик, папки для документів або й самі документи. Вам доведеться прослухати пусті лекції, під час яких будуть використані усі прийоми НЛП, а в кінці запропонують поїхати на семінар у інше місто за власний рахунок, купити книгу, папку з інструкцією подальших дій, каталог продукції та вибрати саму продукцію на кругленьку суму. І тільки після цього ви нібито зможете працювати у них на заявленій посаді.

На цьому можна ставити крапку - здається, схема цілком зрозуміла. Однак поскаржитись вам буде нінащо - з юридичної точки зору все виглядає законно. Лишається лише попередити наївних пошуковувачів роботи.

Отже, не ведіться і не поспішайте рахувати майбутні прибутки, якщо вам зателефонують з таких номерів:

0993344668, 0505738459, 0958519907, 0509745946, 0937506126, 0506562175, 0730064094, 0665645046, 0958735041, 0951711731, 0668386747, 0501845590, 0686364043, 0638993612, 0993276982, 0684825226, 0505738495, 0954683425, 0964753223, 0972690923, 0668386747, 0994151800, 0504383017, 0509745946, 0961656854, 0668386747, 0506951813, 0673614998, 0664095863, 0957372068, 0957646847, 0966200565, 0972266198, 0678483095, 0991583018, 0678483095, 0982104318, 0509745946, 0662928402, 0668386747, 0509745946, 0961656854, 0678483095, 0991583018, 0956160746, 0965286505, 0509411075, 0664095863, 0663813208, 0509411075, 0982104318, 0935177369, 0974702024.

Представляються наступним чином: Багненко Анна Петрівна, Осетров Олексій Юрійович, Москалюк Катерина Петрівна, Чагринська Світлана, Наталія Анатоліївна, Рудчік Юрій Степанович, Кучер Марина, Осипчук Олена, Демиденко Олександр Сергійович, Ходунова Альона В`ячеславівна, Ковальчук Андрій, Ткачук Микола Леонідович, Скиданюк, Порва Дмитро олександрович, Карашівська Галина Ярославівна.

З 2016 року розташовувались за такими адресами у Луцьку:

• Винниченка 14а, 4-й поверх

• вул. Пирогова

• пр.Волі,6 4-й поверх

• вул. Ковельська 22 офіс 403, 4 поверх

• вул. Градний узвіз 2

• Рівненська 48 Діловий центр "Нові горизонти", 4 пов., 417 кабінет.

Звісно, і номери телефонів, і прізвища осіб можуть бути іншими. Наразі орієнтуйтесь на останню адресу на вулиці Рівненській і чемно відсилайте їх подалі.

На жаль, наші закони захищають не ошуканих і постраждалих, а таких от представників жорсткого сітьового маркетингу й інших махінаторів. Тож мусимо самі подбати по себе і не дозволяти аферистам робити з нас "лохів".
Загрузка...
Коментарів: 159
123 Показати IP 14 Березня 2018 20:05
Корисна стаття. Дякую.
Барбі Показати IP 14 Березня 2018 20:20
Вони вже на Лесі Українки. Називаються "Альянс".
Люкс до Барбі Показати IP 5 Травня 2018 14:15
Дякую за Ваш коментар! Щойно телефонували, добре, що вирішила пошукати відгуки! А там стара інформація, про новий офіс на Лесі Українки поки ніде не сказано!
555 Показати IP 14 Березня 2018 23:41
Так вони на Лесі Українки 16, Альянс не ведіться.
Борис до 555 Показати IP 9 Жовтня 2018 19:41
Уточнення ---- шахраї на вул. Л.Українки 16 А.
Сеня Показати IP 15 Березня 2018 03:57
Лесі українки 16 призвіще скиданюк Таня -львівсько московське розводілово
Оля Показати IP 15 Березня 2018 09:32
І я на таку співбесіду попала, до Ходунової, Градний узвіз,2 На щастя, вчасно зрозуміла, що лохотрон. Попередьте своїх рідних та друзів краще, бо там на співбесіду приходять люди різного віку, і дехто навіть не підозрює, що ніяку роботу їм не запропонують, а от послухати про закордон та успішних людей таки буде можливість. Добре, якщо гроші ваші не підуть у кишеню цим шахраям.
Неля Показати IP 15 Березня 2018 11:12
Багненко і Демиденко то моя особлива любов, нав'язливі і нахабні, рік пройшов чи навіть більше з моменту моєї "співбесіди",а дзвонять досі. Крадії часу)
Анастасія Показати IP 7 Квітня 2018 13:02
Дякую за статтю! Мене запрошували на співбесіду, я б і пішла. Здивувало лише те, як про мене дізналися і що нічого невідомо про фірму. Та й занадто вигідні умови праці. Якби не ваша стаття, то пішла б на цю співбесіду. Дуже дякую, що проінформували і я не втратила час )
Маруся) Показати IP 2 Травня 2018 18:51
Дякую за статтю та попередження) вже збиралась йти((
Микола Показати IP 23 Травня 2018 02:55
Ще такого зі мною не було. Рік назад попав до цих «бізнесменів», на так названому «стажуванні» поняв, що це за кантора і від біди подальше забув про них. Ну ось сьогодні шукаючи роботу найшов вакансію цікаву і домовився за співбесіду, приїхавши на офіс був в шоці, знову попав до цих «бізнесменів». Зараз вони на Пр. Волі 27, 4 поверх, 406 каб. Ну зайшов я туди в кабінет присів і зразу встав і навитьоки, ще й дівчина за мою зразу відмовилась від цього стартапа, і разом ми з посмішкою пішли додому. Мораль така, як попадете до них в кантору попереджуйте всіх чим вони займаються)))
Алексей Показати IP 14 Червня 2018 16:10
АВТОР СТАТЬИ ЯВЛЯЕТСЯ НАСТОЯЩИМ НЕВЕЖДОЙ..... АБСОЛЮТНО ЭКОНОМИЧЕСКИ БЕЗГРАМОТНЫЙ ЧЕЛОВЕК. СИСТЕМНЫЙ БИЗНЕС,РАБОТАЮЩИЙ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ РЕКРУТА,ЯВЛЯЕТСЯ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНЫМ И ПРИЗНАННЫМ ВО ВСЕМ МИРЕ!!! ЛИЧНО МНЕ СОТРУДНИЧЕСТВО С МЕЖДУНАРОДНОЙ КОМПАНИЕЙ ПОЗВОЛИЛО ХОРОШО ЛЕГАЛЬНО ЗАРАБАТЫВАТЬ,ПОЛУЧАЯ ДЕНЬГИ НА КАРТУ ПРИВАТБАНКА (С ПЕНСИОННЫМ ФОНДОМ) ПОБЫВАТЬ В КИТАЕ, ЭМИРАТАХ, ОСТРОВЕ ХАЙНАНЬ,4 РАЗА В ТУРЦИИ И ТД. ТАК КТО Л*ХИ??? ЛЮДИ,КОТОРЫЕ РАБОТАЮТ, ОБУЧАЮТСЯ, ЗАРАБАТЫВАЮТ ,ПУТЕШЕСТВУЮТ....ИЛИ АВТОР СТАТЬИ??))))),КОТОРЫЙ ВРЕТ ПРО ПОКУПКУ КНИГ....КОТОРЫЙ НЕ ГОВОРИТ О ТОМ,ЧТО КОМПАНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ РАБОТАЕТ НА РЫНКЕ ЗДОРОВЬЯ И ПОМОГАЕТ ЛЮДЯМ? МЕНЯ ЗОВУТ АЛЕКСЕЙ ЮРЬЕВИЧ ОСЕТРОВ
вінні-пух до Алексей Показати IP 29 Листопада 2018 17:46
скоро ваші емірати на нарах будуть я тобі обіцяю)))))29 листопада-хожу до вас під виглядом слухача -ой повяжем ми вашу контору ой повяжем)))))Танюшці привіт))))
АЛЕКСЕЙ до вінні-пух Показати IP 7 Липня 2019 16:09
Я НАЗЫВАЮСЬ СВОИМ ИМЕНЕМ...А ТЫ...ВИННИ ПУХ...ПО ЖИЗНИ
Нація_доалексея Показати IP 19 Червня 2018 15:08
Катай на х.йнань! тут лохів немає! пора вже гонити таких як ви з Луцька
Світлана Показати IP 3 Липня 2018 10:09
Вчора телефонували з номера 0974702024 і пропонували мені роботу на посаду "Помічник керівника" по вулиці Степана Бендери 8, Київ. 6 поверх, кабінет 622. Співбесіду призначено на сьогодні о 10.00. Щиро дякую автору за статтю та попередження!
Ольга до Світлана Показати IP 13 Жовтня 2018 11:44
Тiльки о 7.30 ранку оновила свое резюме на ворк юа, i вуаля вже об 11.00, мене офiцiйно запрошують на роботу, по адресу:м. Киiв, проспект Степана Бандери 8/16. 6 поверх, каб.622. Представилися як фiрма яка займаеться торгiвлею, запропонували вакансiю( Помiчник Керiвника). Сказали при входi назвати прiзвище Цебенко, щоб далi пропустили. Примiщення Торгово-офiсний сервiс Декор. Дякую за вiдгуки, вже знаю, що на спiвбесiду не пiду.
Андрей до Ольга Показати IP 5 Грудня 2018 15:05
Спасибо! Буду знать!
Монрушка до Андрей Показати IP 7 Лютого 2019 15:35
А мне тоже сегодня позвонили! На "помощника руководителя" туда же ! Пароль Дмитренко Номер. Т. 066 651 62 04 Тоже плохая связь И вообще не чего не понятно! Спасибо огромное за комментарии а точнее мама с маленьким ребенком и такой развод((
Діма Показати IP 9 Липня 2018 14:36
Справді,тепер вони переїхали на пр.Волі 27,4 поверх,кабінет 406.Номери теж змінили :) тепер 0952499745 та 0673835145.Представились як Ільїна Анна Ігорівна(https://vk.com/angel.nuta) .Шукають персонал адміністративного характеру ,беруть без досвіду і так далі )) Називають фірму "Волинь плюс" НЕ ВЕДІТЬСЯ ,ЛИШЕ ВИТРАТИТЕ ЧАС ДАРМА )
Дякую Показати IP 9 Липня 2018 15:21
якби не стаття та інтуїція перевірити адресу і неті.... то теж би попалася на гачок... на питання де взяли номер, тихенько хихикнули в трубку.... адреса на Волі, 27, Луцьк
Олександр Показати IP 9 Липня 2018 16:36
Щойно теж вийшов з тієї суперконтори прибуткового бізнесу! (проспект Волі, 27, каб. 403) Два дні ходив на співбесіди-стажування відразу запропонували поїздку у Дніпро на конкретне стажування. На питання ЧОМУ САМЕ МЕНЕ ВИБРАЛИ, відповіли - ПОТІМ РОЗКАЖЕМО))) Ще після другого дня стажування зрозумів, що щось не те.... книжки по 100 грн... "щаслива" поїздка у Дніпро за мої кошти (400 грн).... На вихідних почитав коменти в інеті і ТОЧНО зрозумів!!! Але не так легко ще спригнути) Прийшов, сьогодні сказав, що НЕ ХОЧУ більше, віддайте гроші (100 грн + 200 аванс за квиток до Дніпра). За книжку віддали, а за Дніпро - НІ!!! Ще й 20 хв вламували залишитися.....Саме прикольно, коли я слухав мотиваціний спітч від СУПЕРКОНСУЛЬТАНТА ХОДУНОВОЇ АЛЬОНИ, позаду мене працівники контори перераховуали у.о. (на "око" десь тисяч 3). Шкода людей, які там залишилися.... і вірять НИМ!! Стаття правдива на всі 100% - сам переконався!!! НІЧОГО ЛЕГКОГО НЕ БУВАЄ!!! НЕ ВЕДІТЬСЯ ЛЮДИ НА ЛЕГКІ ЗАРОБІТКИ!!!
Аня до Олександр Показати IP 18 Липня 2018 20:15
Олександ аналогічна ситуація , в Дніпро я не поїхала але гроші за контракт віддала (200 грн) їх можна повернути ????
Аня до Олександр Показати IP 18 Липня 2018 20:39
Якщо Вам вдалося це зробити може й в мене вийде прошу Вашої домоги 0955106840
Вова Показати IP 12 Липня 2018 15:02
Подзвонила Ходунова, адреса Волі27, 406 кабінет прочитав відгуки, вирішив не тратити час даремно.
Сообразительная Показати IP 26 Липня 2018 01:36
Не ведіться, і попереджайте всіх навколо - адреса Волі 27, 4-й поверх 406 каб Ільїна Анна Ігорівна 0952499745
Руслан Показати IP 27 Липня 2018 13:46
Дякую. Мало що не поїхав до цих клоунів.!
Богдан Показати IP 13 Серпня 2018 14:03
Хух, добре, що загуглив, знайшов їх на rabota.ua, SPV technology, відправив резюме, досить швидко відповіли, покликали на співбесіду, я вже колись потрапив до них, тільки дарма втратив час, думав, що вони вже мені не зустрінуться, але ні, по телефону сказали, що керівник пеглянув моє резюме і кличе на співбесіду, я попросив скинути адресу, прийшло таке повідомлення: пр.Волі 27. 4 поверх 406 каб керівник Ільїна А.І. Мені оці "керівники" виявились підозрілі, і добре, що в інтернеті побачив цю статтю
User Показати IP 14 Серпня 2018 00:25
Нічого собі, сьогодні подзвонили з 0978862099 і запросили на співбесіду за адресою пр.Волі 27. 4 поверх 406 каб., представилися Бєлова Лариса Миколаївна..робота адміністративна, хоча ніякого відношення до мого профілю немає...Дякую, що попередили.
Надія Показати IP 14 Серпня 2018 11:14
Мені щойно дзвонили з одного з цих номерів, представились Тетяною, компанія Волинь Плюс( Дякую за статтю.
Ірина Показати IP 14 Серпня 2018 15:20
І я хочу подякувати небайдужим людям, які хочуть застерегти інших, бо потрібну адресу знайшла не в статті, а саме в коментарях. Подзвонив чоловік, сказав, що керівник переглянув моє резюме і хоче запросити на співбесіду, я запитала яка саме робота, хоч в кількох словах, щоб я знати чи варто їхати, чоловік відповів, що ви ж відправляли резюме, то от по ньому і запрошуємо. Я почала передивлятись усі фірми в які надсилала і їхньої не знайшла. Вони просто переглядають відкриті резюме і телефонують. Також запрошували на 10:00 або 17:30, пр. Волі, 27, 4 поверх, 406 кабінет і навіть прізвище керівника назвали - Чижевський.
Андрій Світлий Показати IP 18 Серпня 2018 08:30
Зараз вони знаходяться за адресою Коперника 24, 4 поверх. Телефонують з цього номера: +380662129951 . Прийоми геть ті самі, нічого не міняють (ліниві телепні). Дякую за статтю, дуже корисна.
Наталя Показати IP 20 Серпня 2018 15:04
Мені щойно телефонували і запросили на співбесіду на Волі, 27 4 поверх, Ходунова Альона, вигідні умови праці бла бла бла... з номеру 0991583018, будьте обережні і не витрачайте свій час!
Коля Показати IP 20 Серпня 2018 21:14
А мені сьогодні передзвонили з номеру 095 8662561 керівник радько. Фірма волинь плюс Пр Волі 27 4 поверх, кабінет 406. Офісна робота.
Ірина до Коля Показати IP 21 Серпня 2018 20:02
Ви вже там були? Бо мені сьогодні дзвонили?
Жанна Показати IP 21 Серпня 2018 18:49
Їду звідти, була на співбесіді) як думаєте, я пройшла?)) Автор, дякую за статтю)
Ірина Показати IP 21 Серпня 2018 20:01
мені сьогодні дзвонили з номеру 0958662561, запросили на співбесіду за адресою пр. Волі 27, 4 поверх, кабінет 406. Хто там був? Ваші враження?
Андрій Показати IP 22 Серпня 2018 13:59
Сьогодні набрали волі 27 406 Чижевський Віталій, Чижевский В.В., ФЛП +380968163267
Максим Показати IP 22 Серпня 2018 14:54
Не ведіться, і попереджайте всіх навколо - адреса Волі 27, 4-й поверх 406 каб галімий розвод !
Спостережлива Показати IP 29 Серпня 2018 11:19
Дякую за статтю!!! І як нас тут багато! Я так розумію "ця конторка" активізувалася знову. Щойно дзвонили мені з номеру +380678483095, запросили на співбесіду за адресою пр. Волі 27, 4 поверх, кабінет 406. Представилися компанією Волинь плюс, сказали що вони розширюються. Також, сказали, що моя робота буде заключатися в складанні фінансової звітності, заключення договорів з постачальниками і т.д.... У них діє пропускна система і потрібно буде охоронцю сказати, що мені до Скиданюк Тетяни.ОБЕРЕЖНО АФЕРИСТИ!!!
V Показати IP 2 Вересня 2018 07:41
А тепер я згадую, що приблизно у 2011-2012 у мене вже була зустрiч iз цими людьми. Вони знiмали офiс на проспектi Волi напроти дитячоi бiблiотеки Так само був дешевий обшарпаний офiс, 4-5 людей з бейджиками, та два-чотири семiнари пропонувались. Нiякоi вивiски, нiякого звичайного робочого процессу, як на нормальних роботах. Що з самого початку сильно кидаеться в очi? - Фiрма наймае людей, розшвряючи штат, а при цьому знiмае старий дешевий офiс, жодних комп ютерiв, факсiв, вiддiлу бухгалтерii, вiддiлу кадрiв, офiс-менеджерiв.....Пусто....Навiть мало меблiв...Але тодi вони ще не були такими як зараз)) Вони тодi зробили помилку: на стiнах були дипломи-грамоти Тянь-ши. Тобто люди, якi прийшли на тренiнг-семiнар, зразу побачили куда вони прийшли Тепер, у серпнi 2018 я знову зiштовхуюсь iз цiею структурою. Зараз вони на Волi 27. Роблять по-iншому: Ходять по вулицi та роздають флаери "Робота. Офiсний працiвник. Пропоную роботу в офiсi з документами." Ти приходиш, i попадаеш знову в обшарпаний дешевий офiс. Все проходить точно так само, як написано багатьма людьми до мене Хочу лише сказати одне: Суть роботи наступна: ти вiддаеш Фiрмi 100 долларiв, а потiм сам починаеш шукати нових людей та запрошувати на семiнар, щоб собi назад цi 100 долларiв повернути А ще, будьте уважнi, i просто згадайте: та людина, ваш керiвник, до якого ви прийшли на спiвбесiду, буде той самий, хто вам на вулицi дав цей флаер Увiйшовши в Тiенз-тяньши, ти сам потiм будеш змушений за свiй рахунок друкувати реклами та роздавати iх на вулицi
Анна Показати IP 5 Вересня 2018 09:27
Сьогоді, 05.09.2018 р. мала нагоду спілкуватися з представниками цієї фіктивної контори по тел.066 2129951, які запрошували мене на співбесіду на посаду помічник керівника, обіцяючи заробітну плату не менше 9 тис.гривень. Вони дійсно знаходяться на пр.Волі, 27, 4 поверх, 406 кабінет і представляються фірмою "Волинь Плюс". Так як я пропрацювала більше 10 років держслужбовцем я попросила в них дані про організацію, зокрема їх ЄДРПОУ на що вони дуже злякалися і зразу кинули трубку. Але співпрацюючи з ЗМІ, я обов"язково попереджу про це всіх лучан, які дійсно шукають роботу. Перш ніж іти на співбесіду, перевірте їх дані в любому центрі зайнятості.
Alina Показати IP 5 Вересня 2018 15:49
Аферисти!!!
Анна Показати IP 10 Вересня 2018 14:24
Я теж маю новини щодо цієї групи людей. На даний момент (10.09.18) вони активізувалися в Полтаві за адресою вул. Котляревського, 1/27, офіс 531. Схема дій - точно як в статті вище, слово в слово. Запідозрила, що шось неладне, бо все розповідають надто райдужно та заманливо: доходи високі, освіти не треба, досвіду теж, всі прийоми НЛП застосовувалися на їх лекціях, при цьому обов"язки працівників та сама інформація про їх компанію туманні, або ж відсутні зовсім. Їм вдається справити приємне враження через гумор та жарти, позитивні історії про їхні поїздки і т.д. Я була тільки на 1 лекції (сьогодні), запрошували завтра, думаю, що вже не піду, а може й піду задля того, аби попередити інших (група з 20-30 людей, гадаю, їх значно більше). Вийшла на цю статтю, ввівши в Гугл ім"я Осетрова Олексія Юрійовича. Всім мир.
Т.В. до Анна Показати IP 11 Жовтня 2018 14:11
Мне тоже сегодня перезвонили!!!! Если бы не ваша статья я бы завтра поехала! Спасибо вам!
Світлана до Т.В. Показати IP 22 Червня 2019 15:24
Сьогодні, 22 червня 2019р. цей цирк ШАПІТО гастролює у нас в Полтаві. Щойно з леції... Все стало зрозуміло...
Світлана до Анна Показати IP 11 Лютого 2019 12:00
Подзвонили через 15 хв. після оновлення резюме. Дякую, авторам та Анні за збережений час та нерви. Дуже добре, що за адресою м. Полтава Котляревського 1/27 каб. 531 «Гугл» одразу видає АФЕРИСТИ.
Марина до Анна Показати IP 11 Лютого 2019 13:06
Мне сегодня тоже звонил Алексей Юрьевич, говорил очень быстро и вежливо, пригласил на собеседование на Котляревского 1/27, 5 эт., к.531, время 10:15, компания " эра". На мои вопросы вообще старался не отвечать, "все при собеседовании". На сайте ворк телефон не оставляла, работодателям отсылала прикрепленное резюме ( созданное не на сайте ворк), откуда номер? Не приятно, что этот сайт так просто открывает любую информацию. Телефонный звонок показался странным, решила посмотреть инфу, и вот!!! Спасибо не безразличным людям!!! Решила присоединиться к вам и написать.
Маша до Марина Показати IP 4 Червня 2019 12:37
Тоже самое. Только звонила Елена Владимировна. Ответили, что все подробно на собеседовании. Спасибо за статью. Теперь точно не пойду. Без лоха и жизнь не та.
Юлия до Анна Показати IP 6 Червня 2019 16:19
Я тоже с Полтавы, на днях позвонили предложили работу в офисе, я студентка, опыта работы почти нет , как-то подозрительно. Сказали при входе назвать фамилию Гуменюк, адрес тот же, бизнес центр "Эра", Каб.531. Пришла на собеседование, анкету дали, пообещали большие перспективы, карьерный рост, но ничего толком не говорили о партнере, с которым они сотрудничали, не сказали какую ЗП получу точно, с какой продукцией работают сказали поверхносно. Потом перезвонили в 21.00, сказали что я прошла по конкурсному отбору. Назначили подготовку, сказали взять ручку, тетрадь, бейджик и 2 фотки. Очень странным показалось то, что в кабинете двери всегда открыты и не видно вывески, что это за фирма и орендовано у них по сути только 2 кабинета, 1 в котором проходят занятия, а второй, в котором сидят руководители. Пришла на первое занятие, рассказывали о успехе в карьере и бизнесе, все сказочно короче говоря. После занятия была встреча с моим руководителем и она мне начала предлагать книгу в залог и пообещала, что все вернёт после обучения (50-100 грн). К счастью у меня денег было только на проезд и я не взяла книгу, она прям очень сильно расстроилась и сказала что бы я обязательно принесла деньги на следующее занятие. Сегодня было второе занятие, начали показывать продукцию которую они продают и на вопрос одного из сидящего в кабинете сколько стоит товар, они сдвигали плечами и с расстеряностью говорили сумму, представленную в условных единицах (у.е) и говорили что они не знают, что бы мы спросили у своих руководителей, что очень странно конечно. Между занятиями был перерыв и я в каридоре встретила парня, который приходил на первое занятие и не пришел на второе, он мне сказал что бы я уходила оттуда и показал мне этот сайт, в доказательство, что это обман (огромное спасибо ему), я собралась и ушла. Если честно, я бы не догадалась наверное до последнего, уж слишком они все приветливые и веселые и сама пытаешься верить в лучшее, но не тут то было. Так что полтавчане, будьте осторожны!!
Евгения до Юлия Показати IP 27 Червня 2019 16:07
Как хорошо, что ради интереса вбила точный адрес и мне попалась эта статья. Спасибо людям, которые пишут отзывы. Только я не тратила свое время на "собеседование". Меня удивило то,что я нигде не оставляла свой номер и тут звонок. Прежде чем соглашаться, нужно внимательно слушать информацию и на ходу анализировать и не принимать поспешных выводов. Всем удачи и будьте осторожны!
V Показати IP 14 Вересня 2018 18:03
Cхема в них дуже проста: жартами, комплiментами, вони намагаються справити хороше враження. Але як тiльки ти iм вiдмовиш, вони стають злi, та же й можуть тобi нагрубити (особливо якщо ти вирiшив вiд них пiти. пройшовши стажування та 2-3 лекцii). Вся справа в тому, что пiдписавшись на це,та увiйшовши в цю пiрамiду, ти повинен за мiсяць привести 4 нових людей. Та не просто привести, а щоб вони захотiли пiдписати договiр. Iнакше ти сам нiчого не заробиш, та ще й будеш в мiнусi. Ясна справа, що привести нових 4 дурнiв за мiсяць - це дуже важко. Тому вони такi злi, коли вiд них iдуть. Зразу i шарм пропадае, i комплiменти......
Софія Показати IP 22 Вересня 2018 15:07
Дуже дякую за статтю і за коментарі, якби не ви то я б також повелася на цих шахраїв. Я шукала роботу в інтернеті і залишила своє резюме, на наступний день мені подзвонили і сказали приходити на співбесіду. На співбесіді дуже привітно зі мною розмовляли і сказала , що передзвонять і повідомлять чи підходжу я їм. Звісно що передзвонили і запросили на стажування. Я прийшла , що дивного це те що про компанію нічого не розказують, говорять загальними фразами. Так зване стажування більше схоже на тренінг по особистому зростанню. Вони намагаються показатися великою компанією.Я догадувалася , що тут щось не так і після так званого стажування коли керівник вів зі ною розмову, я запитала чи можна копію договору який я буду заключати( бо на листочку з графіком стажування писало що специфікою їхньої роботи є те що для укладання договору необхідно мати при собі паспорт) на що мені відповили , що в них ще йде відбір і договір буде після всього стажування і що оригінальні документи їм присилають з Києва. Це все мене дуже здивувало і я вирішила зайти в інтернет і просто ввела назву так званої компаеії і прочитала цю статтю, безмежно дякую автору статті і коментаторам за попередження. Тепер мені залишилось тільки позбавитися від їхніх телефонних дзвінків. Але я не можу зрозуміти як люди , які це роблять можуть спокійно жити далі. В тому кабінеті де проходило стажування було чимало пенсіонерів , студентів і взагалі людей , які не від хорошого життя прийшли туди. А вони просто , дивлячись вам у очі, розповідають про високу зарплату , прекрасні умови праці ігнучкий графік. Розповідають про успішність і мотивують до подальшої праці. Вони просто дають надію на хороше життя, тим людям , які не один раз цю надію втрачали. Вибачаюся за свої довгі висловлювання , просто українців й так життя потріпало не на жарт, а тут ще якісь лицеміри намагаються нажитися на чиємусь скрутному становищі.
Anonim Показати IP 25 Вересня 2018 12:27
Волинь плюс на Коперника рядом фокст номера з списку частково діють схему не міняли все так як на писано просто збивають Гроші говорять просто не потрібну інформацію яку ще розказували в школі на економіці так що даний сайт дуже корисний І рекомендував би перевіряти завжди назву фірми роботодавця директора не соромиться питати
Anonim Показати IP 25 Вересня 2018 12:29
Місто Луцьк
Олексій Показати IP 26 Вересня 2018 14:44
Зараз шахраї в м. Полтава за адресою вул. Котляревського 1/27 поверх 5 кімната 531
Володимир Показати IP 26 Вересня 2018 22:27
Вони вже в Києві, за адресою пр.Степана Бандери 8/16 !!! Усе в цій статті написано вірно. Так воно і є!!! Знайшов цю статтю за номером телефону 0688741474, 0509411075 Карашівська Галина Ярославівна
Олександра до Володимир Показати IP 27 Вересня 2018 18:42
Доброго вечора! Шукала назву цієї контори, що набрали та позвали на співбесіду й знайшла такі відгуки. 095 225 4948 номер, з якого мені набирали.
Ольга до Володимир Показати IP 13 Жовтня 2018 11:51
я вже писала вiдгук вище, так вони вже е в Киевi. Проспект Степана Бандери 8/16 ,6 поверх, каб 622.люди не ведiться , то справжнi шахраi.
Настя Показати IP 27 Вересня 2018 01:13
Зараз на Коперніка в приміщенні друкарні 4поверх. 405/406 кабінети
Ніна Показати IP 2 Жовтня 2018 21:43
Сьогодні була на співбесіді на Волі, 27 офіс 406, телефонували з номеру 0509745946 пропонували помічника керівника . В ввечері передзвонили, типу керівник затвердив мою кандидатуру, запрошували на стажування, але я відмовилась. Думаю, а дайно я подивлюсь в інтернеті про фірму «Волинь Плюс» і ось що .... тобто схема досі діє а на співбесіді були і старші люди. Що діється???
Олександр Показати IP 3 Жовтня 2018 16:00
Щойно телефонували номер 380684079705. Запросили на співбесіду пр. Волі 27 кабінет 406. Добре що вбив вулицю в гуглі і мені видало цю сторінку.
Сергій Показати IP 5 Жовтня 2018 16:47
Сьогодні телефонували +380668386747 Волинь плюс, яка робота, чим займаються - не зрозуміло: "прійдьотє, расскажем". Запросили на співбесіду пр. Волі 27 кабінет 406. З далеку видно - развод!!!!!!!
Оля Показати IP 8 Жовтня 2018 15:59
Сьогодні телефонували з номера +380997558283 не назвавши фірму поставили перед фактом ви записані на співбесіду на 15.30.. і прийшла я, тут стоїть бабулька з бейджиком "Генеральний директор" з легенькою посмішкою. Я кажу прийшла на співбесіду, а вона каже, ви знаєте, до вас телефонувала стажорка і вона зараз на семінарі, прийдіть на 17.30.. стажорка за іменем КАЛИТЮК АНАСТАСІЯ!!!!!!!!За декілька секунд молода жіночка очі розбігаються говорить "Зрозумійте, вона на стажуванні і невірно вам назначила час", я так стою і кажу, що це не серйозно, а бабулька з посадою "ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР" каже, підійдіть будь ласка пізніше, ми з радістю вас чекати будемо!!!! Скотиняки, шахраї ви!!!!!!
Катя Показати IP 10 Жовтня 2018 11:43
А мені надіслала листа така собі Альона В'ячеславівна Ходунова з гарною пропозицією посад і просить зателефонувати за номерами (099) 158 30 18, (098) 210 43 18 щоб обговорити можливу дату і час співбесіди. І от щойно під час написання цього відгуку зателефонував Сергій з номера 0982631034 з компанії Волинь плюс і пропонує те ж саме. Звісно, що на це тепер я не поведуся. Дякую усім за інформацію!!!
Віта Показати IP 15 Жовтня 2018 15:08
Ще телефонують з 0662129951 Чижевський Віталій Володимирович.... Задовбали вже! Все те ж---пр. Волі, 27 каб 406...
Стас Показати IP 23 Жовтня 2018 17:43
Дзвонили, ніби Олена , кличуть на Волі 27)) Номер +380 (99) 158 30 18
Оля Показати IP 30 Жовтня 2018 00:33
дуже шкода,що почитала інформацію тільки зараз.ще з самої співбесіди все здавалось дуже підозрілим.витратила час на цих шахраїв
оксана Показати IP 1 Листопада 2018 15:30
Наштовхнулась на сайті OLX на оголошення : ФОП Ходунова розширяється (підприємство займається постачанням товарів з різних країн на український ринок) В офіс потрібен приймальник замовлень, +21 3-5 годин в день, гнучкий графік Прийом вхідних дзвінків, заповнення бланків замовлень, здача на підпис керівнику, оплата щотижня до 2500 грн. Увага! уже на Волі,27 !!! каб.406
Ірина до оксана Показати IP 14 Січня 2019 15:49
Дуже дякую, якраз сьогодні бачила таку вакансію і думала вірити чи ні.
Катерина Показати IP 4 Листопада 2018 10:36
Я була у них в офiсi в кiнцi лiта. А тепер на гачок до них попалась моя подруга. Вони до цих пiр на Волi 27, де Еврошоп. Все так само: наставник, зал, непотрiбна лекцiя про всі ці 6 та 7 зірок, домашне завдання написати 50 цiлей. А ще дали додому книжку почитати i взяли 150 гривень залог. Це робиться спецiально, щоб ти до них обовязково повернувся щоб забрати грошi та принестти книжку. Будьте обережнi: грошi за книжку можуть повернути, а можуть i не повернути, сказавши що мого керiвника сьогоднi не буде на роботi. Моя подруга ще 3 днi ходила та ловила его, щоб повернули книжку i отримати свiй залог. Дал стосовно компанii: на лекцiях пропагандують гарний та дуже успiшний спосiб життя, з подорожами по всьому світу, власні літаки та готелі. Але доля правди в цьому є. лідери, заснувавшi цю компанiю в Китаi, там таки є. так побудована пiрамiдальна система. Але у 99% випадкiв всi вигоди залишаються у верхах. Всiм, хто нижче, нiколи не зароблять, а компанiя порадить "пошукати причину у собi", адже саме ви недостатньо добре попрацювали та мало людей привели...
Альона Показати IP 7 Листопада 2018 17:19
Автор дійсно молодець, бо людей таких наївних як ми дуже багато і шахраї цим вдало користуються. Розкажу ще є одна фірма в Луцьку - називається TIENS Group. Філій дуже їх багато і я неодноразово потрапляла на їхній лохотрон. Вони є на Винниченка, Волі, і за Базиліком що в центрі міста і ще по Луцьку дуже багато де. Теж все в них точно так само як і в статті автора і про Єгипет як працівники їздять відпочивають піарять. Так що будьте обачні і не потрапляйте на подібних "роботодавців".
Соня Показати IP 9 Листопада 2018 16:26
Для мене все одразу дуже дивно виглядало, особливо те, що назву компанії ніхто не озвучив навіть після 1 тренінгу. Декілька днів шукала інформацію про них , адже жінка, яка запросила мене до цієї структури ніде в інтернеті не встигла "засвітитися", ні за прізвищем, ні за номером. На першому дні навчання вже стало ясно, що це все афера, солодкий компот в вуха наївних слухачів. Жаль тих людей, чий час вони займають своїми балачками!
Татьяна Показати IP 13 Листопада 2018 15:20
спасибо за предупреждение!
Стас Показати IP 14 Листопада 2018 20:23
Дзвонили 14 лист по ном. 0502571809. назву до осаннього не хотіли казати, попросив аби дали номер єдрпоу, відмовлялась казала шо все офіційно, 50 разів повторила що компанія займається оптом. вкінці вибив назву - Волинь плюс. По реєстрації - фірма зареєстрована в Харкові, займається лісоматеріалами з Волині. По факту- торгують оптовими товарами з Китаю. Запрошувала на співбесіду на волі, 27( 406 каб) до Колядюк Алли Степанівни. Люди, будьте обережні! Шахраї!
Кушнірчук Олександр Показати IP 15 Листопада 2018 23:39
Дякую за статтю та за коментарі. Пропонували роботу за адресою проспект Волі 27, 406 кабінет. Музичук Ельвіра (095 871 23 29). Співбесіда на 10:30.
Олексаднр Показати IP 15 Листопада 2018 23:41
Дякую за статтю та за коментарі. Пропонували роботу за адресою проспект Волі 27, 406 кабінет. Музичук Ельвіра. Співбесіда на 10:30. (копія повідомлення на випадок, якщо попереднє за якоїсь причини не пройде модерацію)
Катерина Показати IP 16 Листопада 2018 14:31
Зараз дуже багато об яв в iнтернетi, якi звучать - ФОП Ходунова розширяеться\ Офicнi працiвники\ Це все також вони
вінні-пух Показати IP 29 Листопада 2018 17:41
29листопада 2018,саме хожу до таких шахраїв)))я зразу зрозумів що тут щось не чисто-бо ні діяльності ні назви фірми не говорять,дуже грамотно ухиляються від запитань,хожу чисто по приколу,хочу діждатись того моменту коли купувати щось запропонують (я полицейський-доручили пасти цю контору)ВОЛІ 27 каб 406.Зловити не вийде але найти організатора і випадково зламати руку треба було б))))
Марія до вінні-пух Показати IP 2 Січня 2019 10:42
Дзвонили сьогодні. Запрошували на співбесіду 03 12 2019 на 10 год
Зоря Показати IP 29 Листопада 2018 19:56
Дякую за відгуки. Натрапила на оголошення в ОЛХ про роботу в офісі (телефонні переговори, ведення офісної документації), на питання що за фірма, чим займаєтся - відповіли - графік роботи з 10,00 до 18,00, подробиці на співбесіді, завтра на 17,00 за адресою вул.Степана Бендери 8/16, поверх 6, офіс 622. Вирішила погуглити і вже не піду тратити свій час та гроші.
Вікторія Показати IP 9 Січня 2019 16:17
Мені сьогодні теж телефонували, з номеру +380982104318, запросили на співбесіду на Волі) колись вже запрошували, але і тоді мала розум залізти в інтернет і перевірити)
Олександр Показати IP 12 Січня 2019 17:07
Ще добавлю номер шахраїв: 0965461169
Марія Показати IP 14 Січня 2019 10:40
УВАГА ШАХРАЇ!!! Запрошують на співбесіду, вимагають гроші під заставу і купівлю методичок, гроші не повертають і ніяких методичок й книжок не дають!!! Грубіянять й поводяться неадекватно! Знаходиться за адресою, м. Почайна, пр. Степана Бандери 8/16 бізнес центр «Декор сервіс», поверх 6, офіс 622. Номер з якого телефонували:+380984994519, Екатерина Никольщук. Будьте обачні та пильні!!!
Джоні Показати IP 14 Січня 2019 21:56
Продовжують дурити людей. Адреса Волі 27 офіс 406. Ходунова. Не ведіться не тратьте час.
Роман Показати IP 21 Січня 2019 11:09
Звонили только что с номера 096-626-18-37 в вайбере подписана как Валерия Нескоромна все как вы написано было, вовремя загуглил, спасибо за инфу, и да звали на 17.30 или на 9 утра.
Руслан Показати IP 21 Січня 2019 11:50
Доброго дня. Сьогодні в Києві був у них. Море народу - конвеєр))) Дякую автору і коментуючим.
Ор Показати IP 21 Січня 2019 12:06
Телефонували сьогодні, пропонували адміністративну роботу з дурним питанням: "А ви з таким справитесь?", телефон 099 158 30 18. Одразу вселили недовіру, тому вирішив загуглити. Призначали зустріч або на 10:00 або на 17:00 з "керівником". На пропозицію призначити зустріч в інший час сказали: "А як ви маєте намір знайти роботу?":)))) Назвались компанією "Укртех". Офіс той же: Луцьк, Волі, 27, каб. 406.
Ор Показати IP 21 Січня 2019 12:55
Крім того, в переліку компаній, що переглядали моє резюме на одному з сайтів побачив прізвище, що вже фігурувало в коментарях вище: Чижевський В.В., ФОП. В сфері зайнятості написано "Консалтинг/аудит". Будьте уважні!
Інна Показати IP 21 Січня 2019 13:32
Звонили так само як і описано вище. Робота полягає в тому, щоб відповідати на дзвінки і робота з документами. Сказали адресу: Проспект Волі 27, 4 поверх, 406 кабінет. Гейзер Людмила. 050 970 80 61. Покликали на співбесіду або сьогодні на 17:30 або на наступний день на 10:30 Вирішила загуглити назву фірми і вибило на цю статтю. Якби цього не зробила то би пішла на співбесіду. Так не піду.
Олександр Показати IP 24 Січня 2019 15:54
Дзвонили сьогодні, запропонували прийти на співбесуду на 17,30 за адресою проспект Волі 27, 4 поверх кабінет 406, і запитати там Осипюк Лесю Олександрівну. Дзвонили з телефону 0965461169. Передзвонивши до них запитати чи офіційна робота чи ні, на що вони і відповіли щось типу того так як ви захочете офіційно будите офіційно, і запитавши про заробітну плату, на що вони відповіли що ЗП буде фіксованою, в залежності від мого заробітку, і не обяснили толком чим саме займається компанія, сказавши одне що це офісна робота із документацією та людьми
Віктор Показати IP 24 Січня 2019 17:46
Така ж ситуація тільки вже на пр. Волі 27 каб. 406. Вчасно прочитав цю статтю прямо перед входом в кабінет.
Лисун Галина Показати IP 28 Січня 2019 18:47
Объявление на olx "девушка предприниматель ищет помощника (цу)" дальше все по схеме проспект Бандеры 8/16
Вероника Показати IP 28 Січня 2019 19:16
Выше сообщение - Лисун Галина это "предпринимательница". Говорит "нужно пару помощников". Что насторожило, про карьерный рост говорит "вот поработаете немного, а потом сами будете людей набирать". Решила погуглить и вуаля, мошенники. Людей действительно конвейер. Жаль, что зря время наше отнимают красивыми обещаниями
Анна Показати IP 28 Січня 2019 19:55
Звонили сегодня с номера +380 (63) 947 19 21 искали помощника руководителя, когда я объяснила, что ищу удаленную работу, то сказали, что им подходит))) очень это удивило... решила поискать по адресу компанию на бандеры 8/16 и нашла эту статью... спасибо автору!)
Наталия Показати IP 28 Січня 2019 21:45
Сьгодні теж була на співбесіді. на 10.00......Дзвонила Ходунова Альона Вячеславівна 0991583018, пропонувала роботу помічника керівника. Ввечері , близько 21 зателефонувала та запросила на стажировку. З собою попросила мати 2 фотокартки для перепустки, що дуже здивувало, на співбесіду йшла жодного контролю не було. Вирішила перевірити....... Дуже щиро всім вдячна, що допомогли вчасно все зрозуміти.
Виктория Показати IP 29 Січня 2019 19:16
Сегодня позвонили 380680583885, позвали на собеседование на Степана Бандеры в 622 кабинет. Название фирмы не расслышала, решила загуглить. Спасибо за статью, не придётся через весь город ехать ради развода!
Людмила Показати IP 30 Січня 2019 22:09
Сегодня позвонила по объявлению из ОЛХ некой Ларисе Денисовной.Она пригласила на завтра на собеседование.Рассказывала все тоже о чем пишут .Я решила поинтересоваться.Хорошо что люди пишут о том как разводят.Спасибо завтра не пойду.
Катерина Показати IP 1 Лютого 2019 03:18
Аналогічна ситуація (все, як у статті і в коментарях). "Керівник" - Чижевський В. В. +380 66 212 9951. При телефонній розмові запросив на співбесіду на сьогодні на 17.30 чи на завтра на 10.00, "пр. Волі, 27, 4 пов., 406 каб., до керівника Чижевського". Це дешева презентаційна зала з кріслами і телевізором, у якій сидить адміністратор (жінка 60 років) (уже дивно, що за зала, я мала потрапити в офіс), яка роздає анкети, і кандидати, записані до конкретного керівника. Усі їхні робочі такі усміхнені і життєрадісні (адже скільки претендентів, щоб заробити на них)! Потім покликав той керівник, з ним пішли в такий же дешевий і без техніки офіс для співбесіди. (знову дивно, що всі керівники і кандидати в одному приміщенні) Що смішно? Відразу запитав "Як настрій?" і дуже коротка співбесіда і обіцянка - ідентично, як у статті. А що ж? Не треба тратити час на мене, попереду ще чимало претендентів, яких обдурити! Ввечері, в 21.05 телефонує і каже "Як Ваш вечір? - Відпочиваю. - О, чудово, адже ми поспілкувалися і Ваша кандидатура нам сподобалась найбільше, вітаємо Вас, запрошуємо на стажування тоді то, або тоді то". Ось так... Я завжди стараюсь перевіряти завчасно компанії, але в цей раз перевірила тільки після запрошення на стажування! І прочитала усі Ваші коментарі, дякую! Я рада, що не витратила свого часу на них! І в шоці, що такі речі відбуваються у Луцьку, бо в Києві, наприклад, це не рідкість! Будьте обережні, це шахраї Вашого часу, в кращому випадку! Завжди знайдіть 5хв, щоб з'ясувати реальність ФОПу та ЄРДПОУ компанії )
вася))) Показати IP 1 Лютого 2019 20:32
відходив до них на стажування 4 дні, в кінці запропонували купити методичку з інформацією, або покупку товару на суму більше 5000 грн,волі 27 компанія волинь+.
Безробітний) до вася))) Показати IP 11 Лютого 2019 18:16
Як добре, що є інтернет) Мабуть таки не піду завтра на співбесіду у Луцьку на Волі 27, каб. 406. Ясно, що номера вони міняють, суть "афери" залишається тією ж самою (((
Марина Показати IP 2 Лютого 2019 15:14
Зараз вони у Києві. Схема та ж. Телефонує Бєлозьорова Новий номер - +380688530154
Стефания Показати IP 6 Лютого 2019 18:26
Работает эта группа аферистов в Полтаве по адресу Котляревского, 1/27, офис 531. Все по одному сценарию как под капирку,жаль неграмотных людей которые сидят как зомби и видят себя в Дубае и Турции в ближайшем будущем. Меня в первую очередь смутит внешний вид девушки которая читала лекцию,по ее словам они там чуть ли не миллионеры,а одета она была в дешевый секонд хенд, зеленое платье и красный пиджак которому лет 100. Спасибо всем кто написал отзывы,жаль потраченных два часа на тупую лекцию ни о чём.
Юлія Показати IP 11 Лютого 2019 19:15
Буквально 10 хвилин тому телефонували до мене, судячи з голосу жінка у віці (прізвище Кулак! ), років 50, говорила монотонним спокійним голосом, представились "Волинь плюс", пр. Волі 27, 4 поверх, 406 кабінет. У зв'язку з тим, що раніше нічого не чула про цю компанію, то вирішила промоніторити інформацію в Інтернеті і перша ж стаття про шахрайство. Дякую, людям, які повідомляють і пишуть про такі неприємні інциденти, завдяки вам ми не втрачаємо свій час. Хай щастить!
Григорій Показати IP 11 Лютого 2019 22:37
В Луцьку знаходяться за адресою Волі 27, 4 поверх, 406 кабінет (приміщення обл. друкарні). Перше заняття доволі цікаве, це загальна лекція по економіці, тобто коротко про все. А ось на другому прямим текстом описали схему стандартної фін. піраміди: залежність заробітку від к-ті людей під тобою; %; золоті, срібні та бронзові звання, обіцянки космічних сум і т. д. При цьому навіть люди які застали МММ сиділи і кивали головами. Я не знаю було НЛП чи ні, однак працювати з людьми вони вміють. Хороші психологи. Також пропонували взяти книгу під заставу 50 грн. чи свідоцтва про народження. Десь читав відгук що заставу вибивати доводиться. В принципі 50 грн. за українську версію "Багатий тато — бідний тато" це невеликі гроші на наш час тому можна брати. Однак ставтесь до цього як до купівлі. При цьому від прямих питань ухиляються. Не отримав чіткої відповіді на те чим займається компанія, яка посада буде, які обов’язки, яка з/п. На все кажуть що буде заняття — там і дізнаєтесь. Десь читав що можуть надзвонювати навіть після відмови тому раджу забрати анкету. Є ймовірність що добровільно не віддадуть. Особисто я відмовився від участі після другого заняття і забрав анкету. Ось текст оголошення: "Шукаю помічника в комерційний відділ. Робота адміністративного характеру. Дохід від 8000 грн. Графік роботи п*ятиднівка. Є можливість гнучкого графіку. По всім питанням телефонуйте 097 22 66 198 або 066 510 42 20 Олена Іванівна"
Катя Показати IP 13 Лютого 2019 19:09
Мы тоже с подругой попали к ним на крючок всё один в один как написал автор хорошо что мы вовремя опомнились, заподозрили что-то и вбили в гугле и попали на эту статью, Спасибо огромное автору за эту статью. Офис этих мошенников есть в городе Полтава, Бизнес центр Ера , ул. Котляревского 1/27, офис 531 телефон с которого звонили ‭+380 (95) 481 64 20‬
Світлана Показати IP 15 Лютого 2019 18:09
Доброго всім дня! Дуже вдячна усім дописувачам по цій темі шахраїв!!! По звичайній схемі мені теж телефонували сьогодні! Добре, що є інет та таки можливості попереджати про таких мерзотників! Чому ж ними ніхто не займається?! Де ж органи, що займаються фінансовим шахрайством??? Звичайно я розачарована черговий раз у людях. Цікаво, а в інших цивілізованих країнах ЦИМИ негідниками займаються правоохоронні органи?
Світлана Показати IP 15 Лютого 2019 18:14
Вони в Києві за адресою: пр. С.Бандери, 8/16, офіс 622, Костючок О.С.,Телефон: 380953475987 АУ! Ловіть шахраїв!
Татьяна Показати IP 16 Лютого 2019 14:25
Мне тоже сегодня перезвонили. Киев, ул. Степана Бандеры 8/16, оф.622. Ничего внятного не сказали, должность помощник руководителя (Шаповалов). Все на собеседовании. Спасибо за статью и за отзывы. Номер тел. с которого звонили +380996682627
Григорій Показати IP 18 Лютого 2019 17:37
Волинь+, номери з олх: 067 957 7950 Лідія Василівна 099-1844-928 Вікторія 063-1850-621 068 489 3495 Тетяна 095 249 9745 Анна Ігорівна 095 465 2252 Іванка 096 816 3267 Віталій
Діма Показати IP 25 Лютого 2019 18:18
Шукаю журналістів для співпраці, хочу закрити цю контору, бо багато людей ведуться
ВН до Діма Показати IP 25 Лютого 2019 19:07
Зверніться, будь ласка, на пошту Волинських Новин: [email protected]
Роман Показати IP 1 Березня 2019 15:27
Сегодня позвонили Место обитания - г.Киев, пр-т Степана Бандери 8/16, оф.622, руководитель - Анощенко Ирина Сергеевна. Контакты: 096 765 93 07, 063 198 45 31
2 марта. 2019 Показати IP 2 Березня 2019 15:48
Это Киев Петровка(Почайна) С.Бандеры(пр.Московский) 8/16 оф. 622, эт.6.Сначала пишут письмо, потом перезванивают, текст: Добрый день ! Меня зовут Виктория. Вы размещали в Интернете резюме в поисках работы. Наш руководитель рассмотрел Ваше резюме и считает, что Вы обладаете именно теми качествами, которые необходимы для совместной работы. Мы в Киеве занимаемся крупным, средним оптом. Работаем с потребительской группой товаров. Вам предлагается работа в офисе с людьми и документами (есть вакансии от административных до руководящих позиций). В целом расширяемся по нескольким направлениям. Если Вы готовы рассмотреть наше предложение, то для более подробного знакомства руководитель приглашает Вас подъехать на собеседование к нам в офис. Договориться о встрече и уточнить детали можно у руководителя по телефону +38 063 990 03 20 (life); +38 096 455 37 33 (киевстар) ежедневно с 9:00 до 21:00. С уважением, Виктория
Макс Показати IP 4 Березня 2019 11:10
звонили сегодня 04.03.2019 в 10-20 пригласили на собеседование Киев Петровка(Почайна) С.Бандеры(пр.Московский) 8/16 оф. 622, эт.6. но при моем вопросе чем занимается компания (каким именно оптом) девушка молчала, молчала, молчала и сказала что вам все расскажут на собеседовании телефон с которого звонили +380936074881
Олег Показати IP 4 Березня 2019 20:25
Осторожно они уже в Полтаве позвонили пригласили на собеседование не спросили ни чего про образование ни про стаж в кратце описали что нужно делать. меня это насторожило я прописал знающюю инфу про них и нашол этот сайт я думаю не просто так у меня этот сайт выскочил .Вот ихний адрес в Полтаве ул.Котляревского 1/27 Бизнес центр Эра 5 этаж каб.531 ... там ка който Гоменюк....ПОЛТАВЦИ БЕРЕГИТЕСЬ ЭТИХ (ЛОХОВ)....НОМЕР С КОТОРОГО ЗВОНИЛИ 0669708698
аноним до Олег Показати IP 12 Березня 2019 23:07
приличное объявление на дверях жилого дома "возьму на работу надежного помощника" с оплатой 12000 грн. ...... по номеру 0956630543, 0983231647. на звонок пригласили на собеседование назначив время 10-30 по адресу Полтава, ул . Котляревского 1\27 офис 531 . Сделала вывод. Всем спасибо!
Лучанин Показати IP 6 Березня 2019 23:26
1 березня мав змогу поспілкуватись з шахраями. Місто Луцьк, пр Волі 27, 406 каб. Відразу кинулось в очі те, що дівчина яка представлялась головною, була лише консультантом і коли задав кілька питань в неї забігали очі. Представилась як Іванна. Дали заповнити анкету. Попросили зачекати. Зайшла жінка і сказала пройти за нею. Вона сказала, що насправді вона є директором. Офіс налічував кілька працівників ( старші жіночки). На співбесіді сказали - Фірма Волинь плюс. Займаємось оптом. Робота -обдзвін бази людей, заповнення бланків. Запитав чи все це відбувається за комп'тером- вона засміялась і сказала, що ні. Жінка була дуже противна, спілкуватись було важко. Запитала на які умови я буду згідний-відповів 3-4год в день, 5-6 тис в місяць. Сказала - обіцяємо, буде навіть більше) Сказали передзвонять ввечері.Передзвонили на другий день. Запросили на стажування, з ручкою та блокнотом. За цей час я вже зрозумів що якась афера і просто насмішливо відповідав що не знаю чи прийду, в мене часу на них немає і тд. Вони в свою чергу намагались підібрати любий зручний для мене день. На цьому все і завершилось. Нікуди я нн збирався звичайно йти)) тому люди, не ведіться на цих шахраїв!
Мария Показати IP 7 Березня 2019 17:08
Только что общалась по телефону с мужчиной, представился Валерий Сергеевич, номер +380956405606. Объявление об офисной работе нашла на ОЛХ. Собеседование назначили на следующий день на 9.30, хотя пытался уговорить на сегодняшний на 17.30, фамилию руководителя назвал Вавилов. Адрес в Киеве - проспект Степана Бандеры 8/16, офис 622. На собеседование не пойду, спасибо
Ольга Показати IP 11 Березня 2019 19:03
Дякую дуже всім за відгуки! Теж була сьогодні на цій співбесіді. Розказати щось нове важко. Все, що описано вище правда. І в мене було по такій же схемі. Прийшла, була в шоці, бо зразу поняла шо це якийсь лохотрон. Розстроїлась, що я потратила свій час на прихід туди. Але вирішила все ж дочекатись і подивитись, що буде далі. Прийшла додому і давай шукати відгуки. Дякуючи, відгукам принаймі більше не потрачу часу на них ще. Номер який дзвонив 096752 8490
Людмила Показати IP 12 Березня 2019 15:50
Сьодні та ж ситуация сталась,намагались затягнути в цей на*об! Мали б совість! Мені 18 ,а вже дітей затянують в аферу
Борис Показати IP 14 Березня 2019 15:22
На проспекте С.Бендері набрали новую группу(возраст от 18 до 62 лет ) , они боятся только оглазки, юридически не подкопаешся. Только пустые лекции... работают в Луцке, Полтаве, Киев- две локации...телефон их менеджера Шемет М.А. 066 5373969.
Олена Показати IP 15 Березня 2019 13:08
Дуже дякую за статтю. Саме сьогодні збиралась на співбесіду на пр.С.Бандери, 8/16, 6 поверх, каб.622, м.Київ.
В*ячеслав. Показати IP 18 Березня 2019 23:01
Стаття доречна! Побільше б таких! Адже багато людей пострадали і ще пострадають! І виходить що кроми цієї статті не має жодного захисту,а це прикро! Тому потрібно , як умога більше розповсюдити інформації про цЮ АФЕРУ !!! в Києві знаходяться на пр.С.Бандери, 8/16, 6 поверх, каб.622, . телефон їх менеджера 0953475987 Костючок О.С. Будьте уважні!!!
Кандидат Показати IP 25 Березня 2019 16:25
Только собиралась выходить на собеседование. Спасибо!!! Изначально смутило то что отправить смс с адресом отказались и предложили отправить на Viber или telegram. Когда компания заинтересована в кандидате, то отправить смс это мелочи. Ну и конечно же смутило что снимают кабинет в дешевом БЦ. Про свою командировку на пол дня рассказывала и раньше 17.00 не сможет быть в Киеве. Дешёвые и убогие разводилы. м. Почайна, пр.Степана Бандеры 8/16, торгово-офисный центр Декор-Сервис, 6 этаж, 622 офис, рук. Сазонова Анастасия Станиславовна ‭+380 (99) 302 72 85‬
Людмила. Показати IP 28 Березня 2019 14:03
Спасибо что предупредили.Назначили собеседование на завтра.М.Петровка,пр.Степана Бендеры 8/16 торгово -офисный центр"Декор сервис",6 -этаж,каб№622,(администратору скажите ,что пришли к Дерий Наталии Анатольевне.)-сказала приятная Наталья.тел.-0962398458.
1 Показати IP 29 Березня 2019 14:53
сьогодні звонили пропонували на співбесіду Демиденко О.С. пр.Волі 27 406 каб. Але зразу якась чуйка спрацювала. Дай ,думаю , в неті подивлюсь, і одразу натрапляю на цю статтю. номер 096 528 6505
12345 Показати IP 2 Квітня 2019 17:37
Даремно не шукав інформацію раніше, все надіявся на удачу, що невже пощастило в Луцьку знайти щось достойне. А ні, клюнув... Добре, що хоч сильно в тому не пов'яз, є можливість втікти. Дякую люди, що не тримаєте такі теми в собі, а розповідаєте іншим.
222 Показати IP 3 Квітня 2019 18:02
Зараз вони вже в Вінниці на Пирогова, 39!!! Добре, що знайшла вашу статтю. Дякую
Борис Показати IP 4 Квітня 2019 02:07
В Киеве они переехали на проспект Героев Сталинграда 20, офис -угадайте)))- 622 (вход в нотариальную гос контору) тел.095 2750190 Скворцов Александр Владимирович. 097 9935272 Сергей Иванович.. аферисты те еще... пока их никто не поймал.
Ол Показати IP 4 Квітня 2019 14:51
Зараз на проспекті Волі27 Луцьк, 406 кабінет.
Masha Показати IP 5 Квітня 2019 11:29
Дякую , що попередили про шахраїв, хоті також знайти підробіток! Знайшла оголошення на ОЛХ потрібен помічник керівника (робота віддалена). Зателефонувала за номером +380665769002 Вовк Ірина Миколаївна, запросила на зустріч саме за адресою м. Полтава, вул. Котляревського 1/27, оф. 531. Про вакансію зовсім нічого не повідомила, все при зіустрічі і добре, що зайшла в інтернет! Дякую! Будьте обережні! ШАХРАЇ!!!!
Аня Показати IP 9 Квітня 2019 12:04
теперь они еще по адресу г.Киев, проспект Героев Сталинграда,20 офис 622. не тратьте свое время впустую на этот лохотрон
Ира Показати IP 9 Квітня 2019 19:40
И мне звонят всё время. Петровка и Минская Вавилов, Дивиденко, Лободовский
ОЛЯ Показати IP 10 Квітня 2019 10:13
Я теж попалась( не ведіться! Чижевський В. В.
Олекс Показати IP 16 Квітня 2019 21:38
всі знають про цю шарашкіну кантору вже 4 роки і ні хто ні чого не може зробити де наша прокуратура яка кришує шахраїв
Габібова Айгюн Показати IP 19 Квітня 2019 08:27
Дуже дякую друзі! Якщо ні ця стаття я зараз оставила б дитину дома саму и нюхала б туди!!! Дякую Всім!!!
Катя Показати IP 3 Травня 2019 19:13
Сегодня мне пришло письмо с очень хорошим предложением работы) Позвонила сразу Ходуновой Алене Вячеславовне,но Слава Богу решила ее загуглить и нашла Вашу статью,за что очень благодарна.я из города Винница-в этом городе их офис на пирогова 39(ТЦ Анастасия) 3 этаж,302 кабинет (099) 158 30 18, (098) 210 43 18, это номера. Сказала мне ,что фирма называется статус (товары народного потребления)
Мария Показати IP 7 Травня 2019 05:54
Доброго дня. Вчора мене запросили на співбесіду на "цікаву" роботу,сказали, що моє резюме їм сподобалось і вони б хотіли зі мною ближче познайомитись. Коли я запитала ,що за напрямок роботи,як називається фірма- відповідали якось невпевнено,мене це і насторожило. Назначили співбесіду на 17:00 в ТЦ "Анастасія" м. Вінниця( вони вже і сюди дістались). Сказали ,що на вході назвати прізвище Ходунова і мене проведуть. Для мене це стало ще підозріліше. Я вирішила погуглити. По назві нічого не знайшла, а от коли вбила номер телефону,з якого був дзвінок- натрапила на цю статтю. Дуже вдячна автору,що попередив на рахунок тих ЛОХІВ,які по Еміратах катаються))) Це вони напевно так називають заклад під назвою ТЮРМА. В нас в м.Вінниці є теж такий заклад. Так що WELCOME.P.S. Будьте уважні та обережні)
Віталій Показати IP 7 Травня 2019 20:29
А я потрапив туди, зараз біжу з відти, не ведіться на них це АФЕРИСТИ, а робота там працювати аферистом!!!!!!
Віталій Показати IP 7 Травня 2019 20:40
А я потрапив туди, зараз біжу з відти, не ведіться на них це АФЕРИСТИ, а робота там працювати аферистом!!!!!!+380961656854 Світлана +380684893495 Тетяна
Игорь Показати IP 10 Травня 2019 18:59
Пару дней назад поступило вроди бы хорошее предложение о работе, предложили прийти на собеседование на Г.Сталинграда 20 , такая себе Сарай Елена Сергеевна 099- 302 72 85.Но интуиция подсказала что то не так, начал мониторить интернет и во тебе пожалуйста нашел вашу статью .Спасибо вам большое! А другие же люди верят и идут и наверное их много иначе ихний Бизнес не процветал бы.БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ ПРЕЖДЕ ЧЕМ КУДА ТО ПОЙТИ . ОТДАТЬ ДЕНЬГИ ИЛИ ЧТО ПРЕДПРИНЯТЬ ИЗУЧАЙТЕ ИНФОРМАЦИЮ ОНА ВСЕГДА ЕСТЬ
Юлія Показати IP 13 Травня 2019 17:31
Сьогодні мені зателефонував і запросив на співбесіду Деміденко О.С. (+38 066 838 67 47) з пропозицією роботи помічника керівника. Адреса: пр.Волі, 27, кабінет 406. Запросив пройти співбесіду о 17:00, телефонував о 16:00, отже, якщо я б погодилась, то за 1 годину не встигла би перевірити інформацію в інтернеті. Я сказала, що сьогодні не зручно, тому мені запропонували на завтра о 10:00 або о 17:00. Після розмови почала шукати якусь інформацію і натрапила на цю статтю. Тому до співбесіди не дійшла.
Галина Показати IP 15 Травня 2019 20:21
Приєднуюсь до всіх, сьогодні позвонили з нового номеру 0954981660 звати ніби то Юлія Юріївна, запросила на співбесіду за адресою Полтава вул. Котляревського, 1/27, офіс 531. Стережіться
myGod Показати IP 10 Червня 2019 15:25
10 червня, 2019 рік, все ще продовжують діяльність, от цікаво де телефони беруть?! все там же на Волі Пономаренко Надія +380664493428 Волинь плюс фірма, назвала Надя правда з заминкою)) хто шукає роботу -- не марнуйте свій час!!!
Катерина до myGod Показати IP 1 Липня 2019 17:40
Варiант 1 Я думаю, що в них хтось є у центрi зайнтостi. I цей хтось постiйно дає iм базу людей, що знаходться у пошуку робботи по Луцьку Плюс, вони весь час монiторть iнтернетб де люди в луцьку ставлять резюме та шукають роботу - ось вам те, як вони вас знаходять Варiант 2 Клеять оголошення на дверях будинкiв. Роздають листiвки на вулицях Доречi, якщо ти в цю пiрамiду зайшов, то ти сам за своi грошi повинен будеш замовляти та оплачувати друк листiвок I звернiть увагу: тi з вас, хто прийшов у ВолиньПлюс з вулицi (тобто вам на вулицi дали листiвку), ваш керiвник буде саме той, хто вас ii на вулицi вручив. Розумiєте алгоритм? - Ти не тiльки сам будешь друкувати, аде ще й сам будеш бiгати та роздавати, ловити та закликати нових людей на лекцiю
Ярослав Показати IP 10 Червня 2019 16:01
Дякую за статтю! Знайшов за пошуком адреси у м. Полтава "Котляревського 1/27 полтава офис 531". Номери телефонів +380505550636 та +380961124122. Запитали стаж роботи, запросили на співбесіду 17:30 чи 10:20 ... Помічник керівника, робота в офісі...
Олена до Ярослав Показати IP 20 Червня 2019 17:09
Дякую за статтю! Телефонували з номеру 095 873 50 41 Полтава
Анонім Показати IP 21 Червня 2019 17:46
З номеру +380993328594 мені звонили і пропонували пройти співбесіду по адресу Полтава, бізнес центр "Эра", Каб.531. Вони аферисти, все співпадає зі статтею і коментарями.
Сергей Показати IP 26 Червня 2019 08:03
В Киеве они находятся по адресу пр. Г. Сталинграда, 20. Все проходит как в статье, занимаются текстилем. Собеседование на 9.40 или на 17.00. В компании не хватает вывески с их девизом: - Без лоха и жизнь плоха. Не тратьте время.
Владислава Показати IP 27 Червня 2019 11:50
Вже в Вінниці,ТЦ Анастасія,офіс 302,Скиданюк. +380684893495
Чесність Показати IP 28 Червня 2019 12:52
Не витрачайте свій час та гроші! Називають себе SPV technology, а зареєстрованої компанії з такою назвою насправді немає. Дуже часто змінюють офіси які беруть в оренду в популярних місцях таких як директорія на Винниченка 26. Чак Ангеліна Ігорівна представник компанії, яка запрошує на співбесіду (а далі все залежить від того наскільки ви поведетесь). Номер телефону 0996036505. От така от IT компанія. А поганого нічого писати не буду. Кожен сам вирішує куди йому йти, і на яку співбесіду. І звичайно в них є сайт http://spvtechs.com Також читайте інші коментарі, там інколи добрі люди пишуть щось толкове.
Іванка Показати IP 2 Липня 2019 11:30
Да, вони уже в Києві, на Героїв Сталінграда 20, мені телефонувала Костючок Ольга Степанівна тел.0636449240. Я ходила на співбесіду, так як не змогла знайти інформацію про них в інеті, і все дійсно так як описано в статті. Бережіть себе!
Елена Показати IP 5 Липня 2019 00:57
Полтава, ул Котляревского 1/27 каб 531. Позвонила Токар Мария +380991786651. Должность озвучила - "помошник руководителя" Я говорю: опишите обязанности, график...... она что то не внятное промямлила про обязанности, типа :отвечать на звонки и т.д... Вообщем пригласили на собесед. на 10.00 я сказала, что смогу только на 09.00, мне прислали сообщение с этим адресом. Как хорошо, что сейчас можна все "загуглить" ЛЮДИ НЕ ТРАТЬТЕ СВОЕ ВРЕМЯ В ПУСТУЮ!!! Цените и уважайте себя и свою занятость!
Юлия Показати IP 8 Липня 2019 20:18
Проспект Героев Сталинграда 20 - Лохотрон, обманывают людей, приглашают на собеседование, на должность помощник руководителя, предлагают бесплатную стажировку, за что их уже можно притянуть к уголовной ответственности, согласно трудового кодекса. Не ведитесь на этот обман. Все как описано в статье, можно идти писать заявление в полицию!!!! Обманщики и ворюги!!!!
Ліна Показати IP 8 Липня 2019 22:09
Люди добрі! Вони ще й досі на Волі, 27, офіс 406. Змінився лише "керівник" банди - Сад Людмила Йосипівна - тел 0509448695. Сьогодні там була. Хвала Богу, що знайшла інформацію, бо завтра вже б пішла на "стажування".
Фанат до Ліна Показати IP 9 Липня 2019 01:20
Керівник Димиденко Олександр Сергійович - тел 0965286505.
Александр Показати IP 9 Липня 2019 15:21
Мне передали письмо с приглашением встретиться от [email protected] Виктории Закревской и набрала отдельно Татьяна Рассахатская. Предложила встречу На Г. Сталинграда 20 в Киеве и тексты все знакомы, и номера все сходятся. Хорошо, что прочитал портал и не поехал никуда. Тоже никакой определенности и названии компании даже не было. Очень мутно все.
Анонс Показати IP 11 Липня 2019 18:28
В г.Винница находятся в Тц "Анастасия" 3эт. Типо фирма Статус. Попала куратор Скиданюк. Когда в последний момент сказали что нужно деньги вложить. То послал прямым текстом на ''й