За вихідні на Волині сталося 5 ДТП
![](/resize/450x300/r/files/news/2009/02-23/5188-1u.jpg)
На дорогах Волині за вихідні сталося 5 ДТП. Одна з них – зі смертельним наслідком. Про це 23 лютого повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт УМВС України у Волинській області, 21 лютого приблизно о 15.55, 37-річний житель села Заболоття, керуючи автомобілем «Ауді-100», по автодорозі в селі Куснище не впорався з керуванням і виїхав на стоянку біля магазину «Гуртівня», де скоїв наїзд на пішохода – 19-річну жительку села Куснище, продавця магазину . Внаслідок ДТП дівчина від отриманих тілесних ушкоджень померла в реанімаційному відділенні ЦРЛ.
У Луцьку 21 лютого, приблизно о 23.30, на вулиці Привокзальній 27-річна лучанка, керуючи автомобілем «Форд», не впоралася з керуванням не врахувавши дорожню обстановку та не вибрала безпечну швидкість руху та скоїла зіткнення з припаркованим автомобілем «Фольксваген т-4», що належить 34-річному лучанину, та придорожнім деревом. Внаслідок ДТП 28-річний пасажир автомобіля «Форд» отримав тілесні ушкодження.
Також 22 лютого, приблизно о 15.15, у місті Ковель на привокзальній площі 44-річний ковельчанин, керуючи автобусом «ПАЗ» (не пербуваючи на маршруті, без пасажирів), не впорався з керуванням та скоїв наїзд на 75-річну жительку міста, яка раптово вийшла на проїзну частину дороги. Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження.
Того ж дня, приблизно о 19.00, на вулиці в селі Боголюби невстановлена особа на невстановленому автомобілі скоїла наїзд на пішохода – 26-річного жителя села Боголюби. Внаслідок ДТП чоловік отримав тілесні ушкодження.
Окрім того, 22 лютого, приблизно о 19.00, на автодорозі Луцьк - Володимир-Волинський біля селища Торчин, 44-річний житель села Смолигів, керуючи автомобілем «Ваз 2102», не впорався з керуванням та скоїв наїзд на невідомого чоловіка віком 35-40 років, який внаслідок ДТП отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у реанімаційне відділення Торчинської ЦРЛ.
Довідково:
За повідомленням УДАІ УМВС у Волинській області, за минулий тиждень, у період із 16 по 22 лютого, на дорогах області зареєстровано 9 ДТП, у яких 1 людина загинула, 11 травмовано. Основні причини ДТП – перевищення швидкості (4 випадки). Окрім цього, зафіксовано 3 випадки наїзду на пішоходів і по одному порушенню правил обгону та проїзду перехресть.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт УМВС України у Волинській області, 21 лютого приблизно о 15.55, 37-річний житель села Заболоття, керуючи автомобілем «Ауді-100», по автодорозі в селі Куснище не впорався з керуванням і виїхав на стоянку біля магазину «Гуртівня», де скоїв наїзд на пішохода – 19-річну жительку села Куснище, продавця магазину . Внаслідок ДТП дівчина від отриманих тілесних ушкоджень померла в реанімаційному відділенні ЦРЛ.
У Луцьку 21 лютого, приблизно о 23.30, на вулиці Привокзальній 27-річна лучанка, керуючи автомобілем «Форд», не впоралася з керуванням не врахувавши дорожню обстановку та не вибрала безпечну швидкість руху та скоїла зіткнення з припаркованим автомобілем «Фольксваген т-4», що належить 34-річному лучанину, та придорожнім деревом. Внаслідок ДТП 28-річний пасажир автомобіля «Форд» отримав тілесні ушкодження.
Також 22 лютого, приблизно о 15.15, у місті Ковель на привокзальній площі 44-річний ковельчанин, керуючи автобусом «ПАЗ» (не пербуваючи на маршруті, без пасажирів), не впорався з керуванням та скоїв наїзд на 75-річну жительку міста, яка раптово вийшла на проїзну частину дороги. Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження.
Того ж дня, приблизно о 19.00, на вулиці в селі Боголюби невстановлена особа на невстановленому автомобілі скоїла наїзд на пішохода – 26-річного жителя села Боголюби. Внаслідок ДТП чоловік отримав тілесні ушкодження.
Окрім того, 22 лютого, приблизно о 19.00, на автодорозі Луцьк - Володимир-Волинський біля селища Торчин, 44-річний житель села Смолигів, керуючи автомобілем «Ваз 2102», не впорався з керуванням та скоїв наїзд на невідомого чоловіка віком 35-40 років, який внаслідок ДТП отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у реанімаційне відділення Торчинської ЦРЛ.
Довідково:
За повідомленням УДАІ УМВС у Волинській області, за минулий тиждень, у період із 16 по 22 лютого, на дорогах області зареєстровано 9 ДТП, у яких 1 людина загинула, 11 травмовано. Основні причини ДТП – перевищення швидкості (4 випадки). Окрім цього, зафіксовано 3 випадки наїзду на пішоходів і по одному порушенню правил обгону та проїзду перехресть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.