USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

За $ 5 тисяч «взяли» прокурора. ОНОВЛЕНО (17:40)

14 Грудня 2011 17:11
На одержанні хабара обсягом 5 тисяч доларів працівники СБУ 14 грудня затримали прокурора Ківерцівського району.

Про це стало відомо із компетентного джерела у правоохоронних органах.

За словами співрозмовника «ВН», операцію бійці спецслужби розпочали перед обідом. Вони «на гарячому» спіймали прокурора Ківерцівського району Володимира Мойсейця.

Чоловіка затримали за отримання хабара обсягом 5 тисяч доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Здрасте Показати IP 14 Грудня 2011 17:19
Ні, я реально прозрєваю-СБУ працює. Ура! Вона сидить, а СБУ працює. В тій прокуратурі ще є сцикуни з хорошими машинками, але початку респект. Якщо так дальше буде,а алігархі перестануть тирити бюджет то почну платити податки.
Тарас до Здрасте Показати IP 14 Грудня 2011 21:23
Ой не кажи взяли для показухи... а потім відпустять щей вибачаться.....
Любомльчанин Показати IP 14 Грудня 2011 17:25
Ще в Любомлі б взяли - а то вже "зажралися"...
Лютий Показати IP 14 Грудня 2011 17:58
А що стосовно інших ? http://www.youtube.com/watch?v=CcsnIcW95WI http://www.youtube.com/watch?v=ltoT0zdBat4
Prosto Показати IP 14 Грудня 2011 18:16
Ага, беруть процентів 90%, а одного в рік ловлять для показухи...
Микола Показати IP 14 Грудня 2011 18:41
Беруть таких,які один раз взяли і попались. А хто бере суми гарні, того СБУ не "трогає", бо вони свої
Семен Показати IP 14 Грудня 2011 18:49
По-моєму,ще й суддя з ним попався... Чому мовчите ?
Чому Показати IP 14 Грудня 2011 18:50
А чому фото його не покажете ?
) Показати IP 14 Грудня 2011 19:03
сажать чиновную мразь - это дело
Правильний Показати IP 14 Грудня 2011 19:16
Молодці перший пішов Давно треба цих наглих -зажравшихся прокурорчиків
НКРЕ Показати IP 14 Грудня 2011 19:42
Перший пішов в місто Рівне, а це вже другий. СБУ-класні пацани.
Вася Показати IP 14 Грудня 2011 20:11
Респект сбшникам, ещебы в Луцке почистили уродов
Інтернет Показати IP 14 Грудня 2011 21:25
20.01.2011 р.Кримінальну справу про вбивство мисливця з Криму розслідуватиме Житомирська прокуратура Про це під час прес-конференції повідомив прокурор Рівненської області Василь Присяжнюк. Цю кримінальну спершу витребували слідчі Генпрокуратури коли стало відомо, що одним з учасників трагічного полювання був колишній перший заступник прокурора Рівненської області Володимир Мойсеєць, який нині очолює прокуратуру Ківерцівського району сусідньої Волинської області. Пізніше ж її доручили розслідувати працівникам Житомирської прокуратури. Нагадаємо, ця трагедія сталась у листопаді минулого року у Березнівському районі. Під час полювання на козулю тут смертельно поранили 51-річного Василя з міста Сімферополь, який доводився родичем Володимиру Мойсейцю. Сам Василь Присяжнюк, як він зізнався, також небайдужий до полювання. Втім, уже три роки зброю до рук не бере і навіть відмовився від м’яса. Стати неозброєним вегетаріанцем головного правоохоронця Рівненської області змусив випадок на полюванні на Київщині, де свого часу він також працював прокурором
Це про його також Показати IP 14 Грудня 2011 21:34
Я пишаюся тим, ким я є - Ця робота - зміст мого життя, - відверто зазначає Володимир Григорович. - Якщо колись піду на пенсію, то ніколи не зможу працювати адвокатом. Адже в думках лише одне слово - захист. Якщо людина винна, то я вже ніколи не скажу, що це не так, адже переконаний, що людина, яка скоїла злочин, має відповідати по закону.
Стрийко до Це про його також Показати IP 15 Грудня 2011 17:51
Я плакалъ...
zoro Показати IP 14 Грудня 2011 21:53
молодці!!! Ще б у Луцьку прокуратуру протрусили і їхніх підхлебал - убоз і іншу наволоч. А то вже землі під собою не чують!!!
КЕНТ Показати IP 15 Грудня 2011 00:24
А ЧОМУ ГІЛЯ НЕ ВЗЯЛИ? ВІДКУПИВСЯ-В РОВНО ПЕРЕВЕЛИ--ОСЬ ТАК ЯК В ШАХИ-РЕКІРОВКА.
Taras Now Показати IP 15 Грудня 2011 05:54
Полюваняя, схоже - це українська рулетка...
Всезнайко Показати IP 15 Грудня 2011 08:43
Мочи козлов!!!
БЕТМЕН Показати IP 15 Грудня 2011 09:54
ПРИЗВІЩЕ СУДДІ - П...К, В КАБІНЕТІ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ З ПЯНИХ ВОДІЇВ ЩОБ НЕ ПОЗБАВИТИ ПР. КЕР. ЗАРЯЖАЛА ПО 3000 ГР., МОЖНА БУЛО ТОРГУВАТИСЬ. СБУ РЕСПЕКТ.
Правильний Показати IP 15 Грудня 2011 10:08
Раджу для СБУ займатись тільки прокурорами , УБОЗом там багато для вас робрти
Потерпіла Показати IP 15 Грудня 2011 10:45
Спасибі СБУ за прокурора Ківерцівського району!!!!! Люди з СБУ - коли візьмете Біляка,Чобка, Юрченка і Ляшука з прокуратури м. Луцька. Подивіться на дачку Біляка? Дочку теж пристроїв з прокураутрі для демонстрації моделей одягу.Кришують злочини, суд не встигає скасовувати постанови про закриття к.с.
Нік Показати IP 15 Грудня 2011 13:15
Чогось всі тихо промовчали про хуліганські дії Ляшука на заправці WOG. За такі дії простого чоловіка вже давно б заперли в буцегарню.
Всезнайко Показати IP 15 Грудня 2011 13:58
Біляк порядний, а Ляшук г...но рідкісне
Луцький Показати IP 15 Грудня 2011 14:27
До Потерпілої Була б ти ще такою порядною як Біляк, то не була би "потерпілою" і з помилками не писала б.
Лютий Показати IP 15 Грудня 2011 15:37
Для Нік: Про Ляшука не промовчали.... Проводять перевірку за цим фактом. Хочуть "Аверс" нагнути. Цікаво як прореагують журналісти..., а їх не мало.
горохівчанка Показати IP 15 Грудня 2011 16:32
вже брали Горохівських...І що?!
Док Показати IP 15 Грудня 2011 19:13
Володимир Мойсеєць хороша людина,його підставили.
тирп до Док Показати IP 8 Березня 2012 10:26
вын свиня
Док Показати IP 15 Грудня 2011 19:45
Це називається боротьбою з корупцією: "зачистити" неугодного прокурора району.
Джек Показати IP 15 Грудня 2011 21:21
Возня для отвода глаз обывателей, меньше будут думать о катастрофической экономической ситуации в государстве.
Люди Показати IP 16 Грудня 2011 23:45
До потерпілої. Дивись, а то взавтра тобі дадуть документи, а виявиться взятка. Вам, що незрозуміло, людину просто треба убрать, а то мішає таким "ЧЕСНИМ" працювать
Люди Показати IP 16 Грудня 2011 23:50
Підставили хорошу людину, шкода, що в нас скоро залишаться єдині бандити, які забирають в пенсіонерів пенсії, інвалідів пільги. Коли вибирали владу, думали що буде краще, а вийшло пшик....
Тарас Показати IP 22 Грудня 2011 21:08
Якась с...а підставила просто аби забрати людину з посади а хто там п...в шо він хабарник і треба його брати , тоя вам скажу шо ви предури нерозумієте шо говорите
анонім Показати IP 18 Лютого 2012 14:02
Володимира Мойсейця остаточно посадили на 3 роки
Марина Показати IP 15 Квітня 2012 15:36
Чим закінчилась справа?
Леша Показати IP 13 Березня 2013 19:48
Закінчилась тим що його вже відпустили