USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Як у Луцьку взяли під контроль будинок облради. ФОТОРЕПОРТАЖ

19 Лютого 2014 19:00
Учасники багатотисячної акції наступу на Волинську облдержадміністрацію, захопили будівлю, не зустрівши опору.

Взяти під контроль будинок облради вдалося протестувальникам під час акції, що відбулася 19 лютого у Луцьку.

Як виявилося, будівлю заздалегідь залишили чиновники облдержадміністрації, до того ж всередині не лишилося жодного правоохоронця. Незважаючи на це, дехто з найрадикальніших учасників акції протесту розпочав розбивати двері та вікна. Ці дії одразу засудили лідери акції та закликали волинян не нищити майно всередині будівлі, адже воно належить не чиновникам, а громаді. Невдовзі виставили патрулі на другому та третьому поверхах, а прохід сходами на ці поверхи забарикадували за допомогою меблів. До того ж зайнялися облаштуванням медпункту у стінах облради, їдальні та штабу.



Перед будівлею виставили столи, за якими здійснюють запис волонтерів, тих, хто бажає долучитися до охорони, медиків та охочих вирушити у Київ. Також приймають пожертви. Бите скло та інше сміття швидко почали збирати у сміттєвий контейнер, який привезли до входу у будівлю. Для оборони периметром будинку почали складати покришки, ящики з протигазами, закликали усіх, хто має можливість, привозити мішки з піском та арматуру, що може знадобитися під час будівлі барикад. Найближчим часом планують опечатати кабінети чиновників облдержадміністрації, окремих працівників пускатимуть на робоче місце за перепустками. Як стало відомо пізніше, в одному з приміщень,як ув’язненого тримають голову облдержадміністрації Олександра Башкаленка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 19 Лютого 2014 19:04
Клімчук зараз єхидно потирає руки. піставив лоха-солдафона замість себе. На місці Башкалєнки має бути мафіозник Клімчук. Люди добре памятають плакати з символікою партії ригів від фонду Рідна Волинь.
українка Показати IP 19 Лютого 2014 19:19
Проходила повз ОДА багато п'яної молоді,або на підпитку.(не всі,є тверезі) У мові чути діалект подібний до тернопільського. Не відомо хто від кого обороняється і барикадуються. Ні Беркуту,ні міліції біля ОДА немає. Потрощені вікна,кому це потрібно? Оце майбутня влада? ГАНЬБА!!!
Яніна до українка Показати IP 19 Лютого 2014 19:50
Підтримую.!!! Наїхало скотства тернопільського та франківського й і несамовито руйнують наше місто!!!! Ганьба корінним лучанам, які підтримують це свинство та радикальне паскудство.
ВОНО Показати IP 19 Лютого 2014 19:33
галичани яро хочуть стати воєводством ось і решту підбурюють щоб ті їх підтримали
Любомль Показати IP 19 Лютого 2014 19:34
А нас, з Любомля. було 9 чоловік - причому тут тернопільці ? - мені, па*ло - дзядук. надоів в Любомлі, (ніяк не наїсця) - всі питання без "бабла", "нерішаються" без нього - то що. може скажете. мовчати мені ?...
інга Показати IP 19 Лютого 2014 19:47
Херої!!!! Взяли штурмом ПУСТУ будівлю. Побили вікна і двері , бо не можна просто зайти треба як бидлота завалитися!!!! Слава хероям!!!! Чайники вкрали, ще що могли вкрали потім насеруть в кабінетах розмалюють стіни свачтикою нацистською. Вперед до європи!!!! Скотобаза!!!!
123 Показати IP 19 Лютого 2014 20:31
а Гузь тим часом рішає документики і стає директором....Волинська самооборона.просто супер...
ЖИтель Показати IP 19 Лютого 2014 20:52
Афігеть і це в 30 метрах від мого дому!!! Страшно завтра на вулицю виходить!
Русланові Показати IP 19 Лютого 2014 21:35
Для початку, ніж робити висновки хто є хто, зверніть на форму правого сектора. На рукавах нашиті німецькі прапора. Задумайтесь лучани!!!!
ЄвроЛучанка до Русланові Показати IP 20 Лютого 2014 11:07
от шо ти лєпіш?... пробачте..... може Ви ще лейби глянете? Борони Боже щоб не Китай? в таких формах навіть пейнтбол грають.... до чого тут прапори?....
до українки Показати IP 19 Лютого 2014 21:50
ай пі прочитали. ну і нюх у тебе, як у мого пса
Юрко Залупельний Показати IP 19 Лютого 2014 21:52
Ой, як цiкаво.... А де була та мавпа, Майя Москвич?
345 Показати IP 19 Лютого 2014 21:59
Ще потрібно райраду захватити
Просто так Показати IP 19 Лютого 2014 22:08
Шановні жителі міста Луцька!!! Не нищіть будівлі в місті це наше місто, хочеться його зберегти таким яким він був, а не зробити з нього одні руїни. Гузь ти б..я за чим дивишся.....
Проти Показати IP 19 Лютого 2014 22:53
Ну хоч подивляться як працюють нормальні освічені люди. Бо 100% цієї бидлоти якби не штурм не потрапило би ніколи у стіни цієї будівлі.
Яніна Показати IP 19 Лютого 2014 22:59
ГНАТИ БИДЛО РАДИКАЛЬНЕ З МІСТА!!!!!!!. ЇМ ВСЕОДНО ЩО НИЩИТИ - А НАМ ТУТ І НАДАЛІ ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ, ДІТЕЙ ВОДИТИ В ШКОЛИ І САДКИ!!! МАЙДАН ПІДЕ РОЗРУХА ЗАЛИШИТЬСЯ.
плачу Показати IP 19 Лютого 2014 23:20
Фаши3М!!! ПРИПИНІТЬ ЦЕ,НЕЛЮДИ!
Майдан Показати IP 20 Лютого 2014 00:18
А цікаво скільки грошей наколядував Гузь - в тій скринці?