USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Луганщині українські бійці знищили велику базу бойовиків

23 Серпня 2014 18:29
Сили АТО знищили майже 40 одиниць техніки та близько 500 терористів поблизу міста Ровеньки Луганської області.

Про це УНІАН повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України з посиланням на радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка. "Військова розвідка в районі населеного пункту Ровеньки виявила велику базу російських бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Завдяки влучному вогневому удару сил АТО знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" і до 500 російських найманців, більшість з яких, імовірно, члени екіпажів", - сказав Шкіряк.

Він також повідомив, що в Іловайську штурмовий батальйон Нацгвардії "Донбас" міцно утримує закріплені позиції та спільно з іншими підрозділами МВС та ЗСУ продовжує зачистку міста від проросійських терористів. "Наші бійці знищили значну кількість живої сили ворога, танки, БТРи. Силам АТО в Іловайськ надходить підкріплення особовим складом спецбатальйонів МВС і ЗСУ, а також важка техніка, що якісно підвищує ефективність проведення бойових дій зі знищення російських бойовиків", - зазначив Шкіряк.

Він додав, що інтенсивність обстрілів з боку терористичних банд значно знизилася. "Бандити групами намагаються відходити у напрямку Харцизька, але артилерія ЗСУ атакує їхні колони. Протистояння триває. У Хрящуватому, Новосвітлівці та Савур-Могилі продовжуються позиційні бої. Сили АТО утримують свої позиції та успішно протистоять контратакам російських терористичних військ", - сказав радник міністра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Фейк Показати IP 23 Серпня 2014 18:37
Ось воно! А я все очiкував, коли ВН це зробить))) державi вже не потрiбнi журналiсти! Не 40, a 400, не 500, а 5000! Тiльки фото не можемо передати, iнтерв'ю не можемо взяти, але ж вiрте нам, людоньки, вiрте: бандити все вiдходять i вiдходять, а ми все успiшно протистоятимемо далi i далi....
Дончанин до Фейк Показати IP 23 Серпня 2014 18:43
Правда по всем сообщениям под Новоазовском завязались бои. Видите ли там высадился десант. Направление - Мариуполь, резервы откуда ушли под Иловайск.
Анонім до Фейк Показати IP 23 Серпня 2014 18:53
Хочеш трупів - дивись фейсбук Семена Семенченка. Там для таких, як ти - диванних любителів фактів (трупів) він спеціально розмістив фото.
Фейк до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 18:56
То вiн вже з госпiталя вiд Бенi збiжав аж у Ровеньки?
олег Показати IP 23 Серпня 2014 18:47
не здивуюсь коли прочитаю тут- знищено 10 00000000000 бойовик1в!
ВОВК Показати IP 23 Серпня 2014 18:57
Це передрук з УП а вірити цьому виданню себе не поважати!
123 Показати IP 23 Серпня 2014 20:30
коментар було видалено
222 Показати IP 23 Серпня 2014 21:38
Так что получается, что из всех пэрэмог мы имеем только разрушение памятника Ленину в Северодонецке стадом обезьян во главе с дегенератом ляшком... М-да. Свято наближаеться, свято наближаеться.....
Докази Показати IP 23 Серпня 2014 22:36
коментар було видалено
мурчанин Показати IP 23 Серпня 2014 23:06
ой як тролі заклацали клавами)) та то нічого не дасть, траншеї вас чекають)
тиць... Показати IP 24 Серпня 2014 00:40
Не велику, а ДУЖЕ ВЕЛИКУ!!! пишiть правильно!
Дончанин до тиць... Показати IP 24 Серпня 2014 06:31
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 07:02
А чому ти не риєш окопи?
хрущ до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 07:08
А слова то які "наші рєб"ята". скажи прямо лугандоновські ватні дегенерати
Мама Показати IP 24 Серпня 2014 10:47
Кричите громче мамы: - Не стрелять! В молитве Богу деток приносите, ведь мы всегда готовы их обнять, храни Господь семьи счастливую обитель! Пусть прекратится глупая война, пусть мир опять наступит в Украине, пусть у людей в сердцах цветёт весна, пошли нам мир Господь, Любовью сильный!
гiсть до Мама Показати IP 24 Серпня 2014 11:13
Ви правду написали.,,Всi бiди на землi вiд нелюбовi...,,