USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Їх зустрічали як героїв: луцькі прикордонники повернулися з АТО

12 Серпня 2014 11:41
Луцькі прикордонники, які охороняли державний кордон на Сході України, повернулися додому. Бійців зустрічали, як героїв. Про це інформує у мережі група Наш Луцьк.

"Бійці нашого прикордонного загону, після виконання бойового завдання з охорони державного кордону на сході України повернулись додому", - йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ЯЯ Показати IP 12 Серпня 2014 11:46
Слава Богу, що повернулись! Дай Боже всім звідти повернутись живими!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 11:47
коментар було видалено
Андрій76 до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 12:02
Они не свалили,а вернулись в отпуск.отдохнуть немного. А потом если надо будет вернуться обратно,мочить таких АНОНИСТОВ как ты...
Анонім до Андрій76 Показати IP 12 Серпня 2014 12:07
Ну с ними-то все ясно. А сам-то ты когда "мочить таких как я" приедешь, а, дешевочка? Или только на словах смелый?
Анонім до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 13:13
П...юк. мочить твій фюрер чеченів в сортирі. а ми вимітаємо нечість з рілної землі
ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 11:49
коментар було видалено
Млять Показати IP 12 Серпня 2014 11:59
"Сладкая парочка" антоніма з фігвамом уже тут, як тут, васю лише десь забули.
моня Показати IP 12 Серпня 2014 12:29
Не правильна назва статі..Зустрічали ГЕРОЇВ- ПРИКОРДОННИКІВ..думаю так вірніш
лучанин Показати IP 12 Серпня 2014 12:35
А чого автомайдан, самооборона не орган¡зувалаколону супроводу нашим героям, чому не пов¡домили про повернення ран¡ше? Миколп¡в сво¡х геро¡в д¡йсно зустр¡в, а в нас,? Сидять б¡ля 5 шк. см¡ються ¡ алкогол¡к¡в збирають, все дал¡ фоттаз¡я пропала! Шкода тих бовтун¡в!!!!
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 13:04
Дякувати богу,що повернулися живі та здрові...Скажіть будь ласка,може хтось знає щось про 51 бригаду,коли вони повернуться додому?Адже деякі чоловіки даже за 4 місяці не були ще дома ні разу...
Анонім до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 13:15
А ти тіпа за мужиками скучила Клава. Правильно ваші ватники після стєкломою імпотенти
Жінка до Анонім Показати IP 13 Серпня 2014 14:11
щоб ти імпотентом став, гніда
ФигВам до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2014 14:22
От 51-й бригады осталось 136 человек, их собираются доукомплектовывать и опять отправлять на фронт.
Ника Показати IP 12 Серпня 2014 13:10
В СУББОТУ ПРИШЛИ В ОТПУСК 9 ВОЛИНЯН .ОНИ НЕ СДАЛИСЬ В ПЛЕН ПОД СВЕРДЛОВСКОМ ,А ПРОРВАЛИСЬ В кРАСНОПАРТИЗАНСК К СВОИМ 25 ИЮЛЯ.И 4 АВГУСТА ОНИ ПРОРВАЛИСЬ ,НО НЕ СДАЛИСЬ А ЕЩЕ СМОГЛИ ВЫРВАТЬСЯ И ИЗ ДОВЖАНСКОГО КОТЛА.ЭТО НАШИ ТАНКИСТЫ ИЗ 51 БРИГАДЫ.КТО ЗНАЕТ ОБ ЭТОМ?.КТО ВСТРЕЧАЛ НАШИХ ГЕРОЕВ,КОТОРЫЕ НЕ СЛОМИЛИСЬ ,А ПОКАЗАЛИ СМЕЛОСТЬ И ГЕРОИЗМ.КТО ИХ ВСТРЕЧАЛ? НИКТО КРОМЕ НАС РОДНЫХ.О ЧЕМ МОЖНО ЕЩЕ ГОВОРИТЬ...
Лучанка до Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 13:36
Не за чоловіками,а за коханим чоловіком якого вже не бачила 4 місяці(а за чоловіків це в общому їх також дуже багато які не бачились із своїми рідними).А ти ,Клаво не була в такому ужасі не живеш від дзвінка до дзвінка то те дзявкай.Понаїжали всякі сюда.Вон на війну захищати свою землю,а не ховатися у бандеровців як ви кажети.Фу ГАНЬБА!!!.
Лучанка до ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 14:48
Що ви чешите які 136 чоловік.В мене там чоловік і я знаю іх там в кілька разів більше.Як не знаєте нема чого туфти писати....Звідки така інформація?
Млять до Лучанка до ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 14:51
не зважайте на ватотролів