USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині змінять керівників РДА. Імена

18 Серпня 2014 12:35
18 серпня під час апаратної наради керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Дубняк озвучив перелік імен кандидатів на посади керівників органів виконавчої влади у всіх районах області, - інформує «Волинська газета».

Так, головою Володимир-Волинської райдержадміністрації голова облдержадміністрації Володимир Гунчик пропонує призначити Сергія Юзефовича,

Горохівської – Сергія Зайця,

Іваничівської – Євгенія Недищука,

Камінь-Каширської – Валерія Хитрика,

Ківерцівської – Валерія Ткачука,

Ковельської – Віктора Козака,

Локачинської – Оксану Турелик,

Луцької – Юрія Кревського,

Любешівської – Олега Куха,

Любомльської – Андрія Півнюка,

Маневицької – Андрія Линдюка,

Ратнівської – Андрія Харламповича,

Рожищенської – Анатолія Матвійчука,

Старовижівської – Андрія Савчука,

Турійської – Леоніда Марчанчина,

Шацької – Леоніда Кислюка.

Залишитися на посадах можуть лише двоє голів райдержадміністрацій: Любешівської – Олег Кух, Турійської – Леонід Марчанчин.

Ймовірно, повернуться у стрій і деякі колишні голови. Скажімо – Леонід Кислюк. Є серед названих і два депутата облради: Віктор Козак здобув мандат під час недавніх довиборів і є позафракційним запевнив, що готовий долучитися до команди президента, а Євгеній Недищук пройшов у раду в лавах батьківщинівців, однак згодом вийшов з фракції. Водночас Володимир Гунчик попросив нині діючих голів райдержадміністрацій, які у цей час слухали інформацію про перелік наступників у селекторному режимі, продовжувати виконувати свої обов’язки.

А ще – представників «дитячих садків району» чи інших організацій не адресувати йому листів з масою підписів на захист тих чи інших осіб. Мовляв, у нього на столі – уже папка таких звернень. Відомо, що з проханням залишити голову в кріслі у деяких випадках зверталися до голови навіть районні обранці, як це було у Луцькому районі.

Однак аргументи депутатів, вочевидь, були непереконливі, бо замість Юрія Цейка Володимир Гунчик пропонує на погодження кандидатуру Торчинського селищного голови Юрія Кревського, молодого та амбітного керівника зі досвідом роботи в органах самоврядування.Володимир Петрович наголосив, що не вважає, що кадрові питання треба вирішувати «на майданах». Натомість зауважив: якщо є у громадськості серйозні претензії до тих чи інших названих кандидатів, то він готовий змінити пропозиції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 86
007 Показати IP 18 Серпня 2014 12:38
Якщо Віктор Козак очолить Ковельську РДА - це рішення влучне. Це справжній господар в районі. На сьогодні це керівник ТОВ "Ідея".
він до 007 Показати IP 18 Серпня 2014 13:42
Належить до команди славних братів смітюхів.файний вибір кандидата.
вони до він Показати IP 18 Серпня 2014 14:38
А як ви думали. Повертається стара команда
я до він Показати IP 22 Січня 2015 15:36
Ще всі були такі, як Смітюх
Ратно Показати IP 18 Серпня 2014 12:44
Боже, пане Шунчику не призначайте А.Харламповича, ми знаем що він очолював районий штаб Порошенка, але Ви не наєте про його хоби заглядати в чарку в арах, необізнаності в економіці району...керуватиме його Батько, а не він.....Ми проти таких наступників...Іншого, лишено не з родини Харламповичів
Анонім до Ратно Показати IP 20 Серпня 2014 16:06
При старшому Харламповичу район був кращим в області, навідміну від наступників. Молодший скрізь добре працював.
Василь Показати IP 18 Серпня 2014 12:47
Клімчук і далі керує областю, регіонали знов на коні-ганьба
1112 до Василь Показати IP 18 Серпня 2014 21:27
Клімчук прекрасний менеджер та мудрий керівник, тільки от такі керівники районів як жанни, вовки і інші подібні псували його імідж.
Лучанин Показати IP 18 Серпня 2014 13:10
Вітаю з поверненям! Гунчик реально вилитить із губернаторства і з директора заводу.
Всезнайко до Лучанин Показати IP 18 Серпня 2014 17:56
Треба писати "вилетить"... Ти д*біл.
Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 13:17
А він, що вмудряється сидіти у двох кріслах І там дере тисяч 100 і туту 50 можна жити. Це вже повний абсурд.Що змінилося панове. Ні смерть ніщо їх не лякає. Бо вон себе туди не поженуть і своїх діток також.А бидлота і бідноста хай гине.А що жаль чи що?
Петро Показати IP 18 Серпня 2014 13:34
на двох посадах, а як таке можливо він жеж держ.службовець?
123 Показати IP 18 Серпня 2014 13:37
А чого міняють всіх голів РДА, всі погані для Гунчика?цікаво, то може проблема в ньому, якщо всі йому недогодили .Чи не приносили лєпту вам пане Гунчик і це вас обурило?
до 123 до 123 Показати IP 18 Серпня 2014 13:59
та тут усьо якраз просто і "прозоро", і річ не в "догодили" та "лєпту не приносили". може, і приносили. просто треба ж "правильних" голів РДА. і шоп окуляри політичні з такими ж як і в Гунчика лінзами були. а тож буже разброд і шатаніє у рядах і ешелонах власті))) ну якось так
Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 13:42
І чого вчепилися за Клімчука людина не працює дайте йому спокій. Ще вам далеко до нього. Краще свого Гузя виженіть "робітника мациївського"
Олексій Показати IP 18 Серпня 2014 13:44
Гунчику точно не місце в кріслі губернатора,якось він не підходяща кандидатура ні розумом ні зовнішністю господи прости,але ж пруться,щоб потім з позором піти. Скільки вже разів можна міняти тих очільників, їх вже взагалі немає бути тільки Рада.
Віктор до Олексій Показати IP 18 Серпня 2014 17:48
А мені дуже цікаво чи Ви пане Олекій особисто хоч раз спілкувалися чи особисто вживу бачили Гунчика що пишете такі коментарі?
просто до Віктор Показати IP 19 Серпня 2014 00:31
якщо призначає кревського головою Луцької РДА , то і більше слів не треба. Дибілізм у квпадраті
Рожищанин Показати IP 18 Серпня 2014 14:03
Анатолій Васильович, ВІВАТ!!! Нарешті достойна людина буде керувати районом, а не цей недоумок Дулюк, який тільки те й робить, що підприємців напрягає на бабло та земельки побільше хоче увірвати!!!
Володимир Показати IP 18 Серпня 2014 14:18
Юзефович у 2004р зкупляв відкріпні талони та за голос за Януковича давав 200грн
не дивно до Володимир Показати IP 18 Серпня 2014 14:21
повертається назад влада злодіїв
Гунчику Показати IP 18 Серпня 2014 14:42
Кревський голова рда???????? Це підопічний одіозного регіонала волошенюка гунчика у відставку
О+О до Гунчику Показати IP 18 Серпня 2014 15:43
Підтримую на усі 100%
ддллоо до Гунчику Показати IP 19 Серпня 2014 18:00
Він має таке відношення до Волошенюка як Порошнеко до Януковича. А як що у нього бізнес у Торчині і він був головою ради району то не тільки Кревський (голий і босий),але й ти не хре ...а не зробив би. Питання в іншому от як Волошка став головою ради маючи 5регіоналів урайраді,а бютовців біля 30 ще й свобода та інші демократи.О тут треба запитати у лідерів Гвоздецького,Цейка,Пруса клоуни.....
1234 до ддллоо Показати IP 20 Серпня 2014 10:27
"Правління" Волош..ка пройшло...і за це не варто говорити зараз... А от нові призначення значно цікавіші, адже це буде у даний час...
цікавим до ддллоо Показати IP 4 Жовтня 2014 12:34
паро бютівських п ...д типу прийми і доці , яблонської і т п продалися в останній моимент і стала батьківщина у меншості, зате ПР поповнилася яими сра ..лизами!!!!!!!!!!! не завжди люди будуть продаватися за 200 грн Правда, дорогі торчинці?
Луцькому району Показати IP 18 Серпня 2014 14:44
Ото повезло досвід в кревського є особливо деребанити землю торчинського зеленого господарства разом з Миколою романюком
Торчинці до Луцькому району Показати IP 18 Серпня 2014 15:30
Кревський Ю.М. - ідеальний кандидат на цю посаду. Розумний, справедливий, обізнаний в більшості галузях любого напрямкау. Ніколи не був помічений в незаконних справах. Не був членом партіїї Регонів!!! За роки його головування інфраструктура Торчина покращилась в рази. Взяти лише одні дороги, більшість з яких тепер з твердим покриттям, а не так як раніше по коліна в бруді. Чи освітлення вулиць... Та що там казати, навряд чи буде ще такий голова, який ще з власної кишені неодноразово витягував на потреби Торчина. В майбутного голови селищної ради Торчина стоїть висока планка, яку задав Кревський. Плідної праці Вам Юрій Михайлович на новій посаді. Нікого не слухайте, бо завжди знайдуться незадоволені життям люди, яких не влаштовує все на світі і якого б голову РДА не призначили він для них все одно буде поганий.
Всезнайко до Торчинці Показати IP 18 Серпня 2014 18:00
Підтримую... У Кревського є і стаж роботи у виконавчій владі і досвід на посаді селищного голови... А всі коменти проти пише судимий Прус.
Кревський до Торчинці Показати IP 18 Серпня 2014 18:17
Дякую Торчинці, дякую земляки за такі слова. Я й сам не знав, що такий хороший... Хух, аж мурашки по шкірі, аж просльозився... Радість для мене - просто безмежна... Як заступлю на посаду, я вас всіх облобизаю.
ого до Торчинці Показати IP 19 Серпня 2014 00:46
чого таке безграмотне ? але якби було мудре, то хіба би морозило всяку нісенітницю про цю ляльку на нитках!!!.
Торчинці до ого Показати IP 23 Серпня 2014 08:21
Дуже хочеться побачити, що ти заспіваєш коли в Торчині стане головою хтось аля "Горошко", або сам іди побачимо яким будеш "вправним" керівником. От тоді може й задумаєшся, хоча сумніваюсь що такі як ти здатні думати
до Торчинці до Торчинці Показати IP 4 Жовтня 2014 12:25
тоді думай головою а не п ...дою!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сонце до Торчинці Показати IP 14 Жовтня 2014 19:50
О!О! Як головою буде Горошко, то Торчин точно зникне з лиця землі. Найшли керівника.Нехай хоч одну справу до кінця доведе. То тільки язиком плеще.
Анонім до ого Показати IP 23 Серпня 2014 08:23
Дуже не гарно від чужого імені писати коменти...
Аноніму до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2014 11:44
це мої ініціапи, а от ти хто?
всевідайко до Торчинці Показати IP 19 Серпня 2014 01:04
планка - це державне авто програти, чи землі Торчина роздерти, і собаки дохлі по Торчині валяються, і сміття до Буян літає, а дитячий садок де і т д. так шо любого рябого і голубого у кр не бракує. а докази - є
Торчинці до всевідайко Показати IP 23 Серпня 2014 08:11
Де твої докази????????????? Де???????????? Дуже хочеться побачити. А написати всякі нісенітниці у яких немає доказів може тільки незадоволена життям нікчема...
Сонце до Торчинці Показати IP 19 Серпня 2014 21:23
я підтримую Торчинці.Якщо наш голова не зрадив "Батьківщину" , коли керували регіони. То про яку погану людину можна говорити. Ви запитуєте де садочок? Подумайте самі своєю розумною голівкою...., а сміття валяється - то це ви шановні міщани станьте накінець хоч трішки культурними і викидайте його у смітники.Це також голова має після вас замітати. Чи ще мало у Торчині мітуть.Якщо голові не виділяють кошти , то де він їх має взяти. Чи може також собі взяв.Якщо він не має чим допомгти школі. садочку значить ...поганий. цікаво якби кожен з нас був на його місці ...ПОДУМАЙТЕ.А вам Юрію МИхайловичу щасти. І ми раді ви пішли від міщан. А при змозі не забувайте нас . і будьте таким привітним , яким були до сьогодні.
Сонцю до Сонце Показати IP 22 Серпня 2014 08:30
занадто розпарилося!!!!!!1 "Батьківщину" не зрадив....ха-ха не знаєш, то закрий рот, ато видно весь розум
ти- сонце?????????? до Сонце Показати IP 4 Жовтня 2014 12:16
головне , що не зрадив не знати ,яку батьківщину, коли проводжав автобуси на антимайдан від синіх криш.. ха-ха а свідки є, за це не журись, і фото є, покажемо при люстрації.. щоб веселіше жилося задоволеним життям нікчемам, яких не болить ні війна, ні смерті Небесної сотні,
Сонце до ти- сонце?????????? Показати IP 14 Жовтня 2014 19:52
А ви мабуть папарці були?
сонцю до Сонце Показати IP 4 Жовтня 2014 12:27
квартиру продасть, ланцюги з шиї і рук продасть і будуть кошти для рідної громади
Термінатор Показати IP 18 Серпня 2014 14:45
Замість квотного принципа нині застосовують клановий!!!
термінатору до Термінатор Показати IP 18 Серпня 2014 17:04
хочу додати -недолугих кланових прихвостнів призначає очільник і хабарників, щоб знали табличку ділення - це було основним при відборі
Фротман Показати IP 18 Серпня 2014 14:53
А Тягнибок-Фротман-Цегельский участі не приймає? Чи його товариство чи панство?
небайдужий Показати IP 18 Серпня 2014 15:26
А ні х...а не змінилося,ЛЮСТРАЦІЮ!!!!!!
Громада Показати IP 18 Серпня 2014 16:59
Яка думка в громади Любомльщини щодо призначення Півнюка?
до громади до Громада Показати IP 18 Серпня 2014 17:01
а ніхто вас питати не збирається, що ж тут незрозуміло.
Городянин до до громади Показати IP 18 Серпня 2014 20:34
Нарешті хоть якийсь думаючий буде серед тих бездарів
Торчинцям Показати IP 18 Серпня 2014 17:17
Молодий кревський землю зеленого роздеребанив на антимайдан разом з волошенюком та кросовськими автобусами з торчинаа людей возив на кожному святкуванні разом з волошенюком ,огородником ходив в колорадських стрічках в Інтернеті є фото де кревський,директор школи ,,волошенюк - вступили в молоді регіони так що вміння кревського лягти під кожного заради влади відомо всім, успіху вам гунчика, кревський, авто майдан сьогодні був у вас. Завтра буде самооборона
Всезнайко до Торчинцям Показати IP 18 Серпня 2014 18:01
Прусяра, що ти мелеш?
ги-ги до Всезнайко Показати IP 4 Жовтня 2014 12:20
прусяра від такого лайна ніс вже давно відвернув. і займається бізнесом , насолоджується життям, поки ви захлинаєтеся у власному лайні
Анонім до Торчинцям Показати IP 18 Серпня 2014 18:37
Не кросовський а Красновський, а молод1 рег1они це аж н1 як не пол1тична, а громадська орган1зац1я була.
1234 до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 10:30
Вірно Красовський
4748738383 до 1234 Показати IP 19 Серпня 2014 15:37
Вірно тільки пес служить, а ти, бегграмотне, мовчи, щоб інші твою дурь не бачили!!!!!
О+О до 4748738383 Показати IP 19 Серпня 2014 15:43
Дуже змістовний коментар...
шшш до Торчинцям Показати IP 19 Серпня 2014 12:10
Наскільки мені відомо молоді регіони якраз тому і молоді,що їхніми членами є молоді люди до35років помоєму Кревському десь 38чи39років.О то верзуть він в принципі не може бути їхнім членом.То може написати контробандист Хринюк або Прус з командою підприємців.
48483839393893 до шшш Показати IP 19 Серпня 2014 15:39
І Ворошичка у 40 молода регіаналка!!!!!! То Кревський ще молодший, катіт!!!!!!
Сонце до 48483839393893 Показати IP 19 Серпня 2014 21:28
Ну знаєте порівняли Ворошичку і Юрія Михайловича.Вона завжди молода....Якщо до влади підійде...
Сонце до шшш Показати IP 19 Серпня 2014 21:31
А до чого тут Хринюк. Якщо він на вашу думку контрабандист. То можна зрозуміти що ви у своїї ннн років Навіть не знаєте що таке контрабанда. Візьміть краще словник і почитайте. Користі буде більше.
Усім Показати IP 18 Серпня 2014 19:30
До надали не ходи, влада в комсомольців романюк - гунчик
Аноніму Показати IP 18 Серпня 2014 19:46
Це той прус що витягнути кревського з червоних спортивних штанів?
2893848484 до Аноніму Показати IP 19 Серпня 2014 15:42
І який на пруса на***ав, бо має вже кришу, правда крише вже трохи підмокає, скоро зтрухне!!!!!!!!!!!
Радіємо і підтримуєм Показати IP 18 Серпня 2014 21:03
Якщо Матвійчук Анатолійочолить РДА - це рішення влучне. Це справжній господар в районі. І Гунчик на 100% не помиляється.
Локачинець Показати IP 18 Серпня 2014 21:17
Турелик голова-це ганьба! Краще її чоловіка-земельника-хабарника поставити головою!
477 Показати IP 18 Серпня 2014 22:08
Що "конгеніального" зробив у своєму житті Сергій Заєць??? З Жанною "тероризували" підприємців Горохівського району та гроші справно ділили. В добровольцях також Сергія не видно було, то чим же він заслужив цю посаду??? А "подружці"- жанні певно тоже місце відхватив, от вам і Майдан. СУМНО
97kpk Показати IP 18 Серпня 2014 22:57
Пане Гунчик! Краще хай Цепух залишиться в Ратне, а ніж Харлампович, який ні в системі економічного розвитку, ні в системі політичного розвитку ні бум-бум! Хоча чому ж, білоруського бізнесмена Крошку вміло розвели на гроші... Ратнівщина ще не забула, як старший Харлампович бігав з партії в партію "де тепліше", мотивуючи, що йому ж до пенсії потрібно доробити. Думаю, що син далеко від яблуні не впав.
людина до 97kpk Показати IP 20 Серпня 2014 14:55
як гарно обізнані справами молодого Харламповича, разом ділили гроші?
я до 97kpk Показати IP 20 Серпня 2014 21:01
а якже ті причини чому цепух не втрималась на попередніх роботах. І взагалі що вона розуміє в господарстві тільки чоловіка соває за собою та по барах в інші райони їздить щоб дома не бачили
Українець Показати IP 19 Серпня 2014 01:03
В політичному розумінні в області буде повна піста.
З Локач Показати IP 19 Серпня 2014 07:56
Турелик працювала при Януковичу, хіба таких людей потрібно призначати головою РДА. Чоловік працює земельником-постійно під мухою,бере хабарі. Та і дружина не далеко пішла. Солодка парочка! Ще й Мазурка в заступники тягне. Навіщо тоді був Майдан, коли люди Януковича знову повертаються до влади!
ПС Показати IP 19 Серпня 2014 08:23
Сергій Заєць очолює правий сектор і якщо поміняє кадри в Горохівській РДА, то одержить великий плюс. Треба люструвати всіх колишніх регіоналів і тих, які активно їм прислужували. Перш за все поміняти керівника апарату. Косючка то базарна баба, а не керівник апарату. Вона ні на що не здатна, крім того як заслуховувати на апаратних сільських голів і брати взятки за прийом на роботу. Дуже облеслива і продажна особа, яка працює на всі партії і зливає інформацію в СБУ.
Олег Показати IP 19 Серпня 2014 09:04
Косючка-то жанчина шістка, вона їй за сексотство посаду дала. Пробувала при Годлевському, але той відшив. Цілими днями сидить в інтернеті і квіточки розводить.
5555 Показати IP 19 Серпня 2014 14:06
Торчинці не віддаємо Кревського у рда він нам потрібен. Молодець Юрій Михайлович не звертай уваги на різних тварюк (волошенюки,пруси чи торчинські революціонери контробандисти)
456 до 5555 Показати IP 19 Серпня 2014 15:47
правильно!!!!!!! ми його тут на місці пролюструємо!!!! щоб не дістався тварюкам!!!!!!! ха-ха
жителі м. Рожище. Показати IP 20 Серпня 2014 13:15
Анатолій Матвійчук , який має очолити Рожищенську РДА порядний, виважений, послідовний у своїх діях. Ми надіємося , що наведе порядок, в першу чергу з безвідповідальними державними службовцями. Підтримуємо!
Ратно анонім Показати IP 20 Серпня 2014 15:32
Пане Гунчик! Думайте кого ставите керівником Ратнівщини. Краще поставити конюха чи свинарку чим Андрія Харламповича, бо вони будуть кращими господарями чим він !!!
Рожищенці Показати IP 20 Серпня 2014 20:52
Матвійчука Анатолія знаємо і поважаємо нарешті достойна людина буде очолювати район. Не був помічений в незаконних справах,має свою власну думку.
Слава Україні!!!!!!! Показати IP 23 Серпня 2014 13:49
Доходить інформація до Рожищан,,.що Войтович хоче назад повернути свого недоумка Тарасика. про якого в районі навіть чути не хочуть. То нехай спочатку знову його завезе в психлікарню і там пристроїть (хоча там і так все ясно),як він це робив у 2004 році, коли той поцупив гроші.які були дані на вибори на підтримку Януковича.І нехай згадає недавні події під час революції гідності,коли копняками вилетів з посади (партія регіонів),І згадаємо ще й гуманітарку яка надходила в район для інтернатів,коли Войтовичка була в перших рядах перебирала там все для себе І далі буде,,,,,,,,
ТОрчинцяМ Показати IP 22 Вересня 2014 12:07
Юрій Михайлович ви молодець, так тримати , незважайте на безглузді коменти.)
Торчинці Показати IP 30 Вересня 2014 17:02
Розвалив Торчин, розвалить і район... Обіцяв багато, а без ригів і слова не міг сказати, а тільки " Ігор Васильович і правляча партія..." Видно, що до нас ще революція не дійшла, якщо організатора поїздок за гроші на антимайдан, на марш "Антифашистів", для поповнення "тітушок" хочуть поставити керівником району. Це повний "капець" і позор для всіх патріотів, які допустять таке бидло до влади, в якого ні освіти, ні здатності говорити свої думки, а тільки вміння "лизати". Кажете нема доказів? Докази є!!!
торчинцям до Торчинці Показати IP 1 Жовтня 2014 00:38
Не одноразово чула думку про те що у Торчині не прості люди,не думала що настільки,будучи у селищі неодноразово при керівництві ПР не бачила цих патріотів,напевне зявилися недавно, шкода що у нас саме такі патріоти вони зявляються у неті і гадять гадять молодці, скоро приїдемо остаточно
подінься до торчинцям Показати IP 4 Жовтня 2014 11:56
за ПР народ в торчині мовчав , бо благоденствував, а тепер стогне, бо ж пропаде торчин без злодія, бандита, братів, ср..колизи і ку.ви директорки, , А народ таки прозріває!!!!!!!!!!!!!!!!!
12345 Показати IP 10 Листопада 2014 15:05
Володя ( контробандист) та його товарищі. Як би ви не старались облити Кревського брудом Вам нічого не вийде,бо у нього в с,,,ці ,більше як у вас в голові.Дякую.
до 12345 до 12345 Показати IP 22 Червня 2016 02:41