USD 27.8 28
  • USD 27.8 28
  • EUR 32.8 33
  • PLN 7.7 7.85

За підозрою у вбивстві розшукують 33-річного волинянина. Фото

Любомльський відділ поліції розшукує Богдана Олександра Анатолійовича, 21 липня 1984 року народження, уродженця та жителя міста Любомль. Чоловік розшукується органами слідства за скоєння злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 ч. (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба волинської поліції.

Його прикмети: на вигляд 30-35 років, зріст 180-185 см., середньої статури, обличчя прямокутне, брови прямі, губи товсті. Волосся пряме, коротке, темного кольору.

Розшукуваний може пересуватися на автомобілі «Opel Vectra» реєстраційний номер LCH 42430.

Усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження цієї людини, просять невідкладно повідомити поліцію за номерами телефонів: (03377)2-45-52, (03377)2-47-32, (068)5804053 або «102» чи до Любомльського відділу поліції за адресою: Любомль, вул. Володимирська, 3. Конфіденційність гарантується.
Загрузка...
Коментарів: 17
Ленчик Показати IP 5 Квітня 2017 13:33
Гарний але Бог не дав розуму так завжди хто гарний то так невезе по життю шкода
Українець до Ленчик Показати IP 6 Квітня 2017 12:16
Що ж там гарного, лице не обтяжене інтелектом.
КЛАВА до Українець Показати IP 12 Жовтня 2017 17:34
Гарний, гарний - нам такі хлопці потрібні ...49
АК 47 Показати IP 5 Квітня 2017 13:48
Долб**б! Похлебае баланди тепер рочків 10!
Останні дні Показати IP 5 Квітня 2017 14:50
таке враження , що на планеті- Земля одні психічно хворі люди... війни, агресія, наркота, психоз, невроз, владолюбство, грошелюбство і т.д.
Лучанин до Останні дні Показати IP 13 Жовтня 2017 16:39
просто якщо трапляється щось хороше, то воно не публікується
Місцевий Показати IP 5 Квітня 2017 15:44
А чому не пишуть про кличку цього оленя? Бо кличка - "Г*мно"!!!!!
Не місцевий до Місцевий Показати IP 7 Квітня 2017 13:08
Про що ти пишеш??? його били і він захищався...
папік Показати IP 5 Квітня 2017 17:31
ще посидить раз і коронують.....буде ВОР "Г*мно"! За "Г*мно" слыхал....?
блатний Показати IP 5 Квітня 2017 17:40
буде в Любомлі ще один кримінальний авторитет за пацанячим прозвиськом "Г*мно"
Боярчук Сергій Показати IP 5 Квітня 2017 17:45
КАЖУТЬ ЩО......... Коли він сидів в тюрмі в Польщі,на нього там говорили "Гумно" з наголосо на букву "У" хочете вірте,а хочете ні....
Фунтік Показати IP 6 Квітня 2017 08:25
Буде в Любомлі новий авторитет ,погоняло "Г@МНО" ,буде мати "ОЛЄНЯ" серьезног смотрящого((((
МумиК Показати IP 7 Квітня 2017 00:23
А є шось нормальненьке?
МамушкиН Показати IP 7 Квітня 2017 00:25
Канешно є!
Тот кто там був Показати IP 4 Травня 2017 11:52
мужик захіщавсья від реальних отморозків, і так вийшло що один отморозок, получів що нада було!
норм Показати IP 4 Травня 2017 12:07
прид*рочні коменти!
ОЛЕГ Показати IP 4 Травня 2017 13:26
А потім мєнти засовають як свідка. А їздити треба буде за свої кошти, бо ніхто їх не поверне.Ф головне що ніхто знати не буде - тільки слідчі і уся область !КОЛИ МЕНШЕ ЗНАЄШ І ЛЯПАЄШ ЯЗИКОМ- СПОКІЙНІШЕ СПИШ.