USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нові призначення голів РДА «штовхнули активістів на радикальні дії»

18 Серпня 2014 17:11
Громадські активісти невдоволені новими призначеннями голів РДА. Зокрема, величезне обурення з їхнього боку викликало призначення на посаду голови Рожищенської держадміністрації Анатолія Матвійчука.

Про це стало відомо під час особистого прийому громадян у голови ОДА Володимира Гунчика сьогодні, 18 серпня.

Так, представники ініціативних громадських організацій зайшли до кабінету очільника області й запитали у нього про причини, через які звільнили попереднього голову Вадима Дулюка.

На це губернатор зауважив, що Анатолія Матвійчука на вищевказану посаду поки офіційно не призначили, адже усі кадрові ротації розглядають у Адміністрації Президента, відповідно, й остаточне рішення приймають там.

Однак, активістів абсолютно не влаштовує повернення до влади тих, хто «мав крісло» при горезвісному президентові Януковичу. Саме це й стало причиною різких вчинків з боку самооборонівців.

Так чи інакше, питання залишилось відкритим. Водночас, активісти наголосили, що сьогоднішній візит був лише попередженням.

Зі свого боку Володимир Гунчик пообіцяв найближчим часом відвідати усі районні центри й оцінити стан речей на місцях.

Утім, обурені активісти порадили губернатору «не забувати, за що поклали голови хлопці із Небесної Сотні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
рожищанин Показати IP 18 Серпня 2014 17:26
Олександр Дулюк-керівник Самооборони прийшов брата захищати
123 до рожищанин Показати IP 18 Серпня 2014 22:22
З Долюка - керівник району, як з бика в колгоспі саме більші надої. Хай іде дальше машини ганяти з братиком.
жителі рожищенського Показати IP 18 Серпня 2014 17:28
Гнати обох дулюків на схід в ато там хай покажуть зі зброєю в руках як люблять Україну бездарі і хапуги сидіти в місті і прикриватися героями небесної сотні гріх вам.
Еколог до жителі рожищенського Показати IP 18 Серпня 2014 18:21
Як до влади лізти, то всі патріоти, а на Схід нікому їхати.
Солдат до жителі рожищенського Показати IP 18 Серпня 2014 18:22
А чому Дулюки не воюють, вони ж патріоти!!!
баба параска до Солдат Показати IP 19 Серпня 2014 07:17
А чому ти, "салдатік" сидиш на клаві? Не стидно інших на схід посилати?
Солдат до баба параска Показати IP 19 Серпня 2014 08:35
Я не їжджу по Рожищах з прапором на машині і не кричу про патріотизм на мітингах, голів РДА не звільняю. А прийде повістка піду без проблем, хоч і маю певні проблеми зі здоровям і можу легко відкосити.
краяни Показати IP 18 Серпня 2014 17:48
Завтра приїдуть сотні небайдужих за наш район людей до губернатора аби цього так званого керівника дулю чим поскоріше вигнали бо буде скоро буде нам всі дуля під ніс, а не братик зібрав своїх друзів і відстоює власні інтереси. ГАНЬБА!
Солдат до краяни Показати IP 18 Серпня 2014 18:18
За Дулюка ніхто до губернатора не прийде, окрім групки зацікавлених сраколизників!!!
краянин до Солдат Показати IP 18 Серпня 2014 18:32
А сьогодні не групка зацікавлених осіб поїхала брат,сусідка...
Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 17:51
Ті активісти розжиріли за рахунок майдана, а тепер їм посади подавай! Гнати в шию гузів, данильчуків і їх кодла!
анонім Показати IP 18 Серпня 2014 18:03
Схаменіться люди який з дулюка керівник хай краще далі йде корівники розбирати , а нам потрібен достойний керівник а не насмішка по розуму і подобі.
Кабан до анонім Показати IP 18 Серпня 2014 18:19
Цілком підтрмую!!!
Василь Показати IP 18 Серпня 2014 18:27
Анатолій Матвійчук порядний та освічений чоловік
Кабан до Василь Показати IP 18 Серпня 2014 18:45
Ти Анатолій Матвійчук???
До людей Показати IP 18 Серпня 2014 18:30
Ця гузятина вже достала всіх хоче Гунчик відповідати за того кого поставив то нехай так і буде він керівник області йому видніше
Гунчика Показати IP 18 Серпня 2014 19:25
Кревського з волошенюком гунчику в заступники
Рожище Показати IP 18 Серпня 2014 20:19
Не потрібно захищаючи Дулюка говорити що Матвійчук був при владі Януковича. Це абсолютна неправда !!!!!! Анатолій Васильович вже багато років працює у районній раді . Чесний, порядний, розумний!!! І до партії регіонів не має ніякого відношення .
тоже з Рожищ до Рожище Показати IP 18 Серпня 2014 20:28
Да-да, знаємо його діяльність (особливо вибори 2004:-))). Хай ще Тарасіка Войтовича в заступники і буде всьо ок. Питається - на х..ра майдан зимою був? щоб зараз мати економічну кризу, війну, десятки загиблих кожен день і ті самі морди пристосуванські при владі?
Еколог до Рожище Показати IP 19 Серпня 2014 08:37
Плюс до того ще й алкоголік!!!
Небайдужі Показати IP 18 Серпня 2014 20:32
Матвійчука підтримуємо на 100%. Всі дуже раді- чесний, принциповий, господар, розумний , справедливий !!!! УРА!! А якщо прийшли підтримати Дулюка , то не потрібно говорити неправду. І це буде чесно чесно!!
Друг Показати IP 18 Серпня 2014 20:35
Радуйтеся, що Тарасик Войтович не виплив. Бо всім говорить , що буде головою РДА. Де п'є
Еколог до Друг Показати IP 19 Серпня 2014 08:38
Тарасик також алкоголік!!!
345 до Друг Показати IP 31 Серпня 2014 22:34
доп!ється, потім договориться тарасик войтович і його сімейка!!!!!!
Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 20:44
До Дулюка немає ніяких претензій. Але і Матвійчук є хороша кандидатура. Не був при владі регіонів. УРА!! Скажіть чесно що захищаєте партію Батьківщина.
Рожищенці Показати IP 18 Серпня 2014 20:49
Яке відношення до Матвійчука «мав крісло» при горезвісному президентові Януковичу, якщо працював у районній раді де головою є член партії Батьківщина.
Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 21:22
Цікаво, які аргументи вони наводили проти Матвійчука? Може крав? Може владою зловживав? Та ні нормальний, грамотний і освітчений чоловік, А ці "юленята" бісяться, що Юля пролетіла на президентських виборах і владу в них забирають. В. Дулюк май честь і совість, а то зубами за крісло тримаєшся щей "гінців" до губернатора заслав...
петрович до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 22:20
складається таке враження, що дулюк тільки і вміє соплі і нюні розпускати, ще бля соску попроси
123 до петрович Показати IP 18 Серпня 2014 22:23
Скажу відверто - Не соромно, але і немає чим похвалитися ! Цікаво лише почути відповідь на питання : "Чому?"
дружище Показати IP 18 Серпня 2014 21:59
а де Вадим Зінгель ? вже закінчився патріотизм ? за спинами ховається ? стидно за свою протекцію Дулюка ?
старий кадр Показати IP 18 Серпня 2014 22:43
А Матвійчук молодець, тримає руку на пульсі. підсадив 2 пацана на коменти і результат на ліцо! тіко ліцо то всім знакоме - він навіть в сесійному залі з регіоналами на одних лавках сидять. про що ще можна тут говорити??? а Гунчик - це совецкій кадр щетой. огого ще відчуємо його керування, згадаєте моє слово. повірте, Клімчук-іто людяніший був. на рахунок Войтовичів - то В.І. вже пробив собі посаду ректора в Волинському іституті післядипломної педагогічної освіти. Вітер не міг йому цього організувати, поки П.Г.О. був паханом. а тепер - зелена дорога. вітаємо нового ректора. а місце там, повірте, ще те )) а за правління Дулюка Рожищенський район хоть на рівень по показниках почав виходити. показник конечно не показник.. але статистика річ вперта, це точно. і наостанок. найбільше шкода сім"ї хлопців, що загинули на Майдані 21-24.02. от прийдуть вони до Гунчика на прийом - а їм скажуть завтра, післязавтра, на понеділок, на наступний тиждень, а вашим питанням займається департамент по роботі з департаментами, напишіть заяву і чекайте, потім напишіть заяву на заяву і т.д. в грудні 13 всі думали, що поборемо тирана - і заживемо.. коли побороли, думали ух, нарешті... а зараз серпень 14.. і напевно це тільки початок..
Жалобівець Показати IP 18 Серпня 2014 22:48
А чого не нова людина? Наприклад Пелиш Вадим?
123 до Жалобівець Показати IP 18 Серпня 2014 22:56
))) Пелеш - не нова людина, він риг. ще б Мороза з Віталькою Войтовичом згадав ггг
Юрій Показати IP 18 Серпня 2014 23:13
Соромно повинно бути поки що діючому голові РДА Вадиму Валентиновичу Дулюку такі прийоми застосовувати - де чоловіча гідність??? Він знав куди і на що йде - не треба ці соплі жувати, не гоже так робити чоловікові, який себе поважає, тим паче, що ти керівник районного масштабу. Все, забудь, це вже історія і треба далі жити і жити по совісті, закону та честі. Чим ти запяматався громаді? Тим, що виплив нізвідки? Тим, що твоє оточення - це люди, про розумові здібності і порядність яких не приходиться говорити? (Свіжі в памяті події за участю вірного соратника Бурого в Мальованці, побиття ним же заступника начальника управління АПР Володі Лящука, пяні виходки в структурних підрозділах, його недолугі листи окремим сільським головам, де він невідомо що хоче, а головне - для чого це йому? Він хоч у чомусь має тяму???) Короля робить його свита - яка свита у тебе, шановний ти наш голово??? Далі, чим ти запятався? Тим, що у перший же день роботи нахлявся і розбив службове авто? Тим, що усіх хотів позвільняти? Тим, що аферисту Хомичу хотів вибити звання "Заслужений працівник сільського господарства"? Все, твій поїзд приїхав - і де ти зараз будеш? - На смітнику історії!!! Ти ж навіть у депутати до міськради не зміг пройти по мажоритарці!!! Завідомо наперед було відоме твоє чиновницьке майбутнє в районі. Більше того, відхрещуйся від тієї так званої громадсько-патріотичної діяльності - це ж очевидно, що скоро самооборону, правий сектор, усіляки автомайдани оголосять поза законом!!! А щодо Анатолія Матвійчука - знаю його особисто дуже добре і дуже давно! Наш район заслуговує саме на такого керівника! Це порядна, мудра, досвідчена, виважена і з досвідом людина і саме йому бути головою Рожищенської районної державної адміністрації. І те, що він давно при посадах - це ще раз підкреслює правильний вибір його кандидатури і якщо ти, Вадиме Валентиновичу, скажеш, що він працював на Яника - це велика неправда, людина просто і без усілякого там пафосу виконувала свої функціональні посадові обовязки. Анатолій Васильович ніколи не був підлабузником, прихвостнем, пристосуванцем, завжди мав свою думку, її аргументовано відстоював, це достойна людина, щира і чесна. А ти, Вадиме Валентиновичу, чесний і порядний? Звідки у тебе стільки майна, якщо ти останніх чотири роки ніде не працював? Ти перший не пройдеш люстрацію, бо ТИ ДУРИВ ДЕРЖАВУ, ти і такі як твій брат, Бурий , Кучіркі, які удосужились в обласну адміністрацію поїхати в шортах - де ця людина росла і хто її виховував? І вас там багато таких, НЕ ЧЕСНИХ, НЕ ПОРЯДНИХ, ПРОЙДИСВІТІВ! Все, відступись і не заважай іншим. Піди з честю, зроби це так, як зробив Масалов - віддав вам, так званим революціонерам честь і пішов з гордо піднятою головою. І не скигли, що Матвійчук - стара гвардія. Це все відносно. кузава у тебе ж працює керівником апарату? Працює. Він і у Горбача начальником працював, і в Масалова працював, і в тебе працює. А він - член Партії регіонів, кандидат в депутати до районної ради від Партії регіонів - то що скажеш? Правильно, працювати повинні професіонали, люди порядні, тямущі і впевнені у собі, а ти - не впевнений у собі - ховаєшся за кодло блатних і морально убогих. Піди з честю, Вадиме, піди!..
Неа до Юрій Показати IP 19 Серпня 2014 00:26
А***ТЬ Хомичу звання "Заслужений працівник сільського господарства" єто п**дєц. Тоді Поліщуку (мєру) народного артиста.
1221 до Неа Показати IP 19 Серпня 2014 00:59
А бурому почесне звання "непритомний району"
123 до Юрій Показати IP 19 Серпня 2014 00:27
Андріє, час спати... )))
Неа до 123 Показати IP 19 Серпня 2014 00:53
Якого Андоійка спати кладемо? А музика без'язика грає на сопілці?
123 до Неа Показати IP 19 Серпня 2014 11:16
не того що на сопілці грає, а того, що пече як переїсиш ))
іван Показати IP 19 Серпня 2014 01:00
Дулюків обох на люстрацію лже пвтріотів у 2013 році вадим дулюк очолював в районі партію регіоналки наталії королевської а зараз патріот де ти був при тій владі чому не відстоював інтереси патріотів бо зацікавленості не було іди геть і не позорся.
19 Показати IP 19 Серпня 2014 10:09
Небесна сотня загинула, щоб прибрати стіну беззаконня, безбожності , лицемірства, але новопризначені чиновники лише порозвішували тільки їхні портрети на стінах, якими прикривають свою бездіяльність в цьому напрямку , а самі свої повноваження використовують для процвітання власного бізнесу (майже кожен є бізнесменом), і вцьому їм допомагають їхні підлеглі, які виживають при любій владі бо в них робота одна - прислуговувати начальству, а не виконувати свої обов,язки. Тому треба виганяти всіх совдепів на всіх рівнях , а призначати молодих, енергійних тих , хто не боятимуться приймати рішення для вирішення тих чи інших проблем простих людей в межах своїх повноважень та відповідно чинному законодавству України. Це в прямому розумінні стосується ЛРА, де новопризначений Цейко до обіду п,є кофе з своїми партнерами по бізнесу (незважаючи на те,що в приймальні сидять і чекають до нього на прийом люди) , півгодини вислуховує брехню своїх лицемірних підлеглих про їх бездіяльність,а далі займається напевно своїм бізнесом, бо його роботи саме безпосередньо в районі не видно.
Волинянин Показати IP 21 Серпня 2014 18:54
Гей ви,ррррреволюціонери,що так нахабно спекулюєте "небесною сотнею".А як вам Порошенко,що "мав крісло" при горезвісній владі? Чи ви вибірково прикриваєтесь "святим " для України символом?Теж мені люстратори-самозванці хренові.
Рожищенці Показати IP 23 Серпня 2014 15:07
Цілком підтримуємо кандидатуру Анатолія Васильовича .Гунчик зробиів дуже правильний вибір.І не потрібно на людину наводити наклеп.
3454 Показати IP 31 Серпня 2014 22:51
шановні!нам потрібно нові обличчя ,а не цей мусор що лишився після Революції гідності!Самооборона Рожищ !!всралася" ,а починали ну дууууууууже патріотично!що сталося не відомо,але їм не вдалося жодного керівника толком поміняти на достойного,,порядку як не було так і немає в освіті,медицині,міліції,адміністрації,,,от де потрібна негайно люстрація бо буде нам простим людям непереливки!
12345 Показати IP 2 Жовтня 2014 12:43
Про яку люстрацію говорите якщо Матвійчука пхаєте, при всіх владах крісла просиджував, окрім як поговорити і поумнічати що може???? Долюк теж не дуже імпонує.... Для чого шило на мило міняєте!!??? Думаєте заживете??? Ну-ну заведе вас ваш Матвійчук...