USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

МОЗ оприлюднило список ліків, які не рекомендовані для лікування грипу та ГРВІ

27 Жовтня 2017 20:08
Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України представив список ліків, які не рекомендується до вживання при грипі або ГРВІ у дітей. Відповідний список представлений на сторінці МОЗ в соціальній мережі Facebook.

"Коли ми захворюємо на грип чи ГРВІ, нам можуть прописати довгий список ліків. Та чи всі вони дієві і варті того, щоб на них втрачати кошти? На жаль, часто – ні, при цьому це можуть бути «розкручені» і дороговартісні препарати, які, втім, не мають доведеної ефективності або не мають застосовуватись для лікування грипу і ГРВІ", - йдеться в повідомленні.

За інформацією МОЗ, щоб уникнути даремних витрат можна відмовитися від таких ліків:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Петро Показати IP 27 Жовтня 2017 20:40
то вже і нема чим лікуватись
Ти цей до Петро Показати IP 27 Жовтня 2017 22:04
Ага, а ще ми всі замерзли минулою зимою.
Просто мама Показати IP 27 Жовтня 2017 20:42
Список для мeнe, цe пeрeлік з назвами. А цe що?
User до Просто мама Показати IP 27 Жовтня 2017 22:11
Це загальна інформація для роздумів і висновків. Але якщо думати немає чим, то дивися далі рекламу по телевізору і бігом в аптеку, купувати Афлубін, Назоферон та інші пустишки.
Провізор Показати IP 27 Жовтня 2017 22:03
Ну звичайно коли на інфекцію через порушений грві імунітет сідає бактерія -- а це вже ускладнення то антибіотики непотрібні))) і неприймати противірусні препарати при вірусному захворюванні --- щось новеньке???
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2017 22:47
Дохтури сказали в морг, значить - туди і нема чого розтікатися мислію по дрєву!
Я Показати IP 28 Жовтня 2017 09:07
По-перше, ефективність противірусних не доказана. По-друге, тут пишуть про лікування ГРВІ і ГРИПУ, а не бактеріальну інфекцію, тому антибіотики тут точно ні до чого.
цукен Показати IP 28 Жовтня 2017 12:43
А чим лікуватись ?
Петро до цукен Показати IP 28 Жовтня 2017 20:55
Роблячи висновки з "медецинської рехформи" та її тарифів - тільки Моргом ( за розцінками Вінницькіх вундеркіндів)!
Ірина Показати IP 5 Лютого 2018 17:31
А де список які моз рекомендує????