USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку створять осередок «Народного об’єднання «Майдан»

28 Грудня 2013 21:03
Лучан кличуть на віче і коцерт завтра, 29 грудня. Традиційне народне віче луцького Євромайдану розпочнеться о 13:00 на Театральній площі.
Під час віче буде прийнята резолюція про створення Волинського відділення «Народного об’єднання «Майдан», - повідомляють організатори.
Нагадаємо, народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання «Майдан».
Отож, кожен небайдужий волинянин зможе записатися під час мітингу до лав волинського осередку «Народного об’єднання «Майдан».
Після народного віче відбудеться передноворічний концерт Євромайдану, на якому виступлять відомі волинські гурти та діджеї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Просто Я Показати IP 28 Грудня 2013 23:31
Робіть щось,хлопці, робіть.Ми допоможемо!!! Ці бл...ді вже всіх дістали.Гоніть борисову зграю , щоб під ними земля горіла.
Александр до Просто Я Показати IP 29 Грудня 2013 09:29
Так они и "роблять", а вы и помогаете. Теперь нужно Президиум избрать и исполком.
Нормальний Показати IP 29 Грудня 2013 00:42
Чим би дитя не тішилось...
Володимир Показати IP 29 Грудня 2013 03:07
Мавпування колишніх бездар у владі Бондара, Шиби та їх прислужників
олександр Показати IP 29 Грудня 2013 07:33
Які лідери , такі і результати МАЙДАНУ.Дуже шкода народу,який свідомо вийшов проти нинішньої системи,з такими лідерами "далеко" зайдуть!!!
Ігор Показати IP 29 Грудня 2013 10:54
Порожняк!
укр. Показати IP 29 Грудня 2013 11:55
Ці всі діі координаторів та активістів нагадують наше недалеке минуле. Піонерська організація.партком. виконком. "зарница"- це все було в діях так званого євромайдану. Верной дорогой идете товарищи! Залишилось лідерам цього збіговиська вдіти коротки штанці, галстуки та забарабанити в барабани та засурмити в сурми. Піпець.
украінцю Показати IP 29 Грудня 2013 12:17
лідерам цього збіговиська вдіти коротки штанці, галстуки та забарабанити в барабани та засурмити в сурми.не потрібно бо вони іх і нескидали просто зверху натагнули розові та сині колготкі по приказу цру кравчука та горбачева і знов хочуть украінців змусити по європи з кравчучками бігати щоб з голоду не здохнути