USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Бійці АТО знешкодили групу російського спецназу

12 Серпня 2014 22:00
На звільненій території сили АТО знешкодили групу російського спецназу, - інформує Українська Правда.

Про це під час брифінгу повідомив речник РНБО Андрій Лисенко.

Нагадаємо, сьогодні сили АТО звільнили Камишеваху, Первомайськ, Калинове та Вуглегірськ.

"На звільненій території також було знешкоджено групу спецназу Збройних сил РФ і близько 30 терористів", - заяивив речник.

"Водночас авіація і артилерія Збройних сил України нейтралізувала групи терористів, які висувалися для посилення оборони бойовиків у районі Шахтарська, Тореза і Сніжного. Між Горлівкою та Ясинуватою знищено автомобіль із трьома терористами, які перевозили велику кількість зброї та вибухівки", - повідомив Лисенко.

Крім того, з його слів, як результат успішно проведеної операції в районі Горлівки Збройні сили України закріпилися на позиціях, відрізавши бойовиків від основних сил самопроголошеної "Донецької народної республіки".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
14 Показати IP 12 Серпня 2014 22:32
Тварі москальські, подохните всі хто сунеться до нас. Слава Украіні!
ВОНО Показати IP 12 Серпня 2014 22:37
де відео чи фото? чи знищення то плід бурної уяви Лисенка? Пора вже зрозуміти що надмірна брехня шкідлива і несе лише шкоду
Анонім до ВОНО Показати IP 12 Серпня 2014 23:57
Докази: https://www.youtube.com/watch?v=J9kqKTQ6u8E
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 23:25
Лисенку больше не наливать!
Анонім до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 08:23
И не забивать!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 23:26
коментар було видалено
нормальна до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 23:41
Закрий харю - смердить! Хай здохне птн хйл і ти разом з ним! Будьте прокляті людьми і Богом до десятого покоління! ЧМО...
88 Показати IP 12 Серпня 2014 23:41
Мало цьому уроду поярков наваляв. Ще дихає гад. Унтерм.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 02:45
коментар було видалено
Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 02:51
коментар було видалено
Patrik до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 07:19
Кто о чем, а вшивый о бане... Так ты московский троль отрабатываешь свои жалкие гроши... Надоел иуда, пошёл вон отсюда или меня тему.