USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Що робили працівники водоканалу на дачі начальника?

26 Лютого 2015 13:34
Представники ковельського Автомайдану та місцевого осередку ВГО «Комітет громадського спротиву», координатором якого є Микола Печенюк, здійснили рейд до озера Ухо, що біля села Уховецьк Ковельського району. Тут, на дачі начальника «Ковельводоканалу» Юрія Рибачка, вони виявили робітників цього міського комунального підприємства, - інформує сайт Ковель.

Така активність у робочий час водоканалівців далеко за межами свого підприємства неабияк здивувала громадських активістів. Але всі намагання вияснити, що роблять на приватному обійсті начальника його підлеглі, нічого не дали. Частина робітників сховалася на дачі, а інша частина – спішно ретирувалася на автомобілі до Ковеля.

До речі, територія дачі знаходиться в якихось шістдесяти метрах від плеса. Хоча, відповідно до статті 60 Земельного кодексу України, прибережна захисна смуга біля озера становить 100 метрів.

Активісти зателефонували в чергову частину Ковельського міського відділу внутрішніх справ і викликали оперативну групу. Втім, зі слів рейдової бригади, міліціонери на дачу начальника «Ковельводоканалу» не дуже поспішали, а коли, нарешті, прибули, то почали ходити по периметру дачі, навіть не наважуючись зайти в середину, де заховалися робітники комунального підприємства.

Про подальший перебіг подій на озерній дачі біля Уховецька - інформуватиме додатково.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
007 Показати IP 26 Лютого 2015 13:39
Г..мно вода, як і Г...мно НАЧАЛЬНІК....
опа до 007 Показати IP 26 Лютого 2015 16:55
Відповідно до ст.60 ЗК, спаліть ту дачу і ділу кінець.
спостережливий Показати IP 26 Лютого 2015 13:39
Автомайдаун, Печенюк і Ко вирішили "посадити" Рибачка на грошенятка? Замало бабеликів на даний час капає для "свідомих" активістів? Рибакчок теж не подарунок, але все це робиться зовсім не так.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 13:46
Майндауни хотіли, щоб по одному їхньому дзвінку менти кинулися штурмувати приміщення? Так не їхньої породи ж, закон знають.
Олександр Показати IP 26 Лютого 2015 13:49
Ви мене вибачайте, але піднімати шум через те, що працівники водоканалу перебувають на дачі начальника - це брєд. Вспокойтеся, люди, нарешті. Або робіть щось по толку
Анонім до Олександр Показати IP 26 Лютого 2015 18:16
А чому не підняти шум . І чому так захищаєта це неподобство ?
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:01
Що робили автомайдауни на дачі начальника водоканалу, в той час коли паливо коштуе 30грн./литр ?
От цікаво... Показати IP 26 Лютого 2015 14:30
Анонім, виходячи із змісту ваших коментарів, вкладається враження, що ви людина "не далека". Паливо по 30 грн. є перешкодою кататись на авто? Оператору, дай Боже, довести до логічного завершення відзнятий матеріал!!! Удачі!
Роман ковельчанин Показати IP 26 Лютого 2015 15:08
За грати Рибачка!
... до Роман ковельчанин Показати IP 26 Лютого 2015 16:24
і тебе примата керувати водоканалом, не ясно що краще..
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 16:27
де були ці грьобані активісти коли в шацьку на гряді дачи януковича розбирали шо заказу небуло
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 18:21
А де Шацькі активісти ?
Сахара Показати IP 26 Лютого 2015 17:34
Що ви до чоловіка пристали? Людина на пенсію збирається, хоче щоб де рибку було половити на старість літ. Взяли би краще лопату й допомогли б;)
Агенство нерухомості Показати IP 26 Лютого 2015 17:40
Терміново продам дачу в селі Уховецьк (можливо з рабами). Недорого. Активістам знижки. Можливий обмін на плетені лапті і сухарики. За довідками звертатись в відділ кадрів "Ковельводоканал".
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 19:21
На жаль, така практика, коли працівники комунальних підприємств є безплатними рабами своїх начальників широко розповсюджена. Працівники ДКП "Луцьктепло" на собі це знають. Кому тільки і що вони не будували, обробляли. ЛЮДИ-РАБИ скиньте пута рабства.
Фрейд Показати IP 26 Лютого 2015 22:48
Бери і грай,хто тобі не дає,хоч заграй