USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Затримали екс-начальника ДАІ Волині, який напідпитку потрощив 4 авто

16 Березня 2015 10:55
Представники молодіжної організації «Правого сектора» – «Права Молодь» затримали колишнього очільника Державтоінспекції Волині Володимира Миколайовича Гайового, який у Львові потрощив 4 автомобілі та намагався втекти.

Про це активісти повідомили на сторінці у мережі.

Так, у неділю, 15 березня 2015 року, близько 19:30 він (Гайовий – ред.), зі слів свідків, вчинив ДТП на вулиці Торф’яній у Шевченківському районі Львова (біля АЗС «Укрнафта»). Спочатку, на своїй Тойота «Кемрі» він врізався в Сітроен «Берлінго», а потім – в Чері «Кімо».

З місця автопригоди її винуватець намагався «накивати п’ятами». Та втечі завадили представники «Правої молоді» Юрій Кузьма та Роман Святошенко, які, за збігом обставин, були поблизу місця автопригоди. Перед тим, згідно з попередніми даними, Гайовий пошкодив ще два транспортні засоби на вулиці Петра Панча.

Горе-водія хлопці затримали та викликали патруль ДАІ. Правосекторівці Юрій та Роман є головними свідками у цій справі.

Вони кажуть: Володимир Гайовий поводив себе неадекватно, почав відхрещуватися, що не був за кермом, заледве вимовляв слова і від нього разило алкоголем.

Дорожні патрулі, які згодом прибули на місце аварії, у супроводі правосекторівців повезли затриманого у Львівський обласний державний наркологічний диспансер, що на Науковій, 49, аби там експертиза встановила вміст алкоголю у крові Гайового. Та, за дивним збігом обставин, у той час, коли екс-даівцю повинні були провести експертизу, апарат Драги, за допомогою якого здійснюють ці заміри, несподівано поламався. Принаймні на таку причину неможливості провести дослідження на вміст алкоголю у Володимира Гайового вказали працівники наркодиспансера.

Самих правосекторівців у приміщення диспансеру не впустили. У той час, особи, які не хотіли себе назвати, на вулиці перед медустнововю погрожували представникам «Правої молоді» розправою, якщо ті розголошуватимуть подробиці інциденту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Трикаш Показати IP 16 Березня 2015 11:13
ужас тепер знаемо хто є хто.
Штефан, Луцьк до Трикаш Показати IP 16 Березня 2015 14:58
нічого страшного не сталося
МРЕО Показати IP 16 Березня 2015 11:35
вовцюзі по заслузі....
до до МРЕО Показати IP 16 Березня 2015 11:52
Баран він, а не вовк..
чабан до до Показати IP 17 Березня 2015 19:57
коментар було видалено
чабан до до Показати IP 17 Березня 2015 20:02
А ти овца тупорила тільки і вмієш бекати та поливати хорошу людину брудом.
Вова до чабан Показати IP 18 Березня 2015 19:55
НОВИЙ АНЕКДОТ - ГАЙОВИЙ - ХОРОША ЛЮДИНА. ХА-ХА!!!
Волиняка Показати IP 16 Березня 2015 12:21
ЦЬОГО ПР*Д*РКА НА ВОЛИНЬ ПРИТЯГНУВ ЩЕ БІЛЬШИЙ ПРИДУРОК ЩУР.
Микола до Волиняка Показати IP 16 Березня 2015 12:34
Бо вони львівяки...
за правду до Волиняка Показати IP 17 Березня 2015 23:08
А якби ти волиняка отримав керівну посаду, то кого працювати з собою взяв, америкоса чи може москаля? Правильно, запропонував би своєму близькому, тобто волиняці. Це ж елементарно. Так що не тобі імбіцил вирішувати кому з ким працювати.
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 12:50
цікавитися екс-чиновниками не погано, але краще придивитися до тих,хто ще досі на своїх керівних посадах і тих кого зараз призначають керівниками, адже в більшості своїй це ті ж аморальні хапуги, які не бачать нічого поганого у службі мафії і продовжують це робити
Фісай Показати IP 16 Березня 2015 13:11
Скільки львівців щурака присунув за собою?
Опер до Фісай Показати IP 16 Березня 2015 13:14
Було ще пару д.білів
Львівянин Показати IP 16 Березня 2015 13:17
На вас волиняк тільки і треба керівників-львівян щоб добре ганяли волиняк-полішуків
лучанин до Львівянин Показати IP 16 Березня 2015 14:43
ти лемку, сиди і мовчи, в нас полішуків хоч дороги є, а у вас одні дурні мабуть осталися.
Слабенко Показати IP 16 Березня 2015 14:49
https://m.youtube.com/watch?v=0yuLazro82M Я таких поважаю
лучанин Показати IP 16 Березня 2015 15:55
а цьому пі....ру ще й генеральську пенсію дали.. і воно гнида жирує за наші податки...
правий сектор до лучанин Показати IP 17 Березня 2015 19:46
коментар було видалено
ххх до лучанин Показати IP 17 Березня 2015 22:50
Ти ди**л. Він цю пенсію заслужив, пройшовши всю вертикаль служби. А ти **ука, зарплату в конверті отримуєш і ніякої користі окрім піздіжа робити не можеш. Мені дивно, скільком людям він допоміг в житті, а пишуть тільки такі да*ни як ти. Шкода, але ви всі довели - добро ніхто не пам'ятає.
Патріот Показати IP 16 Березня 2015 19:07
Це про таких як цей клоун щурака говорив: Візьму автобуса і привезу десять хлопаків зі Львова щоб навчили волиняк працювати...
Житомирянин до Патріот Показати IP 16 Березня 2015 21:09
Я зрозумів би, якби там львівяни луганчан чмирили, але щоб західняк західняка... Фе
Патріот до Житомирянин Показати IP 17 Березня 2015 08:33
Нічого поганого не скажу за львівян, а от за тих що їздять по Україні на "заробітки" (типу фальшивого хенерала Щураки) то це п..ари і с.оти
правда Показати IP 17 Березня 2015 19:02
Все вірно, так завжди в житті. Скільки доброго зробив Гайовий ніхто навіть не згадає, а тільки зробив маленький проступок, так всі як коршуни поназлітались зі своїми коментаріями. Не судіть, да не судимі будете.
Кривда до правда Показати IP 18 Березня 2015 08:56
Ніхто не злорадствує з того що сталося з Гайовим, це біда. А згадали що він з команди щураки-значить тоже Г.
правда до Кривда Показати IP 18 Березня 2015 15:04
Порошенко, Юлька, Яценюк і багато-багато інших, різних чиновників, які зараз при посадах, працювали в уряді Януковича, значить були в його команді. З ваших міркувань випливає, Яник г...он значить і всі хто був при ньому г...они. Тоді задумайтесь де ми з вами живемо і хто нами керує.
інспектор Показати IP 18 Березня 2015 15:32
Таких дтп в Україні кожен день сотні і це є хоч сумна, але статистика. Про це пишуть, читають і забувають. А коли читають і бачать знайоме прізвище,тут уже кожен другий відразу одіває мантію судді, бере відро з лайном в руки і не добираючи епітетів починає поливати ним на право і наліво. І всі такі криштально чисті ангелики. Всі ми не без гріха і маємо захованого скелета у шафі. Ніхто не скаже, хвала що Бог відвів людину від більшого нещастя, що постраждало тільки залізо, що це може йому попередження про якийсь невірний поступок. Ні всі відразу, в тюрму його, на шибенницю і т.д і т.п. В світі і так багато лиха. Тож направте свої сили щоб робити світ кращим і не судіть інших. І може колись вам у скрутну хвилину прийдуть на допомогу незнайомі люди, незалежно від вашого статусу і посадт, а просто з людської доброти.
Анонім Показати IP 18 Березня 2015 22:52
Газовий це ******** ти запитай в любого працівника Даі на Волині і він це підтвердить і ви хочете сказати що він порядна людина???? Про порядного 10 чоловік може сказати погано а про цього хабарника всі скажуть що він ***
Волинянин Показати IP 19 Березня 2015 18:42
Всі львівяки, яких присунув Щурака-пі....си, такі самі як і щур, який опозорив звання генерала. ПНХ!!!