USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ЗМІ: у Грозному загинули 70 кадирівців

5 Грудня 2014 08:44
Під час боїв у столиці Чечні — Грозному — загинуло понад 70 поліцейських.

Зокрема, про це повідомляє "Кавказ-центр".

Представники влади чеченського президента Рамзана Кадирова стверджують, що їхні втрати склали 10 вбитих і 28 поранених. При цьому деякі російські ЗМІ пишуть, що число убитих поліцейських все ще уточнюється.

ЧИТАТИ ПРО НІЧНІ БОЇ В ЦЕНТРІ ЧЕЧЕНСЬКОЇ СТОЛИЦІ. ФОТО. ВІДЕО

"Витік інформації від кадировців свідчить про набагато більші втрати у них. Називається цифра 70-80 знищених", — пише видання.

Водночас, згідно з різними даними, у Грозному загинули близько 10 повстанців. Основні події розвивалися біля Будинку друку і міської школи N20.

Як повідомляє РІА "Новости", Слідчим комітетом Росії порушено кримінальну справу за фактом нападу на співробітників поліції в Грозному.

Місцева влада заявила, що на адміністративному кордоні Інгушетії і Чечні вжиті додаткові заходи безпеки.

Лідер Чечні Рамзан Кадиров назвав атаку несподіваною. "Сталося те, чого ми не очікували. Шайтан показав останню свою силу", - сказав він журналістам у Кремлі, де слухав послання Путіна федеральним зборам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 08:56
Пишіть відразу - 300
вдв до Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 10:36
нi, 300 ранених, 200 загиблих- а повстанцiв проплачених США загинуло 10
777 до Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 11:42
Кремлівська хунта розстріляла мирних ополченців!! Фошизди!! НАТО введи ввійська!! #SaveChechenPeopleFromRussianArmy
пу до 777 Показати IP 5 Грудня 2014 17:19
Рамзан сегодня продемонстрировал президенту-**Порошенко, как надо "за часы проводить АТО"
Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 09:22
"деякі російські ЗМІ пишуть",- хто вам разрешив читати пресу ворога, блеать..?
Йухан до Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 10:30
Хто тобі "разрешив" пхати сюди своє кацапське рило ?
Дончанини до Йухан Показати IP 5 Грудня 2014 11:26
У тебя шикарный ник, если читать его правильно, т.е. по китайски, так же как и любимое слово "киборг".
Дончанин до Дончанини Показати IP 5 Грудня 2014 11:33
Ты прав, у вас обоих шикарный ник и своеобразная манера разговара. Как говорят: Два дебила -это сила"
антифашист до Дончанин Показати IP 5 Грудня 2014 12:06
Очередная карательная операция кремлёвских фашистов против свободолюбивого народа Ичкерии!! Каратели будут повержены! Ополченцы - вперёд!!
123 до антифашист Показати IP 5 Грудня 2014 13:18
коментар було видалено
Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 11:30
Силовики блокировали здания, в центре Грозного был введен режим КТО. В результате операции боевики были уничтожены. Потери правоохранительных органов составили 10 человек, пострадали 28 человек. Причем в основном потери - это убитые гаишники, т.е. фактически гражданские ребята.
Аллах акбар Показати IP 5 Грудня 2014 11:36
Відморозки кадировці одержали своє, як зрадники свого народу.Боротьба не припиняється. Ічкерія незабаром буде вільною країною, бо імпералістичній Расєї всерівно буде кінець - закон розвитку історії!!!
вдв до Аллах акбар Показати IP 5 Грудня 2014 11:52
коментар було видалено
вдв до Аллах акбар Показати IP 5 Грудня 2014 11:52
коментар було видалено
777 Показати IP 5 Грудня 2014 11:39
Слава народним ополченцям Ічкерії! Кремлівську хунту геть!!