USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Луцький військовий госпіталь отримав нового керівника

26 Серпня 2016 08:16
У Луцькому військовому госпіталі - новий керівник. Його очолив Василь Криворучко.

Про це пише ВолиньPost.

Приватний нотаріус, а з початку АТО невтомний волонтер Наталія Ариванюк однією з перших завітала до нового очільника луцького госпіталю.

«Зараз знайомлю його з колегами-лікарями, для співпраці, щоб максимально правильно надати допомогу бійцям. До цього нам не вдавалося поєднати діагностику з іншими комунальними закладами. Зараз сподіваюся на розуміння», - прокоментувала пані Наталя.

Василь Криворучко працює медичним військовим офіцером з 1995 року. У 1995 закінчив Вінницький Національний медичний університет зі званням лейтенант медичної служби, а через три роки - Медичну українську академію. Найперше доля закинула його у Бердичів, де спочатку працював старшим ординатором операційно-перев’язувального відділення окремого медичного батальйону, а згодом - командиром медичної роти 62-ї механізованої бригади. Потім - у Новограді-Волинському начальником відділення військового шпиталю, заступником начальника госпіталю. У Вінниці спершу був начальником операційного відділення, а згодом – начальником відділення абдомінальної хірургії військово-медичного клінічного центру центрального регіону. З квітня 2014 року рятує життя і здоров’я бійців АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
5 Показати IP 26 Серпня 2016 11:00
Куда дівся багатолітній Хоменко
Валентина Показати IP 26 Серпня 2016 12:22
Тільки завдячуючи Хоменку військовий госпіталь залишився в Луцьку. Йому честь і хвала. Про нового керівника дуже стисло написано. Але якщо призначили, хай прцює на благо наших хлопців.
Луканин Показати IP 26 Серпня 2016 12:48
А яка причина звільнення Хоменка?
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 12:51
У нас нотаріуси відповідальні за призначення та інтеграцію медичних керівників? Оце таланти!!!
Макс Показати IP 26 Серпня 2016 13:47
Чим вам Хоменко вже заважав?! Задовбала ця політика. То донеєцкіє призначалися, тепер вінницькі.
До Наташі Показати IP 26 Серпня 2016 14:16
Наталочко! Він вже (чи ще) "полковник м/с", не сліпе кошеня, хай працює, проявляє себе....
Анонім Показати IP 26 Серпня 2016 14:47
хабарника-хоменка вже давно було пора посадити,а не співати йому дефірамби
до Макс Показати IP 26 Серпня 2016 15:12
такими темпами і столиця скоро в Вінницю переіде
грош Показати IP 26 Серпня 2016 21:18
Такий розклад Хоменку навіть в кашмарах не снився.Мабудь скоро і Кушпер в Ізраїль поїде
аяяй. Показати IP 26 Серпня 2016 21:36
А при чем тут нотариус,почему она вмешивается во внутренние дела госпиталя.?
Кушпер Показати IP 27 Серпня 2016 09:58
Вже вчу іврит
статут Показати IP 27 Серпня 2016 10:39
Причина звільнення в тому , що Хоменко пенсіонер Міністерства оборони уже 2 роки , але "виконував" обов язки начальника до призначення військовослужбовця...
Таня Показати IP 27 Серпня 2016 11:22
От халепа, доньці хоми доведеться, як усім на роботу ходити. Мабуть, скінчилась халява на дурняк гроші отримувати на посаді ЛІКАРЯ-психолога ( без вищої мед. освіти), та ще з усіма мислимими та немислимими надбавками. А внучку хто до школи водитиме? Та й дружині доведеться каву для нього вже дома готувати. А хома прилаштувався у госпіталі на вакантній посаді ГІНЕКОЛОГА. Куди ПРОКУРАТУРА ДИВИТЬСЯ??????
к Показати IP 27 Серпня 2016 22:02
лущше нету радости чем горе соседа
Кострубський Показати IP 28 Серпня 2016 10:38
Хоменко гінеколог це круто
Андрій Показати IP 21 Листопада 2016 12:36
можливо хтось має номер телефону хоменка?
Андрій Показати IP 21 Листопада 2016 12:49
Хоменка Олександра Миколайовича хірурга а не гінеколога