USD 27.85 28.05
  • USD 27.85 28.05
  • EUR 32.6 32.88
  • PLN 7.5 7.65

Як не потрапити на гачок аферистів, шукаючи роботу в Луцьку

Зручний офіс, нескладні обов’язки, висока зарплата, премії, перспектива кар’єрного росту, дружній колектив - хто не мріє про таку роботу? Але не поспішайте радіти, коли отримаєте подібну пропозицію - в Луцьку вже кілька років поспіль діє команда шахраїв.

Наразі їхній офіс знаходиться за адресою вулиця Рівненська, 48, 4 поверх, кабінет 417, пише на своїй сторінці у Фейсбуці Тетяна Здунчук.

Діють аферисти за простою схемою: клеять оголошення на стовпах і біля під’їздів, або знаходять вас самі через сайти з пошуку роботи. Пропонують прийти на співбесіду, а потім пройти підготовчий курс навчання. Після цього вам «світить» посада керівника, помічника керівника, адміністратора, економіста, офіційне працевлаштування і зарплата, яку ви бажаєте. Заманливо? Однак насправді все виявляється зовсім не так.

Співбесіди, як правило, призначають на 10:30 або 17:00. Вас запросять до невеликого кабінету зі стільцями і телевізором, на стіні висить папірець з списком працівників, які формують офісну команду з футболу (пізніше вам ще продемонструють грамоти і кубки за участь у спортивних змаганнях). Привітний адміністратор дасть заповнити анкету. В цей час сюди ж приходять інші кандидати і, що цікаво, зустріч їм призначають різні люди. Складається враження, що фірма сформована з одних лише керівників, яким вкрай необхідні помічники. При цьому ні таблички з назвою компанії, ні звичної робочої активності - телефонних переговорів, клієнтів, роботи за компьютером, та й самих так званих керівників ви не помітите.

Потім вас покличуть на співбесіду, де першим ділом запитають: "Як настрій?". Детально розпитають про попередній досвід, розмито розкажуть про майбутні обов’язки, похваляться походами до боулінг-клубів і футбольними турнірами, зроблять вам комплімент і повідомлять, що кандидатів відбирають у два тури - за співбесідою і після кількох днів стажування. При цьому назва компанії не згадується ні разу, а напрямки її діяльності за останніх два роки оголошувались найрізноманітнішими - і текстиль, і медична продукція, і побутова хімія, і продукти. Перетелефонувати обіцяють з 19:00 до 21:00. Можете не сумніватись - зателефонують обов’язково.

Стажування призначають на 11:30, попросять взяти із собою зошит, ручку, фото, бейджик, папки для документів або й самі документи. Вам доведеться прослухати пусті лекції, під час яких будуть використані усі прийоми НЛП, а в кінці запропонують поїхати на семінар у інше місто за власний рахунок, купити книгу, папку з інструкцією подальших дій, каталог продукції та вибрати саму продукцію на кругленьку суму. І тільки після цього ви нібито зможете працювати у них на заявленій посаді.

На цьому можна ставити крапку - здається, схема цілком зрозуміла. Однак поскаржитись вам буде нінащо - з юридичної точки зору все виглядає законно. Лишається лише попередити наївних пошуковувачів роботи.

Отже, не ведіться і не поспішайте рахувати майбутні прибутки, якщо вам зателефонують з таких номерів:

0993344668, 0505738459, 0958519907, 0509745946, 0937506126, 0506562175, 0730064094, 0665645046, 0958735041, 0951711731, 0668386747, 0501845590, 0686364043, 0638993612, 0993276982, 0684825226, 0505738495, 0954683425, 0964753223, 0972690923, 0668386747, 0994151800, 0504383017, 0509745946, 0961656854, 0668386747, 0506951813, 0673614998, 0664095863, 0957372068, 0957646847, 0966200565, 0972266198, 0678483095, 0991583018, 0678483095, 0982104318, 0509745946, 0662928402, 0668386747, 0509745946, 0961656854, 0678483095, 0991583018, 0956160746, 0965286505, 0509411075, 0664095863, 0663813208, 0509411075, 0982104318, 0935177369, 0974702024.

Представляються наступним чином: Багненко Анна Петрівна, Осетров Олексій Юрійович, Москалюк Катерина Петрівна, Чагринська Світлана, Наталія Анатоліївна, Рудчік Юрій Степанович, Кучер Марина, Осипчук Олена, Демиденко Олександр Сергійович, Ходунова Альона В`ячеславівна, Ковальчук Андрій, Ткачук Микола Леонідович, Скиданюк, Порва Дмитро олександрович, Карашівська Галина Ярославівна.

З 2016 року розташовувались за такими адресами у Луцьку:

• Винниченка 14а, 4-й поверх

• вул. Пирогова

• пр.Волі,6 4-й поверх

• вул. Ковельська 22 офіс 403, 4 поверх

• вул. Градний узвіз 2

• Рівненська 48 Діловий центр "Нові горизонти", 4 пов., 417 кабінет.

Звісно, і номери телефонів, і прізвища осіб можуть бути іншими. Наразі орієнтуйтесь на останню адресу на вулиці Рівненській і чемно відсилайте їх подалі.

На жаль, наші закони захищають не ошуканих і постраждалих, а таких от представників жорсткого сітьового маркетингу й інших махінаторів. Тож мусимо самі подбати по себе і не дозволяти аферистам робити з нас "лохів".
Загрузка...
Коментарів: 40
123 Показати IP 14 Березня 2018 20:05
Корисна стаття. Дякую.
Барбі Показати IP 14 Березня 2018 20:20
Вони вже на Лесі Українки. Називаються "Альянс".
Люкс до Барбі Показати IP 5 Травня 2018 14:15
Дякую за Ваш коментар! Щойно телефонували, добре, що вирішила пошукати відгуки! А там стара інформація, про новий офіс на Лесі Українки поки ніде не сказано!
555 Показати IP 14 Березня 2018 23:41
Так вони на Лесі Українки 16, Альянс не ведіться.
Сеня Показати IP 15 Березня 2018 03:57
Лесі українки 16 призвіще скиданюк Таня -львівсько московське розводілово
Оля Показати IP 15 Березня 2018 09:32
І я на таку співбесіду попала, до Ходунової, Градний узвіз,2 На щастя, вчасно зрозуміла, що лохотрон. Попередьте своїх рідних та друзів краще, бо там на співбесіду приходять люди різного віку, і дехто навіть не підозрює, що ніяку роботу їм не запропонують, а от послухати про закордон та успішних людей таки буде можливість. Добре, якщо гроші ваші не підуть у кишеню цим шахраям.
Неля Показати IP 15 Березня 2018 11:12
Багненко і Демиденко то моя особлива любов, нав'язливі і нахабні, рік пройшов чи навіть більше з моменту моєї "співбесіди",а дзвонять досі. Крадії часу)
Анастасія Показати IP 7 Квітня 2018 13:02
Дякую за статтю! Мене запрошували на співбесіду, я б і пішла. Здивувало лише те, як про мене дізналися і що нічого невідомо про фірму. Та й занадто вигідні умови праці. Якби не ваша стаття, то пішла б на цю співбесіду. Дуже дякую, що проінформували і я не втратила час )
Маруся) Показати IP 2 Травня 2018 18:51
Дякую за статтю та попередження) вже збиралась йти((
Микола Показати IP 23 Травня 2018 02:55
Ще такого зі мною не було. Рік назад попав до цих «бізнесменів», на так названому «стажуванні» поняв, що це за кантора і від біди подальше забув про них. Ну ось сьогодні шукаючи роботу найшов вакансію цікаву і домовився за співбесіду, приїхавши на офіс був в шоці, знову попав до цих «бізнесменів». Зараз вони на Пр. Волі 27, 4 поверх, 406 каб. Ну зайшов я туди в кабінет присів і зразу встав і навитьоки, ще й дівчина за мою зразу відмовилась від цього стартапа, і разом ми з посмішкою пішли додому. Мораль така, як попадете до них в кантору попереджуйте всіх чим вони займаються)))
Алексей Показати IP 14 Червня 2018 16:10
АВТОР СТАТЬИ ЯВЛЯЕТСЯ НАСТОЯЩИМ НЕВЕЖДОЙ..... АБСОЛЮТНО ЭКОНОМИЧЕСКИ БЕЗГРАМОТНЫЙ ЧЕЛОВЕК. СИСТЕМНЫЙ БИЗНЕС,РАБОТАЮЩИЙ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ РЕКРУТА,ЯВЛЯЕТСЯ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНЫМ И ПРИЗНАННЫМ ВО ВСЕМ МИРЕ!!! ЛИЧНО МНЕ СОТРУДНИЧЕСТВО С МЕЖДУНАРОДНОЙ КОМПАНИЕЙ ПОЗВОЛИЛО ХОРОШО ЛЕГАЛЬНО ЗАРАБАТЫВАТЬ,ПОЛУЧАЯ ДЕНЬГИ НА КАРТУ ПРИВАТБАНКА (С ПЕНСИОННЫМ ФОНДОМ) ПОБЫВАТЬ В КИТАЕ, ЭМИРАТАХ, ОСТРОВЕ ХАЙНАНЬ,4 РАЗА В ТУРЦИИ И ТД. ТАК КТО Л*ХИ??? ЛЮДИ,КОТОРЫЕ РАБОТАЮТ, ОБУЧАЮТСЯ, ЗАРАБАТЫВАЮТ ,ПУТЕШЕСТВУЮТ....ИЛИ АВТОР СТАТЬИ??))))),КОТОРЫЙ ВРЕТ ПРО ПОКУПКУ КНИГ....КОТОРЫЙ НЕ ГОВОРИТ О ТОМ,ЧТО КОМПАНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЬ РАБОТАЕТ НА РЫНКЕ ЗДОРОВЬЯ И ПОМОГАЕТ ЛЮДЯМ? МЕНЯ ЗОВУТ АЛЕКСЕЙ ЮРЬЕВИЧ ОСЕТРОВ
Нація_доалексея Показати IP 19 Червня 2018 15:08
Катай на х.йнань! тут лохів немає! пора вже гонити таких як ви з Луцька
Світлана Показати IP 3 Липня 2018 10:09
Вчора телефонували з номера 0974702024 і пропонували мені роботу на посаду "Помічник керівника" по вулиці Степана Бендери 8, Київ. 6 поверх, кабінет 622. Співбесіду призначено на сьогодні о 10.00. Щиро дякую автору за статтю та попередження!
Діма Показати IP 9 Липня 2018 14:36
Справді,тепер вони переїхали на пр.Волі 27,4 поверх,кабінет 406.Номери теж змінили :) тепер 0952499745 та 0673835145.Представились як Ільїна Анна Ігорівна(https://vk.com/angel.nuta) .Шукають персонал адміністративного характеру ,беруть без досвіду і так далі )) Називають фірму "Волинь плюс" НЕ ВЕДІТЬСЯ ,ЛИШЕ ВИТРАТИТЕ ЧАС ДАРМА )
Дякую Показати IP 9 Липня 2018 15:21
якби не стаття та інтуїція перевірити адресу і неті.... то теж би попалася на гачок... на питання де взяли номер, тихенько хихикнули в трубку.... адреса на Волі, 27, Луцьк
Олександр Показати IP 9 Липня 2018 16:36
Щойно теж вийшов з тієї суперконтори прибуткового бізнесу! (проспект Волі, 27, каб. 403) Два дні ходив на співбесіди-стажування відразу запропонували поїздку у Дніпро на конкретне стажування. На питання ЧОМУ САМЕ МЕНЕ ВИБРАЛИ, відповіли - ПОТІМ РОЗКАЖЕМО))) Ще після другого дня стажування зрозумів, що щось не те.... книжки по 100 грн... "щаслива" поїздка у Дніпро за мої кошти (400 грн).... На вихідних почитав коменти в інеті і ТОЧНО зрозумів!!! Але не так легко ще спригнути) Прийшов, сьогодні сказав, що НЕ ХОЧУ більше, віддайте гроші (100 грн + 200 аванс за квиток до Дніпра). За книжку віддали, а за Дніпро - НІ!!! Ще й 20 хв вламували залишитися.....Саме прикольно, коли я слухав мотиваціний спітч від СУПЕРКОНСУЛЬТАНТА ХОДУНОВОЇ АЛЬОНИ, позаду мене працівники контори перераховуали у.о. (на "око" десь тисяч 3). Шкода людей, які там залишилися.... і вірять НИМ!! Стаття правдива на всі 100% - сам переконався!!! НІЧОГО ЛЕГКОГО НЕ БУВАЄ!!! НЕ ВЕДІТЬСЯ ЛЮДИ НА ЛЕГКІ ЗАРОБІТКИ!!!
Аня до Олександр Показати IP 18 Липня 2018 20:15
Олександ аналогічна ситуація , в Дніпро я не поїхала але гроші за контракт віддала (200 грн) їх можна повернути ????
Аня до Олександр Показати IP 18 Липня 2018 20:39
Якщо Вам вдалося це зробити може й в мене вийде прошу Вашої домоги 0955106840
Вова Показати IP 12 Липня 2018 15:02
Подзвонила Ходунова, адреса Волі27, 406 кабінет прочитав відгуки, вирішив не тратити час даремно.
Сообразительная Показати IP 26 Липня 2018 01:36
Не ведіться, і попереджайте всіх навколо - адреса Волі 27, 4-й поверх 406 каб Ільїна Анна Ігорівна 0952499745
Руслан Показати IP 27 Липня 2018 13:46
Дякую. Мало що не поїхав до цих клоунів.!
Богдан Показати IP 13 Серпня 2018 14:03
Хух, добре, що загуглив, знайшов їх на rabota.ua, SPV technology, відправив резюме, досить швидко відповіли, покликали на співбесіду, я вже колись потрапив до них, тільки дарма втратив час, думав, що вони вже мені не зустрінуться, але ні, по телефону сказали, що керівник пеглянув моє резюме і кличе на співбесіду, я попросив скинути адресу, прийшло таке повідомлення: пр.Волі 27. 4 поверх 406 каб керівник Ільїна А.І. Мені оці "керівники" виявились підозрілі, і добре, що в інтернеті побачив цю статтю
User Показати IP 14 Серпня 2018 00:25
Нічого собі, сьогодні подзвонили з 0978862099 і запросили на співбесіду за адресою пр.Волі 27. 4 поверх 406 каб., представилися Бєлова Лариса Миколаївна..робота адміністративна, хоча ніякого відношення до мого профілю немає...Дякую, що попередили.
Надія Показати IP 14 Серпня 2018 11:14
Мені щойно дзвонили з одного з цих номерів, представились Тетяною, компанія Волинь Плюс( Дякую за статтю.
Ірина Показати IP 14 Серпня 2018 15:20
І я хочу подякувати небайдужим людям, які хочуть застерегти інших, бо потрібну адресу знайшла не в статті, а саме в коментарях. Подзвонив чоловік, сказав, що керівник переглянув моє резюме і хоче запросити на співбесіду, я запитала яка саме робота, хоч в кількох словах, щоб я знати чи варто їхати, чоловік відповів, що ви ж відправляли резюме, то от по ньому і запрошуємо. Я почала передивлятись усі фірми в які надсилала і їхньої не знайшла. Вони просто переглядають відкриті резюме і телефонують. Також запрошували на 10:00 або 17:30, пр. Волі, 27, 4 поверх, 406 кабінет і навіть прізвище керівника назвали - Чижевський.
Андрій Світлий Показати IP 18 Серпня 2018 08:30
Зараз вони знаходяться за адресою Коперника 24, 4 поверх. Телефонують з цього номера: +380662129951 . Прийоми геть ті самі, нічого не міняють (ліниві телепні). Дякую за статтю, дуже корисна.
Наталя Показати IP 20 Серпня 2018 15:04
Мені щойно телефонували і запросили на співбесіду на Волі, 27 4 поверх, Ходунова Альона, вигідні умови праці бла бла бла... з номеру 0991583018, будьте обережні і не витрачайте свій час!
Коля Показати IP 20 Серпня 2018 21:14
А мені сьогодні передзвонили з номеру 095 8662561 керівник радько. Фірма волинь плюс Пр Волі 27 4 поверх, кабінет 406. Офісна робота.
Ірина до Коля Показати IP 21 Серпня 2018 20:02
Ви вже там були? Бо мені сьогодні дзвонили?
Жанна Показати IP 21 Серпня 2018 18:49
Їду звідти, була на співбесіді) як думаєте, я пройшла?)) Автор, дякую за статтю)
Ірина Показати IP 21 Серпня 2018 20:01
мені сьогодні дзвонили з номеру 0958662561, запросили на співбесіду за адресою пр. Волі 27, 4 поверх, кабінет 406. Хто там був? Ваші враження?
Андрій Показати IP 22 Серпня 2018 13:59
Сьогодні набрали волі 27 406 Чижевський Віталій, Чижевский В.В., ФЛП +380968163267
Максим Показати IP 22 Серпня 2018 14:54
Не ведіться, і попереджайте всіх навколо - адреса Волі 27, 4-й поверх 406 каб галімий розвод !
Спостережлива Показати IP 29 Серпня 2018 11:19
Дякую за статтю!!! І як нас тут багато! Я так розумію "ця конторка" активізувалася знову. Щойно дзвонили мені з номеру +380678483095, запросили на співбесіду за адресою пр. Волі 27, 4 поверх, кабінет 406. Представилися компанією Волинь плюс, сказали що вони розширюються. Також, сказали, що моя робота буде заключатися в складанні фінансової звітності, заключення договорів з постачальниками і т.д.... У них діє пропускна система і потрібно буде охоронцю сказати, що мені до Скиданюк Тетяни.ОБЕРЕЖНО АФЕРИСТИ!!!
V Показати IP 2 Вересня 2018 07:41
А тепер я згадую, що приблизно у 2011-2012 у мене вже була зустрiч iз цими людьми. Вони знiмали офiс на проспектi Волi напроти дитячоi бiблiотеки Так само був дешевий обшарпаний офiс, 4-5 людей з бейджиками, та два-чотири семiнари пропонувались. Нiякоi вивiски, нiякого звичайного робочого процессу, як на нормальних роботах. Що з самого початку сильно кидаеться в очi? - Фiрма наймае людей, розшвряючи штат, а при цьому знiмае старий дешевий офiс, жодних комп ютерiв, факсiв, вiддiлу бухгалтерii, вiддiлу кадрiв, офiс-менеджерiв.....Пусто....Навiть мало меблiв...Але тодi вони ще не були такими як зараз)) Вони тодi зробили помилку: на стiнах були дипломи-грамоти Тянь-ши. Тобто люди, якi прийшли на тренiнг-семiнар, зразу побачили куда вони прийшли Тепер, у серпнi 2018 я знову зiштовхуюсь iз цiею структурою. Зараз вони на Волi 27. Роблять по-iншому: Ходять по вулицi та роздають флаери "Робота. Офiсний працiвник. Пропоную роботу в офiсi з документами." Ти приходиш, i попадаеш знову в обшарпаний дешевий офiс. Все проходить точно так само, як написано багатьма людьми до мене Хочу лише сказати одне: Суть роботи наступна: ти вiддаеш Фiрмi 100 долларiв, а потiм сам починаеш шукати нових людей та запрошувати на семiнар, щоб собi назад цi 100 долларiв повернути А ще, будьте уважнi, i просто згадайте: та людина, ваш керiвник, до якого ви прийшли на спiвбесiду, буде той самий, хто вам на вулицi дав цей флаер Увiйшовши в Тiенз-тяньши, ти сам потiм будеш змушений за свiй рахунок друкувати реклами та роздавати iх на вулицi
Анна Показати IP 5 Вересня 2018 09:27
Сьогоді, 05.09.2018 р. мала нагоду спілкуватися з представниками цієї фіктивної контори по тел.066 2129951, які запрошували мене на співбесіду на посаду помічник керівника, обіцяючи заробітну плату не менше 9 тис.гривень. Вони дійсно знаходяться на пр.Волі, 27, 4 поверх, 406 кабінет і представляються фірмою "Волинь Плюс". Так як я пропрацювала більше 10 років держслужбовцем я попросила в них дані про організацію, зокрема їх ЄДРПОУ на що вони дуже злякалися і зразу кинули трубку. Але співпрацюючи з ЗМІ, я обов"язково попереджу про це всіх лучан, які дійсно шукають роботу. Перш ніж іти на співбесіду, перевірте їх дані в любому центрі зайнятості.
Alina Показати IP 5 Вересня 2018 15:49
Аферисти!!!
Анна Показати IP 10 Вересня 2018 14:24
Я теж маю новини щодо цієї групи людей. На даний момент (10.09.18) вони активізувалися в Полтаві за адресою вул. Котляревського, 1/27, офіс 531. Схема дій - точно як в статті вище, слово в слово. Запідозрила, що шось неладне, бо все розповідають надто райдужно та заманливо: доходи високі, освіти не треба, досвіду теж, всі прийоми НЛП застосовувалися на їх лекціях, при цьому обов"язки працівників та сама інформація про їх компанію туманні, або ж відсутні зовсім. Їм вдається справити приємне враження через гумор та жарти, позитивні історії про їхні поїздки і т.д. Я була тільки на 1 лекції (сьогодні), запрошували завтра, думаю, що вже не піду, а може й піду задля того, аби попередити інших (група з 20-30 людей, гадаю, їх значно більше). Вийшла на цю статтю, ввівши в Гугл ім"я Осетрова Олексія Юрійовича. Всім мир.
V Показати IP 14 Вересня 2018 18:03
Cхема в них дуже проста: жартами, комплiментами, вони намагаються справити хороше враження. Але як тiльки ти iм вiдмовиш, вони стають злi, та же й можуть тобi нагрубити (особливо якщо ти вирiшив вiд них пiти. пройшовши стажування та 2-3 лекцii). Вся справа в тому, что пiдписавшись на це,та увiйшовши в цю пiрамiду, ти повинен за мiсяць привести 4 нових людей. Та не просто привести, а щоб вони захотiли пiдписати договiр. Iнакше ти сам нiчого не заробиш, та ще й будеш в мiнусi. Ясна справа, що привести нових 4 дурнiв за мiсяць - це дуже важко. Тому вони такi злi, коли вiд них iдуть. Зразу i шарм пропадае, i комплiменти......
Софія Показати IP 22 Вересня 2018 15:07
Дуже дякую за статтю і за коментарі, якби не ви то я б також повелася на цих шахраїв. Я шукала роботу в інтернеті і залишила своє резюме, на наступний день мені подзвонили і сказали приходити на співбесіду. На співбесіді дуже привітно зі мною розмовляли і сказала , що передзвонять і повідомлять чи підходжу я їм. Звісно що передзвонили і запросили на стажування. Я прийшла , що дивного це те що про компанію нічого не розказують, говорять загальними фразами. Так зване стажування більше схоже на тренінг по особистому зростанню. Вони намагаються показатися великою компанією.Я догадувалася , що тут щось не так і після так званого стажування коли керівник вів зі ною розмову, я запитала чи можна копію договору який я буду заключати( бо на листочку з графіком стажування писало що специфікою їхньої роботи є те що для укладання договору необхідно мати при собі паспорт) на що мені відповили , що в них ще йде відбір і договір буде після всього стажування і що оригінальні документи їм присилають з Києва. Це все мене дуже здивувало і я вирішила зайти в інтернет і просто ввела назву так званої компаеії і прочитала цю статтю, безмежно дякую автору статті і коментаторам за попередження. Тепер мені залишилось тільки позбавитися від їхніх телефонних дзвінків. Але я не можу зрозуміти як люди , які це роблять можуть спокійно жити далі. В тому кабінеті де проходило стажування було чимало пенсіонерів , студентів і взагалі людей , які не від хорошого життя прийшли туди. А вони просто , дивлячись вам у очі, розповідають про високу зарплату , прекрасні умови праці ігнучкий графік. Розповідають про успішність і мотивують до подальшої праці. Вони просто дають надію на хороше життя, тим людям , які не один раз цю надію втрачали. Вибачаюся за свої довгі висловлювання , просто українців й так життя потріпало не на жарт, а тут ще якісь лицеміри намагаються нажитися на чиємусь скрутному становищі.