USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Військовий госпіталь у Луцьку потребує рентгену

21 Січня 2017 09:00
Рентгенапарат, який працює у військовому госпіталі виготовлений ще у 1988 році. У луцькому закладі він з 2007-го – переїхав з іншого закладу

Про це йшлося під час засідання комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, 20 січня.

До обласної ради з проханням виділити кошти на рентгернапарат звернувся командир військової частини А4554 (госпіталь) Василь Криворучко. Він пояснив, що рентгенівський апарат, який працює в закладі, щомісяця потребує ремонту. В бюджеті, передбаченому Міноборони на утримання апарату заплановано 11 тисяч гривень, а щомісяця госпіталь витрачає 90 тисяч, ремонтуючи його по два рази. На жаль, на 2017 рік Міноборони не запланувало коштів на рентгенобладнання для госпіталів.

Заслухавши прохання керівника госпіталю, депутати вирішили підтримати заклад і проголосували за внесення змін до програми підтримки військових частин, аби можна було придбати рентгенапарат для потреб військових. Діючий же рентгенапарат військових проситимуть передати для обласної психіатричної лікарні, у разі, якщо для госпіталю куплять новий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
муженко Показати IP 21 Січня 2017 09:15
В завтра куплю такий самий виробництво ГДР.
Активіст Показати IP 21 Січня 2017 09:17
Люди добрі давайте скинемся по пару копійок .
Анонім до Активіст Показати IP 21 Січня 2017 13:14
батальйон Верховна рада хай скинеться,їм мільйон, що мені гривня)))
Луцьк Показати IP 21 Січня 2017 09:20
Волонтери схожі до циганів вечно попрошайки.
сколько... Показати IP 21 Січня 2017 10:54
11тыс - месячная зарплата полковника в министерстве обороны! Генералов больше чем в Пентагоне!... сколько можно...
Андрій Показати IP 21 Січня 2017 10:59
Кошти на ренген апарат можна отриманти ЕЛЕМЕНТАРНО потрібно просто поставити кілька контролерів в наших "ДЕРЖАВНИХ" стоматологічних клініках лікарі яких за зарплату в 3000 грн. повідкривали приватні заклади, лікарі які направляють з ДЕРЖАВНОЇ клініки пацієнтів до себе в кабінети, лікарі які отримають від пацієнтів кошти ПОЗА КАСОЮ.... вкладення невеликі всього кілька камер та людей які будуть моніторити ескулапів дивись і за місяць питання РЕНГЕНУ ВІДПАДЕ.... а потім і інші проблеми повідпадають БО МЕДЕЦИНА ПЛАТНА ТІЛЬКИ КОШТИ ОТРИМУЄ НЕ ДЕРЖАВА!!!!
До сколько Показати IP 21 Січня 2017 11:42
Не 11 тисяч а 18 тисяч гр зарплата пол-ка в МОУ