Євромайданівці звільнили захоплених військовослужбовців
Захоплених військовослужбовців ВВ активісти Євромайдану звільнили. Про це повідомили у прес-службі внутрішніх військ МВС України.
«У ніч на 21 лютого було звільнено військовослужбовців, яких захопили вранці 20 лютого під час нападу радикально налаштованих осіб на території Майдану Незалежності. Наразі звільнений особовий склад знаходиться на території одного з підрозділів внутрішніх військ, де їм надається необхідна допомога», - йдеться у повідомленні.
Стан здоров’я та морально-психологічний стан військовослужбовців задовільний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«У ніч на 21 лютого було звільнено військовослужбовців, яких захопили вранці 20 лютого під час нападу радикально налаштованих осіб на території Майдану Незалежності. Наразі звільнений особовий склад знаходиться на території одного з підрозділів внутрішніх військ, де їм надається необхідна допомога», - йдеться у повідомленні.
Стан здоров’я та морально-психологічний стан військовослужбовців задовільний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку на вулиці Федорова знайшли тіло чоловіка
Сьогодні 15:48
Сьогодні 15:48
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.