USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Обласна лікарня отримає від уряду Японії допомогу на 6 мільйонів

11 Вересня 2015 14:51
На оснащення артроскопічного центру планують спрямувати близько шести мільйонів, - повідомляє «Волинська газета».

До кінця року в обласній клінічній лікарні має з’явитися артроскопічний центр, обладнання якого вартує коло шести мільйонів (ці кошти вдалося отримати завдяки перемозі у проекті, що його проводив уряд Японії), - повідомив головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор.

– Тож є сподівання, що бійці, які повернулися з АТО і вкрай потребують артроскопічної діагностики, зможуть значно швидше отримати позитивний результат у лікуванні колінних суглобів, - йдеться у повідомленні.

А ще, додав Іван Миколайович, спільно з поляками обласна лікарня має найближчим часом відкрити центр слуху і мови. Це теж 100 тисяч євро капіталовкладень та європейська допомога із новітнім оснащенням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Оксана Показати IP 11 Вересня 2015 15:21
оце так дерибан буде, вхід в лікарню тепер платний
пацієнт до Оксана Показати IP 12 Листопада 2015 20:23
а він вже давно платний! зайди в реєстратуру і почалося... благодійна місія "Надія" ... скрізь і всюди...
сусід Показати IP 11 Вересня 2015 15:27
Іван з тебе могорич.
Ігор Показати IP 11 Вересня 2015 15:59
Ото да хабарник і корупціонер Сидор старий хрич. буде мати що красти.Кому дають,Господи то ж ні копійки не дадуть нам дурному люду,там все платне буде втричі.Коли вже його погоните,скільки людині потрібно.Посадіть на коня,може дасть Бог скине і його і ще багато з ним таких,як він
Майдан Показати IP 11 Вересня 2015 16:16
То вже будуть шкіру з людей знімати, знали б поляки з японцями дулю дали б а не гроші.
Аня Показати IP 11 Вересня 2015 16:31
А мене цікавить, коли можна буде через центральний вхід заходити? Чи він для "білих людей"?
вільний Показати IP 11 Вересня 2015 18:53
Оце старий хабарник Сидор вміє ділитися - при будь-якій владі не тоне! Жодні люстрації йому не страшні. А обласна лікарня під його "мудрим" керівництвом перетворилася з солідної лікувальної установи на приватне підприємство з заробляння бабла. Ви вірите, що людина, яка більше двадцяти років успішно розпилює фінанси обласної лікарні, стала великим реформатором? Навіть його вік не дозволяє йому цього.
Мотя до вільний Показати IP 16 Вересня 2015 16:46
Г...о не тоне!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 20:44
Ото-то Сидор поживе. Ото-то покраде.
Вихователька Показати IP 16 Вересня 2015 16:48
Коли Сидор вже вдавиться?????????????????????