USD 24.6 24.85
  • USD 24.6 24.85
  • EUR 27.4 27.6
  • PLN 6.35 6.46

На Луганщині українські бійці знищили велику базу бойовиків

Сили АТО знищили майже 40 одиниць техніки та близько 500 терористів поблизу міста Ровеньки Луганської області.

Про це УНІАН повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю МВС України з посиланням на радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка. "Військова розвідка в районі населеного пункту Ровеньки виявила велику базу російських бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Завдяки влучному вогневому удару сил АТО знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" і до 500 російських найманців, більшість з яких, імовірно, члени екіпажів", - сказав Шкіряк.

Він також повідомив, що в Іловайську штурмовий батальйон Нацгвардії "Донбас" міцно утримує закріплені позиції та спільно з іншими підрозділами МВС та ЗСУ продовжує зачистку міста від проросійських терористів. "Наші бійці знищили значну кількість живої сили ворога, танки, БТРи. Силам АТО в Іловайськ надходить підкріплення особовим складом спецбатальйонів МВС і ЗСУ, а також важка техніка, що якісно підвищує ефективність проведення бойових дій зі знищення російських бойовиків", - зазначив Шкіряк.

Він додав, що інтенсивність обстрілів з боку терористичних банд значно знизилася. "Бандити групами намагаються відходити у напрямку Харцизька, але артилерія ЗСУ атакує їхні колони. Протистояння триває. У Хрящуватому, Новосвітлівці та Савур-Могилі продовжуються позиційні бої. Сили АТО утримують свої позиції та успішно протистоять контратакам російських терористичних військ", - сказав радник міністра.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 19
Фейк Показати IP 23 Серпня 2014 18:37
Ось воно! А я все очiкував, коли ВН це зробить))) державi вже не потрiбнi журналiсти! Не 40, a 400, не 500, а 5000! Тiльки фото не можемо передати, iнтерв'ю не можемо взяти, але ж вiрте нам, людоньки, вiрте: бандити все вiдходять i вiдходять, а ми все успiшно протистоятимемо далi i далi....
Дончанин до Фейк Показати IP 23 Серпня 2014 18:43
Правда по всем сообщениям под Новоазовском завязались бои. Видите ли там высадился десант. Направление - Мариуполь, резервы откуда ушли под Иловайск.
Анонім до Фейк Показати IP 23 Серпня 2014 18:53
Хочеш трупів - дивись фейсбук Семена Семенченка. Там для таких, як ти - диванних любителів фактів (трупів) він спеціально розмістив фото.
Фейк до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 18:56
То вiн вже з госпiталя вiд Бенi збiжав аж у Ровеньки?
олег Показати IP 23 Серпня 2014 18:47
не здивуюсь коли прочитаю тут- знищено 10 00000000000 бойовик1в!
ВОВК Показати IP 23 Серпня 2014 18:57
Це передрук з УП а вірити цьому виданню себе не поважати!
123 Показати IP 23 Серпня 2014 20:30
коментар було видалено
222 Показати IP 23 Серпня 2014 21:38
Так что получается, что из всех пэрэмог мы имеем только разрушение памятника Ленину в Северодонецке стадом обезьян во главе с дегенератом ляшком... М-да. Свято наближаеться, свято наближаеться.....
Докази Показати IP 23 Серпня 2014 22:36
коментар було видалено
мурчанин Показати IP 23 Серпня 2014 23:06
ой як тролі заклацали клавами)) та то нічого не дасть, траншеї вас чекають)
тиць... Показати IP 24 Серпня 2014 00:40
Не велику, а ДУЖЕ ВЕЛИКУ!!! пишiть правильно!
Дончанин до тиць... Показати IP 24 Серпня 2014 06:31
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 07:02
А чому ти не риєш окопи?
хрущ до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 07:08
А слова то які "наші рєб"ята". скажи прямо лугандоновські ватні дегенерати
Мама Показати IP 24 Серпня 2014 10:47
Кричите громче мамы: - Не стрелять! В молитве Богу деток приносите, ведь мы всегда готовы их обнять, храни Господь семьи счастливую обитель! Пусть прекратится глупая война, пусть мир опять наступит в Украине, пусть у людей в сердцах цветёт весна, пошли нам мир Господь, Любовью сильный!
гiсть до Мама Показати IP 24 Серпня 2014 11:13
Ви правду написали.,,Всi бiди на землi вiд нелюбовi...,,