USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Боєць з Волині під Дебальцевим потрапив у полон, - ЗМІ

12 Лютого 2015 22:40
Терористи так званої ДНР повідомили про захоплення в полон двох військовослужбовців ЗСУ 9 лютого під Дебальцевим. Один із них – волинянин.

Повідомлення та посилання на відео надійшло Інформаційному агентству Волинські Новини в рубрику «Повідом новину».

«Можливо інформація буде корисною. Тут на відео є наш хлопець з Волині, котрий потратив у полон», - повідомив читач.

Зокрема, на відео, яке бойовики розмістили на сепаратистському сайті «Новости Донецкой республики», видно документи, які бойовики відібрали в полоненого.

На військовому квитку видно запис: Демчук Василь, 1972 р.н., село Матейки Маневицького району Волинської області.

Відео 18+





Раніше повідомлялося, що неподалік від Дебальцевого Донецької області, біля кургану Гостра могила, внаслідок обстрілу загинули 19 українських військових, багато поранених.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Віталій Показати IP 13 Лютого 2015 00:01
Я його знаю (Демчук Василь), яка імовірність того що він живий і в полоні?
Анонім до Віталій Показати IP 13 Лютого 2015 00:26
Ймовірність досить висока, зазвичай тих кого показують на відео потім обмінюють. Так було з кіборгом батько якого записам відеозвернення до Захарченка, або з Холонівцем з Горохівського району. Його показали по відео ДНР, а потім віддали священникам.
007 до Анонім Показати IP 13 Лютого 2015 10:10
А це Колька з Холонева ? Можна відео ссилку?
не до 007 Показати IP 13 Лютого 2015 12:13
ні, Валерій http://www.volynnews.com/news/vidsichagresoruukrayinayedina/bez-obminu-vyzvolennia-z-polonu-volynskoho-biytsia-podrobytsi/
Оса Показати IP 13 Лютого 2015 08:29
І з ціми тварями- терористами-сепаратистами ми повині жити в одній караїні??? Як ???
до оси Показати IP 13 Лютого 2015 08:55
мало того, відбудуємо за свої гроші зруйнований ними Донбас, дамо всі соцвиплати, вибори проведемо (цікаво хто буде на них голосувати, більша половина виїхала), і буде гайка.
Анонім до до оси Показати IP 13 Лютого 2015 09:05
Не підганяй коней і за всіх не розписуйся, а маєш бажання, - то йди відбудовуй хоч і зараз, за свої кошти.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2015 08:59
В яких умовах треба жити з самого дитинства, щоб вирости нелюдом? Матюки, ненависть в словах, катування, мародерство... Орда, справжня орда...
орда до Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 14:56
коментар було видалено
нім Показати IP 13 Лютого 2015 09:25
Нелюди, які ненавидять країну в якій живуть, можуть лише гнути матюки та "шарити" по-карманам. Янучара добре навчив своїх ординців! Недаремно казав "Почую кожного", а потім "Пощупаю кожного". Скільки часу це все буде продовжуватись?
Титушко до нім Показати IP 13 Лютого 2015 14:45
коментар було видалено
орда Показати IP 14 Лютого 2015 15:04
коментар було видалено
ВАЛя Показати IP 15 Лютого 2015 15:07
ДЕмчук Василь це мій родич, якщо є якісь новини звоніть за номером 380964462583, і родичі того що з Черкаської обл. Зверніться за цим номером!
Наталія Показати IP 22 Квітня 2015 20:57
Нажаль Василя уже немає в живих((09.04.2015 року був похорон((дуже шкода його